LA Galaxy انتشار Aleksandar Katai پس از همسر مسخره جورج فلوید معترضان

یک بازیکن حرفه ای فوتبال در لس آنجلس است که از یک کار پس از تیم خود را متوجه همسر خود رفت و در رسانه های اجتماعی به مسخره جورج فلوید میدهد.

Aleksandar Katai 29 ساله بازیکن خط میانی از صربستان و لا کهکشان راه جدا جمعه; لیگ برتر تیم فوتبال خریداری باقی مانده از Katai قرارداد آغاز شده است که در ماه دسامبر. کهکشان مقامات مشخص نیست مقدار و یا طول قرارداد با لس آنجلس تایمز گزارش داد.

“ما به شدت اعتقاد دارند که ما یک باشگاه است که نشان دهنده کارکنان ما نشان دهنده بازیکنان ما نشان دهنده طرفداران ما و جامعه ما” تیم رئیس جمهور کریس کلاین گفت. “تصمیم گیری در این رابطه بود نه یک مشکل. ما را به نگه داشتن به آن ارزش. این است که یک فوتبال تصمیم گیری است.”

Katai نظر نیست اما کلاین او را به عنوان توضیح پشيمان و “درک بسیار از طریق این فرایند است.”

Katai همسر, چای Katai که همچنین از صربستان نوشته شده نژادپرستانه پیام سهشنبه اما گرفته و آنها را با توجه به بار.

یکی نشان داد یک تصویر از یک ویدئو از دو NYPD افسران رانندگی وسایل نقلیه خود را از طریق جمعیت از تظاهرکنندگان با یک عنوان در صربستان است که ترجمه را به عنوان “کشتن s—s!”

دیگر نشان داد آشکار غارتگر با جعبه کفش نایک با زبان انگلیسی عنوان “سیاه Nikes مهم است.”

چای Katai همچنین نوشت: یکی دیگر از پست در صربی توضیح داده است که معترضان به عنوان “نفرت انگیز گاو” آسوشیتد پرس گزارش داد.

طرفداران به سرعت واکنش نشان داد به پست خواستار Galaxy انتشار Katai بار گزارش شده است. در پنج شنبه, خارج از تیم, ورزشگاه چهار مردان برگزار شد bedsheet-اندازه بنر که به عنوان خوانده شده “هیچ نژادپرستان در باشگاه ما” با یک خط قرمز از طریق Katai یکنواخت شماره 7.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de