کلمات کلیدی: Fauci می دهد وخیم هشدار به آمریکایی ها: 100,000 جدید کروناویروس موارد یک روز

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به مدت سه دهه و یکی از کارشناسان برجسته در بیماری های همه گیر در آمریکا در چهار دهه گذشته در روز سه شنبه ساخته وخیم هشدار برای ایالات متحده در نبرد مداوم برای کنترل گسترش COVID-19.

Fauci گفت: SARS-CoV-2 نام رسمی برای این رمان کروناویروس که باعث این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 موارد جديد ادامه خواهد داد به نظر می رسد مگر اینکه قانونگذاران و عمومی آمریکا شروع به گرفتن اجتماعی-دورى قوانین به طور جدی. او گفت: اخیر موج شد “نگران کننده است.”

“من تعجب نمی کنم اگر ما تا 100,000 یک روز اگر این اتفاق نمی نوبه خود در اطراف.’

— Anthony Fauci, موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی

“من تعجب نمی کنم اگر ما تا 100,000 یک روز اگر این اتفاق نمی نوبه خود در اطراف,” او گفت:. تعداد تایید coronavirus موارد آمار روزانه بالا از 40,000 هفته گذشته بیشترین تعداد روزانه موارد از آنها رسیده 36,400 در یک دوره 24 ساعته در ماه آوریل است.

او سخن روز سه شنبه در سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته در واشنگتن در کنار دیگر مقامات دولتی از جمله رابرت Redfield, مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

این COVID-19 همه گیر بود که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در ماه دسامبر تا به حال آلوده 10,424,992 مردم در سطح جهان و 2,534,981 در ایالات متحده از روز شنبه. آن را تا به حال ادعا کرد حداقل 509,706 زندگی در سراسر جهان 129,545 که در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

صنعتی داو جونز شاخص DJIA, +0.84% و S&P 500 SPX +1.54% اندکی بالاتر شنبه با وجود افزایش coronavirus موارد در برخی از پرجمعیت ترین ایالت در آمریکا از جمله کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس.

Coronavirus همه گیر است “و نه حتی نزدیک به بیش از اینکه” با توجه به سر از سازمان بهداشت جهانی و بدترین است که هنوز برای آمدن در چه بود تیره و تار ارزیابی از امور بعد از شش ماه پس از اولین موارد گزارش شده در چین.

اتحادیه اروپا در سمت چپ آمریکا را از لیست کشورهایی که شهروندان قادر خواهد بود به آنجا سفر بدون محدودیت های مسافرتی.

“شش ماه پیش هیچ یک از ما می تواند تصور چگونه جهان ما و زندگی ما خواهد بود — پرتاب به آشفتگی توسط این ویروس جدید” Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران گفت: در اخبار جلسه توجیهی در روز دوشنبه. “این بیماری همه گیر به ارمغان آورده است بهترین و بدترین بشریت است.”

همچنین روز شنبه اتحادیه اروپا در سمت چپ آمریکا را از لیست کشورهایی که شهروندان قادر خواهد بود برای سفر به 14-بلوک ملت بدون محدودیت های مسافرتی. آمریکا باید اطمینان حاصل شود که جدید COVID-19 موارد بیش از 14 روز گذشته و در هر 100 ، 000 نفر در حال نزدیک یا کمتر از میانگین اتحادیه اروپا.

شهروندان استرالیا, کانادا, ژاپن, نیوزیلند, کره جنوبی و تایلند و اروگوئه و چین “منوط به تایید متقابل” تمام خواهد شد قادر به سفر به اتحادیه اروپا از ژوئیه 1. در حالی که این ویروس را گسترش تثبیت شده در اروپا و موارد در حال افزایش است در 14 روز گذشته در 35 ایالات آمریکا.

چگونه COVID-19 منتقل می شود

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>