کنتاکی آمریکا اولیه: امی مک گراث squeaks از پیروزی چارلز بوکر

لویی – سابق خلبان جنگنده امی مک گراث برنده دموکراتیک اولیه برای پلیس آمریکا میچ مک کانل سنای صندلی آسوشیتد پرس اعلام کرد در اوایل بعد از ظهر سه شنبه در باریک پیروزی بر دولت تشکر. چارلز بوکر.

انتخابات برگزار شد و در ژوئن 23, اما وجود دارد که تاخیر در اعلام نتایج کامل به دلیل صدها نفر از هزاران نفر از Kentuckians از طریق پست در برگه های رای خود به لطف تغییر رویه مصوب با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

McGrath ظهور اوایل به عنوان پیشتاز در مسابقه را به نفع حزب دموکرات را انتخاب و اجرا در برابر مک کانل در این پاییز.

او تا به حال یک مزیت بزرگ بیش از بوکر از نظر مالی و داشتن جذب بیش از $41 میلیون در مبارزات انتخاباتی به عنوان سهم از اوایل ماه ژوئن است. (که پول بیشتری از مک کانل خود مشهور جمع آوری کمک حال ضرب تا خود را برای انتخاب مجدد پیشنهاد توسط آن نقطه است.)

McGrath نیز شده بود در مسابقه دیگر راه اندازی مبارزات انتخاباتی او حدود شش ماه زودتر از بوکر و تضمین حمایت از قدرتمند دموکراتیک سناتوری کمیته کمپین و رهبر اقلیت سنا چاک شومر.

بیشتر: ثبت رای گیری طولانی صبر کنید & antsy امتیازهای: Takeaways از کنتاکی اولیه انتخابات

اما بوکر نصب شده به طور غیر منتظره ای رقابتی چالش به McGrath به عنوان یک unapologetically مترقی نامزد شده است. (McGrath به طور کلی دیده شده است به عنوان یک میانه رو دموکرات اگر چه مک کانل کمپین اتحاد با نام مستعار خود را “افراطی امی مک گراث” و معتقد است که او یک چپ نامزد شده است.)

مشارکت خود در تظاهرات اخیر علیه خشونت پلیس و نژادپرستی در زادگاه خود از لوئیزویل یکباره او را به ملی ویژه و منجر به افزایش علاقه و حمایت خود را برای نامزدی در میان مردم در داخل و خارج از کنتاکی.

تظاهرات بوکر پیوست متمرکز بوده و به شدت در Breonna تیلور 26 ساله سیاه زن و ER تکنسین است که پس از درگذشت لویی افسر پلیس به ضرب گلوله او را در خانه خود در ماه مارس است. تیلور مورد آورده توجه زیادی به لویی و با گسترش به بوکر و خواستار عدالت او ساخته شده است که در همبستگی با معترضان دیگر.

در آخرین دقایق اولیه مسابقه بوکر متصلب تاییدیه از کنگره ستاره های بزرگ مانند ایالات متحده سنسور. برنی ساندرز و Elizabeth Warren, سیل کمک های مالی مبارزات انتخاباتی و رسانه های اجتماعی buzz.

بیشتر: در سیاست: در برخی از راه, چارلز بوکر در حال حاضر برنده کنتاکی اولیه

او همچنین حفظ تمرکز خود را بر مردمی کار — یک استراتژی او دفاع و پشتیبانی راه اندازی نامزدی خود را در ماه ژانویه برگزار شد و یک سری از, هوای آزاد, کمپین حوادث در اطراف کنتاکی برای دیدار با رای دهندگان و آنها را از کار اخراج شدند تا برای روز انتخابات.

در ضمن McGrath نیز ظاهر عمومی در هفته پایانی این مسابقه اما نمی نگه داشتن فرد در کمپین حوادث با توجه به نگرانی های بهداشتی در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

نیز بازنشسته دریایی مایک Broihier دیگر نامزد قابل توجه در شلوغ اولیه مسابقه تا حد زیادی اجتناب برگزاری و یا حضور در رویدادهای عمومی به دلیل بیماری همه گیر.

بیشتر از همه گیر به تظاهرات: Booker, Broihier, McGrath کردن بی سابقه ای در مبارزات انتخاباتی سنا

Broihier در مقام سوم قرار گرفت با 4 درصد از رای در سراسر ایالت به عنوان 10:45 صبح روز سه شنبه.

رسیدن به خبرنگار مورگان واتکینز: 502-582-4502; [email protected]; Twitter: @morganwatkins26. پشتیبانی قوی محلی نگاری با اشتراک امروز: courier-journal.com/subscribe.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>