قوی ترین مردان در NFL منفور khezri را در تظاهرات مسالمت آمیز در برابر نژادی و بی عدالتی در اصل blackballing سابق 49ers کارفرمایی قبل از رسیدن به حل و فصل مالی با او به پایان خود را در مورد تبانی در مقابل لیگ.

در حال حاضر پس از جورج فلوید مرگ کمیسر راجر Goodell گفت: “متعهد به ادامه کار مهم برای رسیدگی به این مسائل سیستمیک همراه با بازیکنان ما است.”

به احتمال زیاد سخن گفتن به نمایندگی از بسیاری از NFL بازیکنان تگزاسی گسترده گیرنده کنی عکسهای — که kneeled در طول سرود ملی در حالی که با دلفین ها — به اشتراک گذاشته شده خود را فوری فکر Goodell بیانیه.

“صرفه جویی در گاو–t” 28 ساله عکسهای توییتی همراه با یک کپی از بیانیه است.

در میان NFL متعدد بازیکنان و مربیان به آدرس فلوید مرگ در دست مینیاپولیس پلیس بود Kaepernick, 32, که تا به بازی در لیگ پس از سال 2016 با وجود بیشتر استعداد و موفقیت های بی شماری از پشتیبان گیری — و برخی استارت — چرا که او بی سر و صدا در زمان زانو طول سرود ملی در اعتراض به نژاد پرستی که تولید بیش از حد بسیاری از قربانیان مانند فلوید.

“زمانی که مدنیت منجر به مرگ شورش است که تنها منطقی واکنش” سابق 49ers کارفرمایی توییتی در آوریل 28. “فریاد برای صلح خواهد باران و آنها را زمین خواهد شد در گوش ناشنوا به دلیل خشونت خود را به ارمغان آورده است این مقاومت است. ما حق را به مبارزه با عقب! بقیه در قدرت جورج فلوید.”

این کمیسیون در بیانیه ای که دو روز بعد.

“NFL خانواده تا حد زیادی متاثر شده حوادث غم انگیز در سراسر کشور ما” Goodell در بیانیه ای گفت:. “معترضان’ واکنش ها به این حوادث منعکس کننده درد و خشم و سرخوردگی است که بسیاری از ما احساس.

“ما عمیق ترین تسلیت به خانواده آقای جورج فلوید و به کسانی که عزیزانشان را از دست داده و از جمله خانواده ها از خانم Breonna تیلور در لوییویل و آقای Ahmaud Arbery این پسر عموی تریسی واکر از Detroit Lions.

“به عنوان رویدادهای جاری به طور چشمگیری تاکید وجود دارد باقی می ماند و خیلی بیشتر به کار به عنوان یک کشور و به عنوان یک لیگ. این فجایع اطلاع NFL تعهد و ما تلاش های مداوم. وجود دارد باقی می ماند یک نیاز فوری برای اقدام. ما می دانیم قدرت از پلت فرم ما در جوامع و به عنوان بخشی از تار و پود جامعه آمریکا است. ما را در آغوش که مسئولیت و متعهد به ادامه کار مهم برای رسیدگی به این مسائل سیستمیک همراه با بازیکنان ما باشگاه و همکاران.”

این بیانیه نیست بیش هست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de