نیکز در حال حاضر می دانم که دقیقا همان جایی که آنها ایستاده برای سال 2020 قرعه کشی درفت NBA

2020 طبیعی است در یک زمینه: NBA playoffs را شامل نمی شود نیکز.

به عنوان طولانی به عنوان پیشنهاد 22-تیم راه اندازی مجدد قالب به NBA فصل از تایید توسط شورای حکام به عنوان انتظار می رود در پنجشنبه نیکز’ فصل است. این پست قبلا گزارش شده در این عنوان بسیار محتمل ترین سناریو است. به جای آن همه حق رای دادن توجه خواهد شد حال نوبت به قرعه کشی درفت NBA — تاریخ هنوز به مجموعه ای است که برای استخدام یک مربی توسط رئیس جمهور جدید Leon افزایش یافت.

این تیم با سه تا از بدترین فصل به طور منظم سوابق – رزمندگان کاوالیرز و تیمبرولوز – همه باید 14 درصد شانس برنده شدن در قرعه کشی به عنوان شانس باقی می ماند همان از سال گذشته در قالب جدید. درست پشت سر آنها هستند Hawks پیستون و نیکز. هاوکز باید 12.5 درصد شات در شماره 1 انتخاب پیستون 10.5 درصد و نیکز با 21-45 ضبط خواهد شد در نه صد و ششم-بهترین شانس را به زمین بازیکن برتر در سال 2020 NBA پیش نویس است که انتظار می رود گاهی اوقات در ماه اکتبر در حال حاضر. در سال گذشته نیکز شد یکی از این سه تیم با بهترین شانس برای زمین بالا انتخاب کنید اما زخم تا انتخاب سوم و در نظر گرفتن RJ بارت.

نیکز یکی از هشت تیم که نمی شود در پیشنهاد راه اندازی مجدد در دیزنی جهان گسترده ای از ورزش در اورلاندو فلوریدا. اما این تیم ممکن است در یک چهار تا پنج تیم سقوط لیگ و اردوگاه های آموزشی برای باقی می ماند مربوطه در بازار های مربوطه خود را به عنوان ESPN در گزارش بحث شده است. لیگ نمی خواهند تیم رفتن از مارس تا دسامبر – زمانی که فصل آینده می تواند شروع — بدون بازی در هر بازی.

ارسال نیکز سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

اگر این طرح را به ثمر می آیند آن را نامشخص که بازی برای نیکس و که مربی آنها. این باور است که افزایش حرکت خواهد کرد از مربی موقت مایک میلر هر چند او ممکن است دریافت یک مصاحبه است و انتظار می رود به ماندن در سازمان در برخی از ظرفیت. نیکز می توانست هشت نمایندگی رایگان با پنج بازیکن – بابی Portis تاج گیبسون وین الینگتون Elfrid Payton و رخی بولاک — برگزاری گزینه های تیم و Allonzo کوشا معارف Harkless و Damyean Tauk تضمین شده است به نمایندگی رایگان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net