حدود 33 میلیون آمریکایی در زمینه مزایای بیکاری بیش از گذشته هفت هفته تعداد سرسام آور است که حاکی ماهانه نرخ بیکاری انتظار می رود به بدترین شرایط رکورد.

حدود 3.2 میلیون نفر در زمینه بیکاری در هفته گذشته به وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت. که کمتر از 3.8 میلیون نفر که در زمینه هفته قبل و از تمام زمان بالا 6.86 میلیون برنامه در اواخر ماه مارس است.

اما تعداد کسانی که به دنبال بیکاری طریق کمک های مارس و آوریل بیش از همه شغل ایجاد شده پس از رکود بزرگ.

شماره جدید هفته ادعا کند شده است اما چوب خط حساب کردن یک تصویر لحظهای از مارس شغل گزارش منتشر خواهد شد جمعه که اقتصاددانان پیش بینی خواهد بود که بدترین نیروی کار آمریکا تا به حال دیده می شود.

بیکاری انتظار می رود که مشخصی به رکورد 15 درصد به 20 درصد ویرانگر تایید تلفات این بیماری همه گیر کوروناویروس گرفته شده در اقتصاد است.

“ما انتظار داریم برای دیدن لحاظ تاریخی زیادی کاهش می یابد در سراسر بسیاری از صنایع به خصوص کسانی که سخت ترین ضربه اجتماعی فاصله اقدامات و بسته شدن غیر ضروری از کسب و کار که برای کار از راه دور غیر قابل دسترس است” گفت: Dante DeAntonio یک اقتصاددان در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

اقتصاد شروع به تعطیل در ماه مارس به عنوان رستوران ها و فروشگاه های توقیف شد گفت: برای ماندن در خانه و سفر زمینی به توقف مجازی را امتحان کنید و آهسته گسترش coronavirus.

BofA تحقیقات جهانی پیش بینی است که 22 میلیون آمار شغل از دست داده بودند در ماه آوریل یک “بی سابقه” شماره است که افزایش نرخ بیکاری به 15 درصد.

در عین حال حتی یک نرخ بیکاری که مودی پیش بینی کرد احتمالا در “بالاترین نقطه از زمان رکود بزرگ” را نه منعکس کننده تصویر کامل به عنوان بی سابقه ای در پاسخ به کروناویروس همه گیر upends اقدامات سنتی استفاده می شود به تعداد کسانی که در خارج کار می کنند.

برای مثال کارگران به طور معمول شمارش به عنوان بیکار اگر آنها از کار و تلاش برای پیدا کردن یکی دیگر. اما دولت گسترده, خاموش شدن ناگهانی غیر ضروری از کسب و کار ممکن است مانند یک جستجو غیر ممکن است.

“نرخ بیکاری رسمی … خواهد بود بیش از حد دقت تعریف شده را به تصرف خود حقیقی عمق تاثیر به کارگران” DeAntonio نوشت. “با تمام ردیف هایی از اقتصاد توقیف در ماه آوریل آن را غیر واقعی است به فکر می کنم که اکثر گذاشته و کارگران خواهد شد به طور فعال به دنبال کار به عنوان وجود دارد ممکن است در هر نقطه نگاه کنند.”

اقدامات سنتی را نیز ضبط نشده است و تعداد افرادی که قادر به کار به دلیل آنها آلوده شده توسط ویروس و یا نیاز به ماندن در خانه به مراقبت از کودکانی که در مدارس یا مراکز مهد کودک بسته شد به دلیل COVID-19.

مدعیان اولیه بیکاری ممکن است باقی می ماند بالا به عنوان غیرمنتظره دولت سیستم آن را دشوار است برای تکمیل برنامه های کاربردی حمل جزر و مد بیش از هفته به هفته.

و هر چند بسیاری از کشورهای در حال شروع اجازه دهید به برخی از کسب و کار بازگشایی, اخراج و furloughs ادامه دارد که با احتیاط مصرف کنندگان محدود کردن هزینه های خود را, و دولت های محلی و ایالتی در نظر گرفتن کاهش شغل در بحبوحه کاهش درآمد مالیاتی.

“متحده هستند بدانند چگونه به دوباره باز کردن اقتصاد خود را با برخی از در حال حاضر شروع به انجام این کار به تدریج” گفت: BofA تحقیقات که انتظار تعداد مدعیان بیکاری به تضعیف به 3.3 میلیون در هفته گذشته. “با این حال بازار کار است به احتمال زیاد باقی می ماند بسیار اندک و اولیه براده هنوز هم بالا و توجه بیش از حد به زیرساخت ها است.”

اقتصاد را به آرامی به گزاف گویی. اما به احتمال زیاد است که ماه به دور است.

“اجتماعی فاصله اقدامات هستند که به تدریج برداشته اما آن را به زمان برای خنثیسازی آسیب اقتصادی می گوید:” جهانی مشاوره شرکت آکسفورد اقتصاد است. “به طور قابل توجهی ضعیف تر تقاضا, زنجیره عرضه اختلال سخت تر شرایط مالی و عدم اطمینان بیش از این ویروس را در مسیر مطرح خواهد شد قابل توجهی headwinds به یک جهش اقتصادی است که ما انتظار داریم به تدریج آغاز در” نیمه دوم سال است.

دنبال Charisse جونز در توییتر @charissejones

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de