کلمات کلیدی: علامت کوبا تایید جو بایدن در, فاکس نیوز, چرا که او در واقع می خواهد به اجرای یک کشور’

‘دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی خواهید برای اجرای یک کشور است. او می خواهد برای اجرای یک کمپین. جو بایدن در واقع می خواهد به اجرای یک کشور است.’

که میلیاردر و دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا توضیح داد که چرا او رای دادن به جو بایدن رئیس جمهور بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“مخزن کوسه” میزبان با ارزش خالص $4.3 میلیارد دلار با توجه به فوربس حمایت presumptive دموکراتیک نامزد در حالی که صحبت کردن به رادیو فردا میزبان Sean Hannity در سه شنبه شب. به عنوان Hannity فشرده او در مورد اینکه آیا بایدن “دارای قدرت و استقامت ذهنی حدت هوشیاری به در نظر گرفتن آنچه که سخت ترین کار در جهان بودن رئیس جمهور ایالات متحده” کوبا پاسخ داد: “صد در صد. کاملا.”

کوبا ذکر شده در قانون مراقبت مقرون به صرفه به عنوان رئیس جمهور سابق باراک اوباما و معاون سابق رئیس جمهور بایدن را “بزرگترین دستاورد” و اضافه کرد که “این مایه تاسف است [از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت] در تلاش برای از بین بردن آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است فشار برای کل لغو ACA و حمایت از طرح دعوی در دادگاه در برابر آن است که مجموعه به قبل از دادگاه عالی این سقوط. جدیدترین کت و شلوار استدلال می کند که “فرد حکم” که آمریکایی ها خرید بیمه درمانی خلاف قانون اساسی است.

کوبا نیز با تمجید بایدن را برای حمایت از کارآفرینان مثل خودش. “این یک رویداد در کاخ سفید که جو بایدن قرار داده و صحبت در مورد خود را برای حمایت از کارآفرینی است که یک رویداد از او [تهمت] تا به حال انجام شده برای کارآفرینان در کاخ سفید و یا هر جای دیگری است,” او گفت:.

کوبا حمایت هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری 2016 است اما همچنین خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن در یک نقش مشورتی خود را در “باز کردن در کشور ما” شورای اقتصاد در ماه آوریل است.

ادامه مطلب:‘آن را به وحشیانه,’ میلیاردر علامت کوبا می گوید از اقتصاد بازیابی از coronavirus و هیچ راهی برای sugarcoat آن’

سازمان دیده بان مصاحبه در زیر از طریق یک توییت از سابق مغلوب ساختن پیشی جستن متحد و دستیار آنتونی Scaramucci که تایید کوبا نظر با کلمه “یکنوع بازی شبیه لوتو”:

|

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de