جمال آدامز به Drew Brees جیک فروم: ‘صرفه جویی در گاو–t, کون عذر خواهی’

جمال Adams نمی خواهید به شنیدن عذر و بهانه و یا عذر خواهی. نه از Drew Brees جیک فروم و یا هر کس دیگری ساخت نواخته حساس اظهارات.

جت های All-Pro ایمنی صحبت کردن در توییتر با نقل قول-تویت فروم عذرخواهی و نوشتن: “شما و جلب واقعا متاسفم. صرفه جویی در گاو–t, کون عذر خواهی. حقیقت فقط بیرون آمد و شما دو نفر تنها کسانی نیستند که!”

فروم های rookie صورتحساب کارفرمایی و Brees شده در سرفصل بیش از روز گذشته به تظاهرات و غارت شکست در سراسر کشور زیر 25 مه قتل آفریقایی آمریکایی جورج فلوید در دست یک افسر پلیس در مینیاپولیس.

یک روز پس از Brees گفت و هرگز موافق با کسی بی احترامی پرچم” که منجر به انتقاد شدید از امثال له برون جیمز و هم تیمی مایکل توماس 41 ساله نوشت: عذرخواهی در Instagram برای خود را “حساس” نظرات. چند تن از هم تیمی های خود از جمله توماس صحبت کردن در رسانه های اجتماعی نیاز به حرکت می کند. ناشناس توییتر استفاده می شود نوشته شده یک تصویر از چند متن پیام های فروم از ماه مارس 2019 که در آن سابق گرجستان کارفرمایی پیشنهاد اسلحه بودند “خوب” اما که سرکوبگران باید “بسیار گران است بنابراین تنها نخبگان مردم سفید می توانید آنها را haha.”

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

آدامز شده آوازی این هفته در توییتر ابراز ترس خود را در دولت از روابط نژادی در این کشور زندگی می کند.

“در طول چند روز گذشته من تلاش کرده ام با درد روزانه از بی عدالتی در آمریکا,” او نوشت: دوشنبه شب. “این چیزی جدید در هر روز! من فکر می کنم این مهم است برای پیدا کردن صلح خود را در تمام این و به یاد داشته باشید مراقبت از خود و انرژی مثبت.

“قلب من می رود به خانواده و دوستان از جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery. آنها بیش از هشتگهای. این منزجر کننده است که ما لازم نیست که زمان برای مقابله با ما قبل از تروما بعد از فاجعه. ما نمی توانیم اجازه این مکالمات می میرند و نمی تواند فراموش کرده ام کسانی که ما از دست داده ایم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de