بازار فوق العاده: فراموش فصل درآمد. چه بقیه 2020 رفتن به نگاه مانند?

سرمایه گذاران خواهد شد در بازگشت از تعطیلات آخر هفته در ایالات متحده در روز دوشنبه به آنچه که ممکن است آرامش قبل از طوفان: نسبتا آرام هفته قبل از سیل از سه ماهه دوم درآمد شرکت ها گزارش های منتشر شده, شروع ماه جولای 13.

اکثر ناظران به دنبال گذشته درآمد سه ماهه دوم به عنوان آنها به احتمال زیاد نه تنها افتضاح بود اما به می آیند و بدون هر گونه راهنمایی مفید از شرکت های در انتظار چه چیزی را برای بقیه سال. سوال بزرگتر است: گام بعدی چیست ؟

تحلیلگران صحبت کرد که با MarketWatch در محدوده بسیار بدبینی به با احتیاط خوش بینانه در نیمه دوم سال 2020 یک سال است که در حال حاضر شده است یک کتاب ثبت است.

“بازار است که قیمت گذاری در یک (coronavirus) واکسن با روز کارگر و همچنین بی پایان مالی و پولی محرک. ما بسیاری از اطلاعات مثبت نقطه قیمت است که اگر ما نمی تواند آنها را در بازار می تواند به پایین” به گفته دیوید روزنبرگ دیرین تحلیلگر در حال حاضر در حال اجرا خود شرکت روزنبرگ پژوهش است.

کارشناسان بهداشت عمومی نگران هستند که این بیماری همه گیر است که به دور از موجود به عنوان ایالات متحده رهبری به ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته. در همین حال دکتر Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی با سی ان ان گفت در هفته گذشته که آمریکا بعید است به منظور توسعه گله ایمنی به بیماری چون هر واکسن ممکن است تنها تا حدی موثر است و تعداد زیادی از آمریکایی ها بعید است که به واکسینه شود.

در انتخابات سال برای بازار سهام ایالات متحده: “وقتی سه ماهه اول منفی است و در سه ماهه دوم مثبت است, نیمه دوم بوده است و بالاتر به طور متوسط 8 درصد گفت:” لیندزی زنگ رئیس استراتژیست سرمایه گذاری برای متحد سرمایه گذاری.

اما بل افزود: “در سال 2020 هر چیزی ممکن است.”

در اینجا برخی از گسترده امتیاز از اجماع:

درآمد نجومی خواهد بود مسئله.

تقریبا نیمی از تمام شرکت ها در شاخص S&P 500 شاخص برداشت درآمد ارشاد اشاره کرد دونالد Calcagni ارشد مدیر سرمایه گذاری با مشاوران مرسر و “چند که نه فقط ترس است.”

بل فکر می کند که برخی از شرکت ها ممکن است قادر به ارائه برخی از راهنمایی رسمی از جمله شاید در مورد چگونه برای اولین بار چند هفته از سه ماهه سوم به دنبال, اما ممکن است روشن شدن بسیار کم است. به عنوان او اشاره کرد, فدرال اکسپرس FDX, -0.75% تا به حال ستارگان چهارم با رونق در تجارت الکترونیکی هل دادن درآمد خود را بالاتر وال استریت اما نایک NKE, +1.05% نا امید. “من فکر می کنم آن را به یک کیسه مخلوط اما تخمین زده می شود به اندازه کافی کم است که شما می توانید برخی از بیت” بل گفت.

تمام تحلیلگران صحبت کرد که با MarketWatch همچنین با اشاره به این که ارزیابی بالا هستند و حتی به عنوان درآمد واقعی هستند به احتمال زیاد خیلی دلتنگ کننده به طور کلی.

مرتبط:از آن شده است و در 100 روز پس از coronavirus فرستاده بازار سهام به پایین سنگ. در اینجا چه می آید بعدی پس از بهترین آن تجمع بیش از آن دوره در 80 سال

بدون بسیاری از اقتصادی وضوح سرفصل ها به احتمال زیاد به بازارهای درایو

“بازار در یک الگوی برگزاری” Calcagni گفت. “از بزرگ فروش در ماه ژوئن من فکر می کنم بازار شده است به دنبال جهت. بسیاری از معاملات در حال حاضر احتمالا رانده ایجاد توازن.”

نگاه برای عناوین در چین به اره دو سر بریدن بازارهای بل گفت MarketWatch. “مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد به سرزنش چین برای COVID-19 و او معتقد است که پایگاه خود او را دوست دارد گرفتن سخت تر موضع در چین است.”

تحلیلگران را ارائه نمی دهد هر گونه توافق در مورد اینکه آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا دموکرات جو بایدن به نظر می رسد به احتمال زیاد به پیروزی در ماه نوامبر سال 2020 انتخابات یا که نتیجه خواهد بود خوش طعم تر به بازار. اما همه فکر می کنم که داده های روزانه در coronavirus مورد شمارش و پیشرفت به سوی یک واکسن یا درمان را حفظ بازارهای رقص.

همچنین مهم است ممکن است که بلندی صخره مالی که اضافی $600 در هر هفته بیکاری ماه آینده به پایان می رسد و مختلف moratoria در اجاره و پرداخت وام مسکن. در حالی که بسیاری از واشنگتن ناظران فکر می کنم کنگره است که به احتمال زیاد به گسترش سود اضافی که داده شده و بسیاری بر این باورند که تا کنون مسئول نگه داشتن هزینه های مصرف کننده و اعتماد به نفس از سقوط از یک صخره.

کجا قیمت دارایی ها از اینجا بروم ؟

آن کسی حدس می زنم.

“من فکر می کنم بازار ممکن است آسیب پذیر به یکی دیگر از اصلاح” روزنبرگ در مصاحبه ای گفت:. “من نمی دادن تا در چشم انداز است که ما دوباره تست پایین. آن نه من پایه مورد, اما آن را بسیار جالب است که ما تلاش در بالا و نه پایین. یک آزمون مجدد خواهد بود یک چیز سالم.”

در یک پژوهش توجه داشته باشید تا تاریخ 30 ژوئن تحلیلگران در DeutscheBank نوشت که “توجه و تمرکز خود را بر ما انتخابات ریاست جمهوری در آنچه به نظر می رسد به یک مسابقه است که در طول تاریخ به معنای یک طیف محدود بازار تا عدم اطمینان است که حل و فصل به دنبال قوی تجمع به پایان سال بدون در نظر گرفتن که برنده.”

این DeutscheBank تیم هستند “نزولی” در دلار و انتظار 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده TMUBMUSD10Y, 0.673% به پایان سال در 0.70% — تقریبا به جایی که آن را در حال حاضر.

در تعطیلات کوتاه هفته میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.35% اضافه شده در حدود 3.3% آوردن آن سال به روز کاهش به 9.5 درصد در حالی که S&P 500 SPX +0.45% به دست آورد در حدود 4 درصد و در حال حاضر به 3.1 درصد در سال. شاخص Nasdaq Composite COMP نزدیک به 14 درصد بالاتر از سال به, تاریخ, پس از در نظر گرفتن دیگر 4.6% پا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>