Masahiro Tanaka حادثه آهسته بود عذاب برای Giancarlo استانتون

یک ضربه زد توپ سنجش زمان در 112 مایل و مسابقه برای پارچ سر بدیهی نیست در حال حرکت در حرکت آهسته. در عین حال که

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

یک ضربه زد توپ سنجش زمان در 112 مایل و مسابقه برای پارچ سر بدیهی نیست در حال حرکت در حرکت آهسته.

در عین حال که راه به Giancarlo استانتون بازدید خود سوزان خط رانندگی است که آمار Masahiro تاناکا در سمت راست سر در طی یک شبیه سازی شده در بازی شنبه در استادیوم یانکی.

"به عنوان سریع به عنوان آن اتفاق می افتد آن است که بیشتر slow-mo" استانتون روز دوشنبه گفت: در یک زوم تماس از استادیوم یانکی پیش از این باشگاه intrasquad بازی که در آن استانتون بود DH برای یانکی ها تیم برابر بمب افکن است. "برای من, شما آن را ببینید در slow-mo و شما می خواهید که توپ را به نگه داشتن veering و آن را نمی, نوع مانند زمانی که من تصادف کردم. همه چیز مثل slow-mo; نگاه کنید که چگونه سریع آن اتفاق افتاد بعد. در پایان روز من خوشحالم که او بیدار عملکرد و پاسخگو است."

تاناکا قرار داده شد در تصادم پروتکل و Aaron Boone گزارش روز دوشنبه که حق-hander اعمال در ورزشگاه و انجام است.

استانتون و سپس با مارلین بود ضربه در زمین از میلواکی مایک Fiers در سپتامبر. 11 2014 و کوچک دچار شکستگی دندان آسیب و پارگی است که او را مجبور به دست نهایی 17 بازی این فصل است.

"بود که یک لحظه ترسناک برای من وحشتناک در ابتدا ، شما هرگز می خواهید برای دیدن هم تیمی خود را بر روی زمین به خصوص به دست خودتان" استانتون گفت: از تماشای Tanaka crumpling بر روی تپه. "من به او صحبت کرد او به نظر می رسد خوب با توجه به این شرایط است. من موضع است که زمانی او را OK, I am OK. من فکر می کنم ما واقعا dodged چیزی که می توانست خیلی بدتر است."

خواسته زمانی که اولین بود Tanaka می تواند بازگشت و آماده شدن برای یک ممکن است 60-برنامه بازی, Boone, ندارد, تاریخ دقیق بود اما با تشویق چه Tanaka آیا شنبه.

"من نمی دانم اولین روز. من شروع به پرسیدن این سوال بعد از امروز و احتمالا به [جمعه]. او سوار [ورزش] دوچرخه [دوشنبه] 15 یا 20 دقیقه است. بدیهی است که یک گام مهم دیگر نیز رفتن را از طریق پایه تست که او واقعا خوب است. نگاه همه نشانه ادامه به تشویق با Masa" بون گفت. "او از ضربان قلب تا امروز [و] وجود دارد که بدون عوارض جانبی و بدون علائم است. ما همچنان به تشویق شود اما مانند ما انجام می دهند در این دنیای جدید از COVID مشابه با Masa ما آن را روز به روز اما من می خواهم بگویم ما بسیار تشویق کرد که در آن او است و چگونه او را پاسخ داد."

بون گفت Tanaka است که از لحاظ فنی هنوز هم در تصادم پروتکل.

پس از صحبت کردن در مورد Tanaka استانتون لمس بر روی تعدادی از افراد است. او گفت هدف فوری است برای دریافت آماده برای یک DH در شروع فصل است که او شرکت نمی کنند در یک بازی به تازگی در پالم بیچ با جاستین Verlander و ستارگان دیگر به عنوان گزارش شده بود او می شنود و بحث و گفتگو در مورد نژادی و نابرابری است که دیر شده و نمی دانم چه آن را برای او را به انتخاب کردن از این فصل است.

"من نمی توانم پاسخ آن دیوانه چیزی را به اتفاق می افتد در محل باشگاه وانجمن یا در کشور است. آن است که تمام سرزمین های جدید برای ما ... در تمام ورزشی وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در بسیاری از مسائل" استانتون گفت: امید بستن به خارج. "اما ما در اینجا قصد پروتکل نیاز داریم و به انتظارنشسته بودند تا به موفقیت در این سال است. تا زمانی که هیچ چیز دیوانه اتفاق می افتد و من فکر می کنم ما خواهد بود همه حق است."

استانتون گفت: طرح استفاده از بهار آموزش 2.0 به یک DH هنگامی که/اگر فصل باز می شود در جولای 23.

"برای رفتن از طریق اردوگاه مطمئن شوید که ما در این برنامه به انتظارنشسته بودند تا به آماده DH و رفتن از وجود دارد. با فصل بودن خیلی کوتاه این است که به نوعی یک فروشگاه توقف برای گرفتن آن را حق" گفت: استانتون که توضیح تیره و تار گوساله او رنج می برد در ماه فوریه 100 درصد است. او همچنین نمی رد کردن بازی خود در برخی از نقطه در این فصل است.

به جنبش در برابر نژادی و بی عدالتی استانتون گفت: آن موثر بوده است.

"بیشتر وجود دارد [گوش]. من احساس می کنم مانند درها باز شده اند که باید باز شده است مدت زمان طولانی پیش. در حال حاضر زمان برای اجازه دهید آن را شناخته شده این است که برای جلوگیری از" استانتون گفت.

استانتون گفت که او در پالم بیچ اما نمی شرکت در این بازی.

"من در پایین وجود دارد کار کردن با آنها اما من بخشی از این بازی خاص است که در گزارش" استانتون گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن