جت’ C. J. Mosley خواهد بود مبهوت جمال Adams تجارت: ‘دیوانه حرکت’

C. J. Mosley از دست رفته تقریبا تمام فصل گذشته با آسیب کشاله ران, اما او مطمئن است او حالا شانس خود را برای بازی معنی دار فوتبال در کنار جمال Adams.

Mosley که صرف تنها پنج محله در این زمینه با standout ایمنی در فصل گذشته برنامه ریزی شده در ترکیب با آدامز به لنگر یکی از این لیگ بهترین دفاع که linebacker وارد از بالتیمور در پنج سال $85 میلیون معامله. شاید آدامز به زودی یک معامله سودآور ، این باعث می شود به مراتب بیشتر حس Mosley از جریان ثابت از شایعات در مورد معامله ناراضی, 24 ساله, دو-time Pro کاسه.

“به من, من بیش از حد نگران است که” Mosley ESPN گفت: با اشاره به آدامز در حال تخلیه. “خواهد بود که یک دیوانه حرکت می کند.”

با وجود داشتن صرف چنین زمان کمی هم در این زمینه Mosley — چهار-time Pro کاسه و دو بار قهرمان ملی در آلاباما — می داند چقدر آدامز به ارمغان می آورد به جت فراتر از استعداد بی نظیر است.

Jets Jamal Adams C.J. Mosley
جمال آدامز و C. J. Mosleyلایحه Kostroun

“اول از همه او را یکی از رهبران تیم” Mosley گفت. “این اولین و مهمترین. او به ارمغان می آورد که انرژی اضافی که آیا بچه می خواهید یا نه. گاهی اوقات شما ممکن است خسته شده اید و یا احساس خوب است, اما به عنوان به زودی به عنوان او گام در این زمینه شما در حال رفتن به شنیدن آن صدا او را به پرواز در اطراف. که حضور در ثانویه یک مرد است که می تواند نقش در عبور از بازی و همچنین پخش در backfield — در جعبه است که همیشه هیجان انگیز است.”

آدامز که در حال حاضر دو سال و $13.4 میلیون باقی مانده در قرارداد او پرش است این تیم را داوطلبانه مجازی offseason. سنتی اردوگاه آموزشی holdout می تواند به دنبال, اگر Adams نمی امن یک معامله جدید است. تجارت همچنان یک احتمال بیش از حد. مهم نیست که چگونه دیوانه آن ممکن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>