نیکز " فرانک Ntilikina بازی در فرانسه تابستان مسابقات

نیکز گارد نقطه فرانک Ntilikina چپ آمریکا برای مادری خود فرانسه در اواخر ماه ژوئن است و به بیشتر از آن. با لیگ

توسط NEWSAMINS در 1 مرداد 1399

نیکز گارد نقطه فرانک Ntilikina چپ آمریکا برای مادری خود فرانسه در اواخر ماه ژوئن است و به بیشتر از آن.

با لیگ فرانسه نیز به عنوان یکی دیگر از تابستان مسابقات به نام Quai54 لغو شد با توجه به COVID-19 گیر یک رویداد جدید به نام Amiral چیده شده توسط بازیکنان حرفه ای در پاریس.

Ntilikina و دو دیگر متولد شده بازیکنان NBA در حال میله میله برای شرکت در اواخر این هفته. نیکز' 6-پا-5 گارد نقطه از استراسبورگ خواهد پیوست پیستون قرعه کشی انتخاب Sekou Doumbouya دوست نزدیک Ntilikina و آدم Mokoka خریداران است. فرانسوی, بازیکنان تیم ملی اندرو Albicy و Edwin Jackson, میان, فرانسوی, leaguers نیز به رقابت بپردازند.

Ntilikina شد تصویر در پوستر تبلیغاتی برای تابستان-لیگ رویداد و منابع تایید او قصد دارد به بازی.

در اوایل این هفته Ntilikina را Instagram نشان داد او را امضا کرده بود تا با ناشر فرانسوی "میشل Lafon چاپ و نشر" به چاپ زندگینامه با توجه به نیکز غلاف.

از ماه مارس تا ماه ژوئن Ntilikina صرف بیشتر وقت خود را در, یا میامی یا نیویورک.

با Ntilikina گرفتن یک اجرا در این تابستان فرانسه لیگ را زیر سوال میبرد که آیا او به پرواز بازگشت به ایالات متحده اگر NBA دارای حباب minicamp در شیکاگو برای هشت تیم از مطالعه حذف از اورلاندو راه اندازی مجدد.

شیکاگو حباب خواهد بود داوطلبانه برای همه بازیکنان پست گزارش کرده است.

نیکز جمهور لئون رز Ntilikina را عامل سابق و حرفه ای خود را به نظر می رسد به زندگی جدید است. در طول تنها مصاحبه رز گفت: در سال 2017 قرعه کشی انتخاب "با توجه به شرایط مناسب من فکر می کنم واقعا می تواند رستگار." که به نظر می رسد شده اند به یک شات در نیکز فقیر تاریخ player توسعه است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب