سهام بسیج به شدت دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران را تشویق می کردند خبری که سازمان غذا و داروی آمریکا اعطا “مسیر سریع” وضعیت به یک جفت از واکسن نامزدهای تولید شده توسط Pfizer و آلمانی بیوتکنولوژی شرکت BioNTech SE. این خلق و خوی خوش بین در وال استریت می آید حتی به عنوان سرمایه گذاران آماده شدن برای یک رابطه جنسی خشن فصل درآمد.

چه عمده معیار انجام شده است ؟

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +1.68% افزایش 539 امتیاز یا 2.1% به 26,612. شاخص Nasdaq Composite COMP +0.39% شروع به پریدن کرد 140 امتیاز یا 1.3% به 10,758 پس از تنظیم جدید رکورد معاملات روزانه در شروع معاملات. S&P 500 SPX +0.92% اضافه شده 44 امتیاز و یا 1.4% به 3,228. S&P 500 حدود 0.1% دور از پاک کردن آن سال به تاریخ و زیان.

سهام افزایش یافت نازک تجارت در هفته گذشته با سهام فن آوری بصورتی پایدار و محکم در سرب. Nasdaq در روز جمعه سوم خود را به ثمر رساند رکورد متوالی و وارد یک 4% هفتگی افزایش پایان جمعه در 10,617.44. داو دیدم 1% هفتگی افزایش به 26,075.30 در حالی که S&P 500 پیشرفته 1.8% این هفته به 3,185.04. روز جمعه جلسه, در ضمن شاهد بالاترین حجم روزانه پس از Feb. 21 با توجه به داو جونز در بازار داده است.

چه رانندگی بازار ؟

فناوری و تکنولوژی های مربوط به شرکت های led شارژ در دوشنبه تحکیم تسلط نزدک کامپوزیت در این سال سهام-بازار رالی. نزدک است تا 20% در سال 2020 حتی به عنوان S&P 500 بود نسبتا منفی است.

“همه گیر شتاب بسیاری از روند موجود آورده و آن را به جلو” گفت: Stephen دوور از سهام در فرانکلین تمپلتون در یک وبینار.

تقویت بازار بولز Pfizer Inc. PFE, +5.26% و BioNTech SE BNTX, +13.57% اعلام کرد که دو نفر از آنها COVID-19 واکسن نامزدهای دریافت شتاب وضعیت از سازمان غذا و دارو. Pfizer سهام بودند تا 5.1% در حالی که BioNTech سهام به دست آورده بیش از 14٪.

در ضمن درآمد فصل تنظیم شده است به پا زدن کردن این هفته است. نوار تنظیم شده است قابل ملاحظه ای پایین به عنوان سرمایه گذاران تا حد زیادی نوشتن درآمد سه ماهه دوم ویران این بیماری همه گیر. به همین دلیل تحلیلگران خواهد شد تماشای نتایج جستجو برای سرنخ به یک سوم و سه ماهه چهارم ارتجاعی است که منتقدان می گویند ممکن است دشوار است به انجام اگر coronavirus گسترش همچنان ادامه دارد.

“بازار است که قطعا بیش از حد متمرکز بر توسعه درمان های اطراف COVID-19 و اطراف واکسن. که تبدیل شدن به شماره یک راننده از این بازار حتی بیشتر از محرک بود بیش از یک ماه پیش گفت:” متی ما همکاری رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در جان هنکاک مدیریت سرمایه گذاری.

“اما ما همچنین در حال رفتن به نگاه پشت پرده کسب و کار است که نمی ارائه راهنمایی,” او گفت: MarketWatch. “آن را باید با چشم باز به حداقل می گویند.”

مجموع حاوی سال بیش از سال رشد برآورد سود هر سهم که شامل برخی از درآمد در حال حاضر گزارش شده و متوسط تحلیلگر برآورد آینده نتایج منفی است 44.6% که از صبح روز دوشنبه با توجه به FactSet.

چشم انداز درآمد:S&P 500 درآمد را به شیرجه رفتن به coronavirus مورد همه بخش ها — با وال استریت شمارش گزاف گویی است که ممکن است می آیند

به طور کلی سهام متزلزل کردن مجدد افزایش تعداد coronavirus موارد که رسید در سراسر بسیاری از کمربند آفتاب هر چند تحلیلگران هشدار داده اند که این تجدید حیات را تهدید می کند به سرعت اگر نه از خط خارج جهش در فعالیت های اقتصادی اگر مقامات یافتم مستند اقدامات است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در روز دوشنبه نیز صادر اضطراری بهداشت جهت است که نیاز به تمام مسافران به نیویورک از بالا COVID متحده به ارائه جزئیات محل و یا در صورت احضار و $2.000 خوب, در حالی که همچنین ترسیم یک فرمول برای بازگشایی نیویورک مدارس در پاییز t کلاه نیاز به عفونت نرخ به زیر 5 درصد بر اساس 14 روز به طور متوسط.

“ما قصد داریم به استفاده از کودکان به عنوان خوکچه هندی,” کومو گفت.

سرمایه گذاران نیز باید تا حد زیادی کنار خار تهدید مجدد آمریکا-چین تنش است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت: هیچ دامنه برای یک فاز-دو توافقنامه تجارت بین دو کشور گفت: واشنگتن روابط با چین بوده است “به شدت آسیب دیده” توسط coronavirus همه گیر است که دولت به دنبال مقصر در پکن. چین را به سرکوب هنگ کنگ با عبور از سخت جدید قوانین امنیت ملی نیز مطرح تنش است.

