جاستین Jalbi nixes 2020 ریاست جمهوری اجرا به عنوان شخص ثالث نامزد

میشیگان در کنگره جاستین Jalbi اعلام کرده است که او نمی خواهد اجرا برای رئيس جمهور به عنوان شخص ثالث نامزد سی ان ان گزارش روز شنبه.

“بعد از انعکاس من به این نتیجه رسیدند که شرایط نمی قرض خود را به موفقیت من به عنوان یک نامزد برای ریاست جمهوری در سال جاری و بنابراین من نمی خواهد به یک نامزد” او توییتی شنبه.

جمهوری خواه-تبدیل-مستقل گفت: در اوایل ماه آوریل او به دنبال “از نزدیک” در یک پیشنهاد به عنوان نامزد حزب آزادیخواه پس از او متوقف شد به طور فعال در مبارزات انتخاباتی خود را برای مجلس صندلی در ماه فوریه در حالی که او در نظر گرفته پریدن به ریاست جمهوری.

این حرکت را به ارمغان می آورد برای پایان دادن به خود را تمدید لاس زنی با یک شخص ثالث نامزدی است که می تواند به معرفی یک عنصر جدید از عدم قطعیت به مسابقه بین رئیس جمهور Donal تهمت و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن با توجه به نیویورک تایمز.

او آمد به ملی ویژه ماه مه گذشته زمانی که او اعلام حمایت impeaching رئیس جمهور تهمت بیش از این یافته ها در سابق مشاور ویژه رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات 2016. او اولین و تنها خانه جمهوریخواه به حمایت از استیضاح در نهایت رای گیری برای هر دو مقاله از اعلام جرم علیه رئیس جمهور به عنوان مستقل در اواخر سال گذشته.

Jalbi چپ حزب جمهوری خواه در ماه جولای سال 2019 پس از نوشتن در واشنگتن پست op-ed که او رشد کرده بود “سرخورده” با سیاست حزب تبدیل شدن به اولین GOP عضو در ضبط اعلام کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال درگیر در impeachable انجام.

در یک سری از توییت در شنبه Jalbi گفت: این تصمیم به رها کردن بود “دشوار” اما که او “معتقد است که یک نامزد از خارج از احزاب ارائه یک چشم انداز از دولت مبتنی بر آزادی و برابری می توانید از طریق شکستن در حق محیط زیست است.”

“قطبش نزدیک است تمام زمان بالا. انتخابات موفقیت نیاز به مخاطبان مایل به در نظر گرفتن جایگزین, اما هر دو رسانه های اجتماعی و رسانه های سنتی تحت سلطه صدای به شدت مخالف سیاسی خطرات ناشی از عملی سوم نامزد,” او اضافه شده است.

حزب آزادیخواه او افزود: “قرار گرفته است برای تبدیل شدن به یک عمده و سازگار مدعی به پیروزی در انتخابات در تمام سطوح دولت.”

“من باقی می ماند سرمایه گذاری در کمک به حزب متوجه این امکانات و نگاه به جلو به موفقیت های پیش رو,” او گفت:.

او رو به سختی انتخاب مجدد در میشیگان 3 منطقه. ملی جمهوری خواهان مشتاق بودند به شکست او و چند تن از جمهوری خواهان شده است در حال اجرا برای صندلی.

Jalbi برای اولین بار انتخاب به نمایندگی میشیگان 3rd کنگره منطقه در سال 2010 “حزب چای” موج.

میشیگان در کنگره پسر سوریه مهاجر و پناهندگان فلسطینی ، قبل از ورود به کنگره او به عنوان یک وکیل برای کسب و کار خانواده او و در خدمت یک مدت از 2008-2010 در ایالت میشیگان ،

در طول سال Jalbi شده است به طور مداوم مایل به بحث رای خود را با توجه به نظر دولت محدود اغلب یکی از تنها عضو مجلس نمایندگان به رای برابر قانون با گسترده حمایت هر دو حزب از جمله به عنوان ضد مجازات لایحه در ماه فوریه است.

در سال 2015 Jalbi یکی از اعضای موسس خانه آزادی حزبی نفوذ گروه های تندرو محافظه کاران که با برخورد با خانه جمهوریخواه رهبری و تحت فشار قرار دادند برای بیشتر باز کردن فرآیند قانون گذاری و محدود کردن هزینه های دولت فدرال.

Jalbi بارها به خبرنگاران گفت: او تنها رئيس جمهور برای اجرا اگر او معتقد است که وجود دارد یک راه برای پیروزی است. در مارس 2019 او با سی ان ان گفت او هرگز متوقف فکر کردن در مورد امکانات مانند در حال اجرا برای رئیس جمهور “به دلیل وجود یک مشکل بزرگ با زمان سیستم دو حزبی ما و کسی که به لرزش آن را.”

Jalbi توضیح داد در توییتر است که به اعتقاد او وجود دارد و احتمالا غیر قابل عبور از موانع به اجرا موفق نامزدی در این سال از خارج از دو حزب سیاسی اصلی.

در میان چالش های آن, او گفت: “آیا مشکل از مبارزه و واجد شرایط برای رای گیری در تمام 50 ایالت در طول یک بیماری همه گیر آورده است که بسیاری از کشور زندگی عمومی را متوقف کند. او افزود که این امر می تواند دشوار است برای جمع آوری پول در وسط شدید رکود اقتصادی است.

“هرگز-Trumper” جمهوری خواهان از جمله سابق Rep. جو والش — که راه اندازی یک شکست خورده 2020 پیشنهاد ریاست جمهوری خود — نگران بودند Jalbi خواهد برنده نیست اما “سیفون رای کافی” از presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن به “دست انتخابات به مغلوب ساختن پیشی جستن” سیاسی گزارش شده است.

رئیس جمهور تهمت مخالفت با آن ارزیابی کرد و گفت در یک صدای جیر جیر پس از آن که Jalbi را “فوق العاده نامزد” بود و “هیچ شانسی برای حفظ خود در کنگره صندلی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور معمول متنبه Jalbi در رسانه های اجتماعی در تماس تلفنی با یک “بازنده” و انفجار کنگره به عنوان بی وفا بودن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>