مدونا coronavirus Instagram post پرچم برای به اشتراک گذاری 'اطلاعات نادرست'

Carly Mallenbaum ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:45 PM EDT Jul 28, 2020Instagram پرچم مدونا حساب سه شنبه

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

Instagram پرچم مدونا حساب سه شنبه شب پس از این هنرمند به دنبال گسترش اطلاعات غلط.

این پست به نظر می رسد تار با یک هشدار بر روی ویدیو: "اطلاعات نادرست است."

متن ادامه می دهد: "بررسی مستقل واقعیت-چکرز." هنگامی که کاربران با کلیک بر روی دکمه "دیدن چرا" آنها نشان داده شده است یک لیست از دروغ در مدونا پست.

Instagram شروع به کار با شخص ثالث واقعیت-چکرز و ضعیف محتوا به صورت اشتباهی در اواخر سال گذشته به عنوان بخشی از برنامه های اجتماعی و تعهد به عنوان Instagram می گوید: به "کاهش گسترش اطلاعات نادرست است." (به عنوان از آوریل ایالات متحده آمریکا امروز بوده است بخشی از این واقعیت-برنامه چک کردن.)

همانطور که برای مدونا پست "اولیه ادعا می کند در این اطلاعات در واقع نادرست" Instagram هشدار می دهد.

مدونا مشترک تصویری و زیرنویس مورد اثبات نشده coronavirus تئوری های توطئه است. این ویدئو در مورد جعلی درمان تکرار همان اطلاعات غلط به عنوان یک کلیپ که گرفته شد از توییتر پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته شده آن است. در مدونا پست واقعیت-چکرز توجه داشته باشید که وجود دارد این است که هنوز یک درمان برای COVID-19 و هیدروکسی کلروکین است نه درمان.

مدونا ساخته شده قبلی مورد بحث ادعا در مورد رمان coronavirus بودن "بزرگ اکولایزر" و در مورد اینکه او چگونه آزمایش مثبت آنتی بادی و در حال رفتن به رفتن برای یک درایو طولانی به "نفس کشیدن در COVID-19 air."

با توجه به Instagram, پست, است که پرچم به صورت کاذب بودن ساخته شده است سخت تر برای پیدا کردن توسط کاربران "با فیلتر کردن آن از کشف و هشتگهای و کاهش دید خود را در خوراک و داستان است."

هیدروکسی کلروکین: FDA می کشد اضطراری استفاده از مالاریا مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن به درمان coronavirustinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن