جان Imbriale هیجان زده به در نهایت به عنوان اولین بلمونت شماره 1 مسابقه caller

زمانی که جان Imbriale نامگذاری شد, نیویورک, مسابقه انجمن به صورت تمام وقت در مسابقه تماس گیرنده در ژانویه دیرین پشتیبان گیری فکر کرد که او می تواند پله به گوینده غرفه در بلمونت پارک برای شروع آن بهار ملاقات در ماه آوریل است.

“پس زندگی اتفاق افتاده است” Imbriale گفت.

این COVID-19 همه گیر زده نیویورک و به حالت تعلیق در مسابقه برای 2 1/₂ ماه اما Imbriale خواهد بود که صدای آن بازگشت روز شنبه هنگامی که مسابقه باز در بلمونت.

“وجود دارد بسیار پیش بینی و سپس تاخیر در حال حاضر پیش بینی دوباره — در حال حاضر شما می خواهید روز به اینجا” Imbriale گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “ما قطعا در ذهن داشته باشید هر روز چه همه رفته طریق برای رسیدن به این نقطه و در نهایت قادر به باز کردن دوباره و قدردانی می کنیم که. اما من فکر می کنم همه فقط واقعا نوع نگاه به جلو به تماشای آن دروازه باز دوباره در بلمونت در روز چهارشنبه.”

آن بوده است مدت زمان طولانی در آینده برای Imbriale که آغاز شده و در NYRA در سال 1979 پس از پیروزی یک روزنامه مسابقه به تماس با یک مسابقه و کار در مطبوعات ، او تام Durkin پشتیبان گوینده در سال 1990 پر کردن در سه نیویورک racetracks پس از آن و اضافه کردن شغل تمام وقت در قنات اکتبر گذشته.

اما در حال حاضر میکروفون خود را در بلمونت قنات و ساراتوگا شدن آخرین مسابقه تماس گیرنده در یک سنت قوی است که شامل لری drf formulator (کسی که با او جایگزین), Durkin, Marshall, Cassidy, شیک, Anderson, Dave Johnson و فرد Capossela.

“این یک افتخار” Imbriale گفت. “آن دسته از سختی کفش برای پر کردن و به دنبال. من قصد دارم برای انجام بهترین من. همانطور که ما نزدیک به Belmont, باز, من هنوز هم پیدا کردن آن سخت است برای قرار دادن به کلمات مناسب, چگونه من واقعا احساس می کنید در مورد این فوق العاده گوینده.”

Imbriale نیز در تلاش برای پیدا کردن کلمات مناسب را برای اولین مسابقه در روز چهارشنبه. این یک شلوغ نژاد با 11 اسب اما Imbriale می خواهد برای اضافه کردن در یک کلمه مناسب در مورد بازگشت از مسابقه در نیویورک در میان همه گیر.

“وجود دارد یک اسب به نام Fauci در حال اجرا در چهارشنبه بنابراین من ممکن است بازی در اطراف با آن است,” او گفت:. “من حدس می زنم که در مورد به عنوان apropos به عنوان شما می توانید برای بازگشت نژاد پس از COVID-19. من فکر می کنم مخاطبان طرفداران خارج وجود دارد — من دیوانه نیستم در مورد استفاده از این عبارت تمام وقت, اما آنها نگاه به عقب بر گردیم به نوعی از حالت عادی حتی با مسابقه تلفنی است. آنها نمی خواهند تمام چیزهای اضافی. آنها می خواهند به شنیدن در مورد اسب خود را و پیدا کردن اگر آنها برنده و یا از دست داده است.”

Imbriale تماس خواهد بود لوله کشی بیش از بلندگوها در بلمونت به عنوان مرسوم است هر چند در این زمان خود را از کلمات ممکن است اکو کمی بیشتر از طریق جایگاه خالی. او فقط برای هدف ریتم و روال فراخوانی به آمدن به او را به سرعت و پس از مدت اخراج.

“از نقطه نظر من فقط به امید خوب تمیز استراحت برای شروع اولین مسابقه” Imbriale گفت: “و پس از آن ما می توانید از وجود دارد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de