بخوانید:چین بازار سهام فقط شروع به پریدن کرد 6 درصد. این چیز خوبی است و غربی ها باید خوشحالم. نه واقعا.

در همین حال رئیس فدرال رزرو دالاس رابرت کاپلان گفت: رشد اقتصادی ایالات متحده است که پس از کاهش اولیه پشت سر هم در ماه مه در حالی که صحبت کردن در باشگاه مطبوعات ملی. نیویورک جان ویلیامز رئیس فدرال رزرو در روز دوشنبه همچنین گفت که مقامات به دنبال از طریق با برنامه ای برای قطع رسوایی زده لندن بهره بین بانکی ارائه نرخ و یا Libor در بازارهای مالی در شروع سال 2022 با وجود تمام تمرکز شرکت های مالی در coronavirus بیماری همه گیر.

که شرکت ها در تمرکز ؟
  • سهام شرکت PepsiCo, Inc.(دارای صدای تیک تیک:PEP) افزایش 1.6% پس از نوشیدنی ها و میان وعده های غول پیکر در گزارش سه ماهه دوم سود و درآمد است که کاهش کمتر از حد انتظار به لطف انعطاف پذیر تنقلات و مواد غذایی کسب و کار در میان COVID-19 بیماری همه گیر.
  • دستگاه های آنالوگ وارز. ADI -3.61% در مقابله اخبار تراشه ساز روز دوشنبه در گفت و گو با توافق به دست آوردن ماکسیم محصولات مجتمع Inc. MXIM, +11.01% در همه سهام معامله با ترکیب ارزش سرمایه گذاری بیش از 68 میلیارد دلار. سهام از دستگاه های آنالوگ بودند پایین 3.9% در حالی که ماکسیم سهام بودند تا 11 درصد است.
  • AMCسرگرمی Holdings Inc.’sسهام AMC -1.95% کاهش 1.3% پس از صاحب بزرگترین سینمای زنجیره ای گفت: این توافق کرده که برای کاهش بدهی های خود را با حداقل 460 میلیون دلار و امن 300 میلیون دلار در بودجه جدید.
  • اسپارتان کسب انرژی Corp. SPAQ, +0.53% الکتریکی-خودرو ساز Fisker, Inc. در حال رفتن در مکان های عمومی, از طریق ادغام معکوس با خالی-بررسی شرکت اسپارتان اسپانسر شده از طرف خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت آپولو مدیریت جهانی. سهام افزایش 2.3%.
  • تسلا Inc. TSLA, -2.45% سهام افزایش یافت 7.9% هل دادن آن در بازار سرمایه به حدود 320 میلیارد دلار است.
  • Apple Inc. AAPL +1.83% سهام شد تا 2.8% پس از مورگان استنلی را Katy Huberty روز دوشنبه گفت: آی فون ساز می تواند افزایش از گسترش جذب و تجارت در برنامه های, در حالی که بردن او به قیمت هدف در سهام اپل به $419 از 340 دلار و حفظ یک امتیاز اضافه وزن.
  • مدرن, Inc. MRNA, +18.76% سهام شات 22.4% دوشنبه پس از نزدک گفت: آن را با اضافه کردن شرکت داروسازی به شاخص شاخص Nasdaq 100 , NDX, +0.29% قبل از بازار باز می شود در جولای 20.
  • شرکت موتور فورد. F +0.57% سهام بودند در تمرکز پس از خودروسازان گفت: مشتریانی که خرید و یا اجاره یک وسیله نقلیه جدید از طریق فورد اعتباری می توانید آن را در سال اول اگر آنها از دست دادن شغل.
  • سهام کارناوال پارسیان. CCL, -2.83% کاهش یافته است 0.8% دوشنبه به جفتک انداختن این موج گسترده تر بازار سهام نگرانی بیش از چگونه افزایش اخیر در COVID-19 موارد تاثیر می گذارد جدول زمانی برای راه اندازی مجدد کشتی در آمریکا تحلیلگر جیمز Hardiman در Wedbush کاهش قیمت خود را هدف 20 $از $29 در حالی که تکرار را خنثی امتیاز.
چه بازار انجام شده است ؟

در آسیا شانگهای کامپوزیت SHCOMP, +1.77% افزایش 1.8% در حالی که CSI 300 شاخص 000300, +2.10% پیشرفته 2.1%. در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص NIK +2.21% افزایش 2.2% در حالی که شاخص هانگ سنگ در هنگ کنگ HSI, +0.17% لبه 0.2%.

در اروپا و پان-اروپایی SXXP, +1.00% Stoxx 600 اروپا شاخص به پایان رسید 1% بالاتر در حالی که لندن FTSE 100 UKX, +1.32% به دست آورد 1.3%.

بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید TMUBMUSD10Y, 0.639% شد تا پایه ای نقطه به نقطه 0.64%. بازده و قیمت اوراق قرضه با حرکت در جهت مخالف. یخ شاخص دلار DXY, -0.32%, اندازه گیری این ارز در برابر سبدی از شش رقبای شد خاموش 0.3%.

قیمت های آتی نفت بودند و تاسیسات آب با آمریکا معیار CL.1, +0.17% 0.1% به $40.57 در هر بشکه پس از وال استریت ژورنال در طول تعطیلات آخر هفته گفت: عربستان سعودی فشار اوپک و متحدان آن به سهولت تولید محدودیت ابتدا در ماه اوت است. طلا GC00, +0.67% آتی به پایان رسید تا 0.7 درصد به حل و فصل در $1,814.10 در هر اونس است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de