کامالا هریس: COVID زده ایالات متحده آمریکا است از جان گذشته برای یک رهبر قوی. به جای ما مغلوب ساختن پیشی جستن.

نظرکامالا هریس نظر نویسندگانمنتشر شده 3:15 AM EDT Jul 27, 2020مردم از کار هستند و گرسنه و رنج و مرگ. ایالات مت

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

نظر

مردم از کار هستند و گرسنه و رنج و مرگ. ایالات متحده بیش از 4.2 میلیون تایید موارد COVID-19 و تقریبا 147,000 مردم کشته شده اند. وضعیت وخیم و بدتر, اما آن را نمی باید در این راه. حقیقت این است که یک انسان مسئول است — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن نادیده گرفته هشدارهای زودهنگام را رد کرد و جدی بودن تهدید و حمله به توصیه پزشکان و دانشمندان است. او حاضر به اجرای کامل دفاع تولید عمل می کنند و موفق به طور کامل آماده سازی ملی ما انبارهای تجهیزات حفاظتی ترک با کمبود شدید از ماسک و دستکش است که کارگران خط مقدم نیاز به ایمن ماندن. به عنوان موارد رشد او موفق به موسسه یک طرح ملی برای تست و تماس با ردیابی. او دولت های ایالتی و محلی آور بدون منابع آنها نیاز دارید.

او شکست خورده و به دنبال علم و یا گوش دادن به کارشناسان بهداشت عمومی. او موفق به رسیدگی به اختلافات دیرینه است که این بیماری همه گیر قرار داده و بر روی صفحه نمایش کامل. او موفق به حل اساسی بحران بهداشت عمومی که باعث و طولانی مدت اقتصادی سقوط. و هنگامی که مردم آمریکا و رسانه های خبری مطرح شده از رئیس جمهور شکست او در پاسخ با توهین و دروغ است. امریکا از جان گذشته برای یک قوی و صالح و صادق رهبری که توقیف لحظه طول می کشد مسئولیت می کند و همه چیز ممکن است برای حل بحران بودجه ای کشور ما است. ما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

و نتایج حاصل شده است فاجعه بار باشد.

بحران در حال بدتر تحت مغلوب ساختن پیشی جستن

بی شماری mom-and-pop کسب و کار هستند که مجبور به بستن درهای خود را برای خوب است. این رهبران جامعه خود را از دست داده معیشت و هیچ چاره ای جز تکیه بر دولت چک و خیریه. بیش از 17 میلیون نفر از مردم هنوز هم از کار. این شامل پدر و مادر جوان در حال مبارزه برای نگه داشتن سقف خود را بر سر کودکان و کارگران مسن تر که دست پاچه به عنوان آنها را ببینید رویاهای خود را از بازنشستگی لغزش دور از دسترس است. و با گسترش بیمه بیکاری با داشتن تمام شده در هفته گذشته, همه چیز بدتر خواهد شد و بیشتر خانواده ها را رنج می برند.

دولت سوء مدیریت این بحران بدتر دیرینه و نابرابری در کشور ما است. سیاه و Latinx مردم در حال گرفتن بیمار و در حال مرگ در هشدار دهنده و نامتناسب نرخ در بخشی به دلیل سیستمیک موانع به کیفیت مراقبت های بهداشتی. از مردم خواسته شده است که به ماندن در خانه برای جلوگیری از در معرض بودن به COVID-19 اما آنها در معرض خطر سلب حق اقامه دعوی و یا اخراج اگر آنها نمی توانند کار کنند. از مردم خواسته شده است که به اغلب شستن دست های خود را به دفع این ویروس اما تعداد بی شماری از خانواده ها در تلاش برای پرداخت قبض آب. و کودکان انتظار می رود برای ادامه تحصیل و تکمیل تکالیف آنلاین, اما برخی از همین حالا باید یک لپ تاپ و یا دسترسی به پهنای باند.

بایدن: ما باید فورا ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند از پلیس به مسکن به فرصت

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد آمریکایی ها برای یادگیری برای زندگی با این بیماری همه گیر است و در حال حاضر در حال اجرا مبارزات انتخاباتی آگهی گفتن مردم از کار به "پیدا کردن چیزی جدید" — به عنوان اگر آن است که یک گزینه واقع بینانه برای خانواده ها. یک رهبر واقعی نیست پرتاب دست خود را در یک بحران; یک رهبر واقعی رول تا آستین خود را و می شود به کار بر روی راه حل. اما به جای تهمت نه مردم یاد بگیرند برای زندگی با همسایگان خود و پدربزرگ و مادربزرگ در حال مرگ است. او می خواهد مردم را به یادگیری برای زندگی با دوستان خود در هواکش. و او می خواهد آمریکایی ها برای یادگیری برای زندگی با سوار کردن کسب و کار.

سرب و یا از راه دریافت

آنچه که ما نیاز به راه حل های است که می تواند تفاوت فوری در زندگی مردم است. مثلا صرفه جویی در خیابان های ما عمل می کنند که من معرفی ماساچوست با تشکر. Ayanna Pressley می شود منابع به محله کسب و کار — local mom-and-pop موسسات مانند ناخن سالن باربر مغازه ها و bodegas — به جای عمیق به جیب شرکت های است که می تواند آب و طوفان است.

ماهانه بحران اقتصادی حمایت از قانون که من معرفی کردم با دموکراتیک سنسور. برنی ساندرز ورمونت و ادوارد Markey ماساچوست مردم را فراهم می کند تا 2000 $در هر ماه تنها برای کمک به آنها را نگه داشتن یک سقف بالای سر خود را و قرار دادن غذا بر روی میز است. به جای پرداخت یک بار مردم کمک گرفتن در هر ماه است.

Veepstakes: چه کسی باید جو بایدن انتخاب خود را به عنوان معاون رئيس جمهور ؟ Duckworth? Demings? هریس? برنج?

تسکین من عمل کمک خواهد کرد که نگه داشتن آمریکایی ها امن و در خانه های خود در طول این بحران ممنوعیت اخراج و سلب حق مالکیت برای یک سال; پیشگیری از ابزار shutoffs; و منع صاحبخانه از افزایش مستاجران' اجاره. و عمل قهرمانان که در حال حاضر به تصویب در مجلس را به بودجه برای تست و به محلات که به شدت به آن نیاز به پرداخت هزینه های ضروری کارگران است.

راه حل وجود دارد; ما فقط نیاز به رهبران صالح که می دانند چگونه به گوش رهبری با همدلی و کارها انجام می شود. مردم در سراسر کشور در حال گدایی رئیس جمهور و جمهوری خواه بوستر در کنگره به رویکرد این بحران با جدیت آنها سزاوار تشخیص خود اشتباه و کار از طرف کسانی که آنها را فرستاده به واشنگتن است. اگر آنها نمی تواند از آن زمان برای آنها را به حرکت می کند را کنار گذاشته و اجازه دهید واقعی رهبران منجر شود.

کامالا هریس یک سناتور دموکرات از کالیفرنیا. او در توییتر دنبال کنید: @KamalaHarristinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب