آیوی لیگ چشم هفت بازی بهار فصل فوتبال در ازای سقوط ورزش

آیوی لیگ دسته اول من کنفرانس به لغو آن postseason مسابقات بسکتبال با توجه به کروناویروس در ماه مارس و در حال ح

توسط NEWSAMINS در 12 تیر 1399

آیوی لیگ دسته اول من کنفرانس به لغو آن postseason مسابقات بسکتبال با توجه به کروناویروس در ماه مارس و در حال حاضر آن ممکن است یکی از اولین حرکت فوتبال به بهار به عنوان به خوبی.

این کنفرانس در روز چهارشنبه منتشر شد, بیانیه ای که یک تصمیم در سقوط ورزش خواهد بود ساخته شده در یک هفته اما نشانه های آنها برگزار خواهد شد در پاییز و هفت-بازی فوتبال فصل کنفرانس-تنها بازی برگزار خواهد شد در منابع متعدد گفته پست. آیوی لیگ جمهور ملاقات روز سه شنبه و هنوز هم بدانند علمی خود تقویم یک منبع گفت. این کنفرانس به درخواست NCAA به حرکت فوتبال به بهار با توجه به منابع.

TMG ورزشی گزارش داد که لیگ بود که با توجه به دو گزینه: در حال پخش فصل در بهار و یک کنفرانس-تنها هفت بازی در فصل پاییز آغاز و در اواخر ماه سپتامبر. آن را به طور سنتی نقش 10-برنامه بازی.

"من فقط می توانید تصور کنید آیوی لیگ بازی های ورزشی در پاییز" یک منبع گفت. "آنها در حال حاضر ثابت شده زمانی که آنها لغو کنفرانس مسابقات بسکتبال که آنها از ذهن نیست که آنهایی که برای اولین بار به حرکت است."

این منابع گفت: تصمیم گیری نهایی نشده است اما این امر می تواند ناراحتی اگر فوتبال بود بازی در پاییز با توجه به وضعیت کشور در میان همه گیر و همه موارد مثبت است که گزارش شده در قدرت و پنج برنامه پس از آنها شروع به داشتن دانشجو-ورزشکاران در پردیس در اوایل ماه ژوئن به صورت داوطلبانه تمرینات. بحث برداشت تا اواخر حرکت کالج فوتبال به بهار. بزرگ نام برنامه LSU و Clemson اعلام کرد بیش از 30 تست مثبت از بازیکنان. آریزونا, Boise State هوستون و ایالتی کانزاس متوقف تمرینات با توجه به شیوع بیماری.

پس از لیگ آیوی نمی کند رقابت برای کالج, فوتبال, حذفی, آن می توانید بازی فصل آن در زمان های مختلف از سایر نقاط کشور است. آن را نیز ندارد تابستان تمرینات مانند بسیاری دیگر از بخش های برنامه های.

"این حس مشترک" یک منبع دوم گفت: با اشاره به آیوی لیگ است گزینه. "این چیزی است که همه را نگه می دارد گفت: آن را به نقل مکان کرد و به بهار."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن