J. C. Penney می گوید: این طرح به حدود 29 درصد از فروشگاه ها و یا 242 مکان – به عنوان بخشی از ورشکستگی آن

روز پس از تشکیل پرونده برای ورشکستگی, J. C. Penney می گوید: این طرح به بیش از یک چهارم از فروشگاه خود را.

بر اساس یک سند با ثبت اوراق بهادار و مبادلات کمیسیون در روز دوشنبه حدود 29 درصد از خرده فروش 846 فروشگاه یا 242 مکان های نزدیک بین مالی جاری و سال مالی آینده سال است.

برای سال مالی جاری 192 فروشگاه ها انتظار می رود و سپس 50 سال بعد این سند اشاره می کند. پس از بسته شدن این شرکت را 604 باقی مانده مکان.

“حدود 604 آینده ناوگان نشان دهنده بالاترین فروش-ایجاد سود آور ترین و سازنده ترین فروشگاه ها در شبکه” J. C. Penney گفت: در SEC پر کردن.

J. C. Penney فروشگاه بسته شدن آینده: خرده فروش در تلاش برای جلوگیری از انحلال در فصل 11 ورشکستگی

می توانید این 13 خرده فروشان زنده ماندن COVID-19: دائمی فروشگاه بسته شدن ورشکستگی آینده

هفته گذشته تشکیل پرونده ورشکستگی آمد و پس از چند سال با کاهش فروش و استراتژیک اشتباه به عنوان J. C. Penney careened از یک اختراع مجدد استراتژی خود را به دیگری.

ورشکستگی مجموعه در حرکت و روند آغاز دائمی فروشگاه بسته شدن به عنوان خرده فروش با هدف ایجاد ثبات در آن منابع مالی و جلوگیری از آشکار انحلال – سرنوشت که زنجیر مانند اسباب بازی R با ما, Payless ShoeSource و دیگران نبوده است قادر به جلوگیری از.

یک لیست از آن مکان را به عنوان بخشی از J. C. Penney را بازسازی هنوز منتشر نشده است.

با توجه به SEC پرونده که به تشریح “طرح نوسازی” تعداد دقیق از فروشگاه ها که باقی خواهد ماند “در ادامه به تکامل است.”

J. C. Penney سخنگوی بروک Buchanan گفت: حدود 115 بیشتر فروشگاه ها را بازگشایی پنج شنبه پس از اینکه بسته از ماه مارس به دلیل COVID-19. چهل و یک فروشگاه که قبلا بازگشایی شد.

کمک: Nathan Bomey

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار کلی Tyko در توییتر: @KellyTyko

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>