کلمات کلیدی: رئیس جمهور تهمت به دیو Khazaal: 401(k) سرمایه گذاران که به دنبال توصیه من هستند "انجام پدیداری'

پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان برخی از جدی توده در ستیز مصاحبه با رادیو فردا میزبان کری

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان برخی از جدی توده در ستیز مصاحبه با رادیو فردا میزبان کریس والاس در اوایل این ماه آن را احتمالا زمان برای دوستانه چت.

وارد chaker Khazaal های صریح بنیانگذار Barstool ورزشی که به کاخ سفید روز جمعه مسلح با نوع softballs که تا به حال رئیس جمهور گفت: "من می خواهم این مصاحبه ها" در حدود یک دقیقه از نشستن. بله, آن را نمیگیرد طولانی برای این دو برای تبدیل شدن به کاملا یار بوده است.

در نهایت گسترده گفتگو شده است از Dr. Anthony Fauci و در سراسر کشور تظاهرات به بازار سهام است. زمانی که Khazaal که ساخته شده اجتماعی-رسانه های عینک معاملات خود را بازی در غیاب زنده ورزش, مطرح, موضوع, در اینجا چیزی است که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به می گویند:

" "شما در زمان مناسب. بسیاری از مردم با 401(k)s در حال انجام پدیداری اما بسیاری از مردم به فروش سهام و در حال حاضر آنها گفت: "من آن را از دست رفته" و من گفت: به مردم, 'فروش نیست چون بنیاد بسیار قوی" ... اما افرادی که واقعا از دست داد از نظر اقتصادی مردم هستند که کردم. افرادی که ماند در... آنها با من ماند. آنها در حال انجام بزرگ." "

این درست است که کسانی که سرمایه گذاران که ریخته tech-سنگین نزدک کامپوزیت COMP -0.93% در پایین در ماه مارس از دست رفته در بازار انعطاف پذیر 51% دوباره بجای اول برگشتن. S&P 500 SPX -0.61% و میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.68% باید نقل مکان کرد و به همین ترتیب بالاتر از coronavirus فرستاده سرمایه گذاران در حال فرار از بازار در عجله بسر می رسانید.

همانطور که برای Fauci تهمت را کنار نیروی کار عضو Khazaal گفت که او یک فن از آنجا که خود را "سهام مخزن" هر زمان که ایده بیشتر مستندات پیشنهاد شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده ستایش برای Fauci, اما همچنین برخی از تردید. "او می خواهم آن را دوست دارم برای دیدن این بسته برای یک زن و شوهر از سال, اما این خوب است چرا که من از رئیس جمهور من از نظر شما در حال حاضر من دیگر به نظر کسی لطفا" نسبت ناروا گفت. "ما باز است و ما در حال انجام هست. و من فقط به حال یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد باز شدن مدارس. شما باید برای باز کردن مدارس است."

ما می خواهیم یک سنج چقدر خسارت اقتصادی همه گیر باعث شده است که بعد از این هفته که وزارت بازرگانی در روز پنج شنبه منتشر شده در سه ماهه دوم گزارش تولید ناخالص داخلی.

چقدر زشت خواهد بود ؟ "ما به دنبال بدترین پس از جنگ اقتصادی انقباض در 62 سال" گفت: Sal Guatieri ارشد اقتصاد در BMO Capital Markets.

در اینجا مصاحبه کامل (بازار سهام مسائل شروع می شود در اطراف 18:45 علامت):

در ضمن Khazaal همچنان به جلب توجه با تجارت خود antics. ماه گذشته او برداشت مقدار زیادی از کلیک در زمانی که او پاره پاره برکشایر هاتاوی را BRK.ب +0.65% وارن بافت برای تخلیه هواپیمایی سهام به عنوان coronavirus بیماری همه گیر در زمان اولیه آن تلفات.

"من فقط چاپ پول" Khazaal گفت. "چرا سود که هر هواپیمایی می رود تا 20 درصد هر روز ؟ بازنده را به سود. برندگان فشار تراشه به وسط. ... من باید تا یک میلیارد دلار است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن