‘من بدرفتاری مردم’: Ryan Adams, عذرخواهی یک سال پس از سوء رفتار جنسی اتهامات

یک سال و نیم پس از نیویورک تایمز منتشر شده دلخراش گزارش جزئیات اتهامات که خواننده/ترانه سرا Ryan Adams دستکاری شده و مورد آزار و اذیت مشتاق هنرمندان زن او دفاع و پشتیبانی Adams صادر کرده است عذرخواهی.

در یک مقاله منتشر شده در روز جمعه در انگلستان روزانه ایمیل و تایید شده به ایالات متحده آمریکا امروز توسط آدامز’ وکیل اندرو Brettler Adams نوشت که “هیچ کلمه ای برای بیان چه بد من احساس می کنم در مورد راه من بدرفتاری افراد در طول زندگی من و حرفه ای است.”

هفت زنان – از جمله آدامز همسر سابق مندی مور و خواننده/ترانه سرا قمر Bridgers – متهم آدامز از دفاع از افزایش هنرمندان زن و سپس بهره برداری از آنها و خفقان جاه طلبی های خود را اغلب برای خود جنسی به دست آورید.

مور گفت: او empathized با زنانی که متهم به شوهر سابق او از بهره برداری و خفقان جاه طلبی های خود را چرا که او آن را تجربه خودش در طول شش سال از ازدواج.

“موسیقی از یک نقطه کنترل برای او” مور در حال حاضر 36 گفت NYT. “خود را کنترل رفتار اساسا آیا بلوک توانایی برای ایجاد ارتباطات جدید در این صنعت در طول یک بسیار محوری و به طور بالقوه سودآور وقت – تمام اواسط تا اواخر 20s.” آنها طلاق در سال 2016.

“من احساس می کنم غرق شد’: Mandy Moore در ازدواج به Ryan Adams

“همه می توانم بگویم این است که من متاسفم. آن را که ساده” آدامز, 45 نوشت: در این مقاله. “این دوره از انزوا و انعکاس به من فهماند که من نیاز به ایجاد تغییرات قابل توجهی در زندگی من است. من و بعد فورا رفت واز گذشته نقطه که در آن من خواهد بود عذرخواهی فقط به خاطر اینکه اجازه قلاب و من می دانم و کامل است که هر گونه عذرخواهی از من احتمالا نمی تواند مورد قبول کسانی که به من صدمه دیده است.”

نوازنده شکست سکوت خود را بیش از این اتهامات در ماه ژوئیه گذشته, زمانی که او نوشت: در یک Instagram نوشته است که “حقیقت مسائل” و او “بسیاری برای گفتن دارد.” بدون تایید یا انکار اتهامات آدامز نوشت که او می خواست به “بخشی از آن شفا است.”

نزدیک به یک سال بعد از آن Adams گفت: او در حال حاضر “واقعا متوجه آسیبی که من ناشی ام” ادعا کرد که مسئولیت پذیری کامل برای اقدامات خود و به خود قول داد او را در نهایت “به ریشه این مسائل و در نهایت شروع به رفع خودم را بنابراین من می تواند بهتر از یک شریک بهتر و بهتر انسان کلی است.”

وی افزود: “داشتن واقعا متوجه آسیبی که من باعث آن غرق و من هنوز از وضعیتی وخیم از امواج از اثرات مخربی که اعمال و رفتار من باعث شده است. وجود دارد هیچ راهی برای متقاعد کردن مردم است که در این زمان است که واقعا متفاوت, اما این آلباتروس که من لیاقت با من به عنوان یک نتیجه از اقدامات است.”

“من یک مقدار زیادی برای گفتن’: Ryan Adams می شکند سکوت ماه پس از اتهامات سوء رفتار جنسی

کارن السون یک خواننده/ترانه سرا که متهم آدامز از معرض خود را به یک “حادثه تجربه” در پس-حذف رسانه های اجتماعی پست یک روز پس از افشای منتشر توییتی جمعه که او معتقد است در رستگاری “حتی برای او” است اما شنیده نشده از آدامز پس از سال 2018 “به خود عذرخواهی وحشتناک رفتار است.”

او افزود: “در واقع در آن زمان او به نام (من) دروغگو که اضافه شده بیشتر درد و مرا سرخورده با کل صنعت موسیقی. من می خواهم به امید او تماس زنان او صدمه دیده از طریق نمایندگان خود به عذر خواهی بخش خصوصی و به ما این فرصت را به صحبت می کنند حقیقت ما در تمام راه اقدامات خود را به رنج و به او گوش دهید و سعی کنید به جبران. که گفت: من امیدوارم که او را به گوش دادن به در حال حاضر.”

حرکت رو به جلو, Adams, نوشت, خود را اولویت های خود را در متانت و سلامت روان.

“این به من در یادگیری, رفتن, دست در دست,” او نوشت. “اما من با مته سوراخ خواهد شد هر کسی که با داستان من شیاطین و یا استفاده از آنها را به بهانه آنچه که من انجام داده ام. من واقعا می خواهم به بیان است که من درونی اهمیت مراقبت از خود و خود کار می کنند. من واقعا در تلاش است.”

او نتیجه گرفت: “من امیدوارم که مردم من صدمه دیده را التیام بخشد. و من امیدوارم که آنها را برای پیدا کردن یک راه به من ببخش.”

کمک: ماریا پونت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de