ژاک Vaughn ایجاد کوین دورانت, Kyrie Irving پیوند با شبکه های آینده در خطر

با ستاره کوین دورنت و Kyrie Irving در فهرست شبکه’ مربیگری موقعیت ممکن است بسیاری آلو فرود نقطه موجود در این تابستان. اما موقت در کار نیست که هیچ نیت از دادن آن و در حال حاضر ژاک Vaughn است که درک های مورد علاقه.

Vaughn خواهد شد حداقل هشت بیشتر بازی ها وقتی NBA ری استارت در اورلاندو فلوریدا., اما او ارزیابی شده است در حالی که برای سال ها توسط GM شان علائم سپس توسط دورنت و ایروینگ.

“من قصد دارم به من, و من فکر می کنم که بهترین چیز است. فقط خودتان باشید: فراموش ساده بهتر است. من قصد ندارم به آورد overcomplicate این چیز” Vaughn گفت: روز شنبه در یک زوم تماس بگیرید. “ارتباط من با بچه ها در این فهرست [باید] برخی از پایه برخی ایستاده است.

“رویکرد من همان است که در هر روز: من سعی کنید به عنوان سازگار که ممکن است. اضطراب می تواند بسیار مسری است اما تا می توانید آرامش و بنابراین ارتباط من با بچه ها, من ناب است. هیچ چیز برای من به اثبات برسانند. من رشد کرده ام به عنوان یک مربی دوست دارم چالش مربیگری و می خواهید چالش مربیگری رفتن رو به جلو است.”

Vaughn رشد کرده است پس از اینکه اجازه رفتن توسط سحر و جادو در سال 2015. در حال حاضر او سر به اورلاندو به عنوان مسن تر و عاقلانه مربی — یک با یک دیرینه دوستی با رئیس خود را و بسیار واقعی به ضرب گلوله به بروکلین پست.

“ارزیابی در حال انجام است. آن آغاز شده مدتی پیش گفت:” علائم آورده که در Vaughn به عنوان کنی اتکینسون منجر دستیار در سال 2016.

Jacque Vaughn
ژاک Vaughn,Paul J. Bereswill

“من تا به حال مقدار زیادی از گفتگو با ژاک احتمالا بیش از حد بسیاری از برای شهوت و میل خود پس از ما در هر دو زوم و یا FaceTime پنج یا شش بار در روز. ما یک رابطه بسیار نزدیک و بسیار صادقانه و رابطه باز, بیش از حد.”

آنها به بازگشت به راه. Vaughn در حال حاضر یک اسپرز دستیار مربی زمانی که نمرات وارد شده در سال 2011 به عنوان یک بسکتبال عملیات دستیار. Vaughn چپ برای اورلاندو سال آینده و زمانی که او به عنوان یک حرفه ای طلایه دار در سال 2015 علائم افزایش یافته بود به دستیار GM.

Vaughn روابط با دورنت و ایروینگ? نه به عنوان طولانی اما او کار بر روی آن است.

و آن را تنها عاقلانه با نشانه اعتراف به آنچه که همه می دانند: دورنت و ایروینگ باید ورودی در آینده مربی.

“گفتگو های من با آن دسته از بچه ها به طور کلی در اطراف من چک کردن در به ببینید که چگونه آنها انجام می دهند” گفت: Vaughn, که از نزدیک با ایروینگ در این فصل بود و اساسا موقعیت خود مربی است.

“برخی از این گفتگوها منجر به بسکتبال برخی از این گفتگوها منجر به زندگی مکالمات برخی از کسانی که مکالمات ممکن است منجر به” من یک پادکست برای شما به گوش دادن به.’ پس از آن محدوده. برای من, آن را بیشتر از اتصال به دانستن این است که من فکر کردن در مورد آنها.”

Vaughn توصیه می شود قدیمی, هانا جونز’ “1619” پادکست به دورنت. او به امید دورنت توصیه می کند او برای این کار است.

علائم را انتخاب کنید او را ستاره’ مغز در آنچه آنها می خواهند در یک مربی و گفته است: “”وحشیانه صادق باشید.”

برابر بخش خود آگاه و از خود مطمئن Vaughn آن را قرار داده وجود دارد که او دیده است ستاره وحشیانه صادقانه ورودی دست اول در یک بازی حرفه ای و آن را تشویق می کند.

“شما باید به استقبال آن گفتگو” Vaughn گفت. “من دیده ام آنها را در طول زندگی حرفه ای من — آن است که آیا جان استاکتون و کارل مالون با جری اسلوان, Jason Kidd با لارنس فرانک تریسی مک گریدی با Doc Rivers, تیم دانکن با Gregg Popovich. متعلق در لیگ ما و من فکر می کنم بیشتر استقبال — آب و هوای این روزها که قادر به بچه ها استقلال احساس تعلق صلاحیت.

“در یک فیلم جلسه که شامل Ky و کوین وجود دارد کلیپ و کوین بود بیش از خوش آمد به نقطه اگر ما می خواهیم به قهرمانی تیم در حال رفتن به جلو وجود دارد استاندارد شما باید در این نوع از بازی دفاعی. که ورودی است استقبال برای من به عنوان یک مربی. به طور کامل با آن راحت مکالمه و می خواهید که گفتگو.”

در حال حاضر او یک فرصت خوب برای گرفتن کسانی که مکالمات.

“[Vaughn] می داند زیادی در مورد بازی های زیادی در مورد لیگ در کل می داند زیادی در مورد برنده و آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود” Caris LeVert گفت. “او همچنین در فینال, بازی های برگزار شده در یک واقعا خوب جاز تیم به طوری که او می داند آنچه در آن طول می کشد برای دریافت وجود دارد.

“آن را خوب به اطراف برنده نوع مربی در هر روز است. و قطعا بهترین مورد علاقه در دادگاه است. او می گوید حقیقت هر روز که همه از من بپرسید برای پس قطعا یک هدف خوب برای کار با او در هر روز است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>