علامت Hulbert: اینجا چرا کسانی که نحیف بازده اوراق قرضه در واقع بالاتر از میانگین

باور کنید یا نه ، نرخ بهره کوتاه مدت در حال حاضر بالاتر از حد متوسط. من شرط می بندم شما فکر می کنم که یک اشتبا

توسط NEWSAMINS در 20 اردیبهشت 1399

باور کنید یا نه ، نرخ بهره کوتاه مدت در حال حاضر بالاتر از حد متوسط. من شرط می بندم شما فکر می کنم که یک اشتباه تایپی کردم. نمی نرخ بهره فقط شیرجه رفتن به سطح است که به مراتب پایین تر از هر زمان دیگر در تاریخ ایالات متحده?

پاسخ "بله" هنگامی که شما بر روی نرخ بهره اسمی. هنگامی که شما تمرکز بر نرخ پس از تورم و پس از کسر مالیات اساس به عنوان تنها مناسب امروز نرخ بهره کوتاه مدت هستند و در واقع بالاتر از حد متوسط.

من این ایده را برای تمرکز بر روی نرخ در این راه از یک مطالعه که منتشر شد که چند سال پیش توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی (NBER). نویسندگان آن بودند دانیل Feenberg یک دستیار پژوهش در NBER ایوو ولش یک استاد امور مالی در UCLA و کلینتون Tepper یک دانشجوی دکتری در, سرمایه گذاری در UCLA.

نظر 1 سال وزارت خزانه داری آمریکا که در حال حاضر بازده فقط 0.16%. پس از تنظیم برای مالیات فدرال و پس از کم کردن تورم انتظار می رود در آینده 12 ماه (که در محاسبات از کلیولند بانک فدرال رزرو است منهای 0.05%) این عملکرد ترجمه برای خالص-خالص نرخ بهره 0.17%. که به طور قابل توجهی بالاتر از میانگین تاریخی که بیش از دو دهه گذشته می ایستد در منهای 0.72%.

بسیاری از شما به آسانی قبول منطق تنظیم بهره و نرخ تورم است. شما ممکن است مشکل تر پذیرش نیاز به تنظیم به صورت مالیات به عنوان بسیاری از اوراق بهادار خزانه داری, برای مثال, برگزار می شود در مالیات معوق حساب. اما محققان نشان می دهد که به اندازه کافی Treasurys برگزار می شود مشمول مالیات در حساب به طوری که در حاشیه مالیات بخش مهمی از تنظیم عملکرد خود.

همراه با نمودار تنظیم نرخ همان نرخ نهایی مالیات که محققان وارد در مطالعه خود.

سرمایه گذاری مفهوم از این تجزیه و تحلیل است که شما نباید به فروش اوراق قرضه فقط به خاطر اسمی نرخ بهره بسیار کم است. پس از کوتاه مدت نرخ پس از تنظیم برای تورم و مالیات بالاتر از میانگین تاریخی خود را, شما حتی می تواند نتیجه گیری کرد که آنها باید کمی بیشتر احتمال کاهش نسبت به افزایش است. اگر آنها سقوط قیمت اوراق قرضه باید رالی.

این به این معنا نیست که نرخ سقوط خواهد کرد و این اوراق افزایش خواهد یافت ، اوراق قرضه ممکن است آماده برای ورود به یک چند سال بازار فروش به عنوان بسیاری استدلال می کنند. اما اگر شما می خواهید به آن استدلال شما نیاز به پایه آن را بر روی چیز دیگری به غیر از نرخ بهره اسمی بودن خیلی کم است.

(روش شناختی توجه داشته باشید: هنگامی که تنظیم نرخ بهره و تورم را به من متکی کلیولند تغذیه از انتظار نرخ تورم در حالی که NBER مطالعه بر اساس تنظیم در انتهایی 24 ماه تغییر در شاخص تورم مصرف کننده. برای بیشتر از دو دهه گذشته این دو تنظیمات رسیده تقریبا یکسان نتیجه گیری اما در حال حاضر آنها نیست. کلیولند تغذیه این مدل در پروژه های تورم در طول 12 ماه آینده به توان منفی 0.05% به عنوان مثال در حالی که شاخص بهای مصرف کننده در طی 24 ماه افزایش یافته است در 1.7 درصد نرخ سالانه.)

علامت Hulbert یک عامل به طور منظم برای MarketWatch. او Hulbert رتبه بندی آهنگ های سرمایه گذاری خبرنامه که پرداخت هزینه مسطح برای حسابرسی شود. او را می توان در رسید mark@hulbertratings.com

جزئیات: برخی از معامله گران در حال شرط بندی تغذیه را فشار نرخ بهره منفی در سال آینده

بیشتر: تحلیلگران هشدار سیل از جدید بدهی های دولت ایالات متحده می تواند جرقه باند-بازار tantrumtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن