بازار عکس: داو آتی صعود 375 امتیاز به عنوان بانک فدرال پاول می گوید نمی ‘شرط در برابر اقتصاد آمریکا’— حتی به عنوان بیکاری می تواند به افزایش 25%

سهام ایالات متحده-شاخص های آتی با اشاره به افزایش شدید ارزش برای سهام در روز دوشنبه باز به عنوان رئیس فدرال جروم پاول گفت که آمریکایی ها نیاز به آماده شدن برای راه سختی پیش رو پس از COVID-19 همه گیر اما گفت که او نمی شرط در برابر اقتصاد داخلی توانایی استقامت از طریق مهم بهداشت عمومی بحران در بیش از یک قرن است.

چه معیار انجام شده است ؟

آتی به صورت میانگین صنعتی داو جونز YMM20, +1.50% رز 374 امتیاز یا 1.6% در 23,891 کسانی که برای S&P 500 شاخص ESM20, +1.44% شد تا 44.35 امتیاز یا 1.6% در 2,890.75 در حالی که Nasdaq-100 آتی NQM20, +1.14% پیشرفت 115.50 امتیاز یا 1.3% در 9,212.

روز جمعه شاخص Dow DJIA, +0.25% افزایش 61 امتیاز یا کمتر از 0.3% به 23,685.42 در حالی که S&P 500 SPX +0.39% اضافه شده 11.20 امتیاز یا 0.4% بالاتر برای پایان دادن به جلسه در 2,863.70. شاخص Nasdaq Composite COMP +0.79% بسته در 9,014.56 پس از به دست آوردن 70.84 امتیاز یا 0.8%.

سهام بسته از هفته گذشته پایین تر با داو پایین 2.7% S&P 500 از دست دادن 2.3 درصد و نزدک 1.2% پایین تر است. مارک بدترین هفتگی ترمز پس از دوره منتهی به 20 مارس.

چه رانندگی بازار ؟

بازارهای نگاه مجموعه ای به پا زدن کردن هفته بر یک توجه داشته باشید پس از بدترین هفته کاهش تقریبا دو ماه رییس بانک مرکزی گفت: رئیس فدرال رزرو ادامه خواهد داد برای حمایت از اقتصاد و بازارهای مالی از طریق شیوع ویروسی.

در مصاحبه با CBS’ “60 دقیقه” برنامه که پخش پنج شنبه, پاول گفت که این جاده به بازیابی ایالات متحده ممکن است در حالی که مصرف کنندگان ممکن است عدم اعتقاد تا زمانی که تلاش برای پیدا کردن یک واکسن برای این بیماری مشتق شده از رمان گونه از coronavirus موفق هستند.

گفت: سیاست های پولی ساز زده با احتیاط خوش بینانه تن در مورد احتمال نسبتا کوتاه مدت دوباره بجای اول برگشتن برای اقتصاد نشان داده است که علائم شدید تلفات گرفته شده بر روی آن توسط اقدامات در محل برای محدود کردن گسترش پاتوژن.

“در دراز مدت و حتی در میان اجرا, شما نمی خواهید به شرط بندی در برابر آمریکا اقتصاد” پاول گفت: در طول این مصاحبه تلویزیونی. او هشدار می دهند که موج دوم از عفونت می تواند سر و صدا اعتماد به نفس بیشتر است.

پاول همچنین اذعان کرد که نرخ بیکاری می تواند آمار به عنوان بالا به عنوان 25% مارک سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ. اما رئیس بانک فدرال گفت که او از ترس نمی دوم افسردگی را برای آمریکا پیش بینی است که یک جهش اقتصادی خواهد شروع به شکل گرفتن در نیمه دوم سال است.

در ضمن داده ها در ساعت روز دوشنبه نشان داد ژاپن را در اقتصاد کاهش سالانه 3.4 درصد در سه ماه منتهی به 31 مارس پس از یک 7.3% انقباض در سه ماهه قبلی, جلسه پذیرفته شده تعریف رکود است.

هنوز برنامه ای برای راه اندازی مجدد متوقف اقتصاد در داخل و خارج از آمریکا را همچنان به عنوان یک حمایت از بازار که عمدتا معامله شده در محدوده تجاری پس از افزایش مارس 23 خرس-بازار کم است.

“خبر خوب این است که اقتصاد در سراسر جهان شروع به بازگشایی نشان می دهد که برخی از فعالیت را شروع به بهبود می یابند در مقایسه با کامل مستند تجربه در مه” نوشته سید حسین رئیس استراتژیست بازار در FXTM در یک شنبه گزارش پژوهش. “با این حال وجود خواهد داشت یک قیمت پرداخت می شود و برای کاستن از محدودیت؟”

افزایش موارد در ایالات متحده, که در آن وجود دارد بیش از یک سوم از 4.7 میلیون نفر در سراسر جهان, عفونت دارای بیمه متغیر تجارت در دارایی های مخاطره آمیز در نظر گرفته. مرگ و میر در آمریکا افزایش یافت و بالاتر از 89,500 بیش از یک چهارم از بیش از 315,000 در سراسر جهان با توجه به آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز.

که سهام در تمرکز ؟
  • تسلا Inc. TSLA, -0.51% داده شد چراغ سبز از مقامات محلی برای از سرگیری عملیات در فرمونت کالیفرنیا خودکار کارخانه با توجه به سن فرانسیسکو کرونیکل در یکشنبه گزارش پایان دادن به نبرد با آالمدا کانتی مقامات که محروم بود افتتاح کارخانه و تجهیزات برای تولید به سرعت گسترش coronavirus.
  • Uber فن آوری UBER -0.97% سهام خواهد شد در تمرکز پس از غذا-شرکت تحویل GrubHub, Inc. گراب +0.45% گفت: آن رد اخیر خریداری پیشنهاد از سوار-های شرکت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>