جزایر' جانی Boychuk خروجی بازی پس از مصرف بالا ضربه

جزایر defenseman جانی Boychuk در زمان اواخر بالا و ضربه از Panthers defenseman مایک Matheson در مدت کوتاهی به

توسط NEWSAMINS در 12 مرداد 1399

جزایر defenseman جانی Boychuk در زمان اواخر بالا و ضربه از Panthers defenseman مایک Matheson در مدت کوتاهی به دوره دوم شنبه شب و نمی بازگشت باقی مانده از بازی.

سر مربی بری Trotz ندارد یک به روز رسانی فوری در Boychuk اما او نشانی از پنالتی بود که از کاهش پنج دقیقه عمده به دو دقیقه جزئی پس از آن بررسی توسط داوران.

"به من اعتماد کن به من گفت: به داوران من در مجموع احترام برای آنها کار خود را از آنجا که ما به عنوان مربیان باید آن را در طول فاز 3 و scrimmages," Trotz "در یک زوم زیر تماس بگیرید جزایر' 2-1 برنده شوید. "زمانی که من در آن در ابتدا جانی سر پایین بود و من فکر کردم او خیلی خوب با ضربه سر.

"آنها در آن نگاه کرد و آنها آن را بررسی من اعتماد خود را به قضاوت من نمی خواهد با قبول این به دلیل این واقعیت است که من می خواهم برای محافظت از بازیکنان من. اما من فکر کردم آن را می زند."

در آن قدرت بازی نشینان با حروف بزرگ به بالا رفتن 2-0 به عنوان آنتونی Beauvillier در بر داشت پشت خالص در 3:39 از دوره دوم.

Anthony Beauvillier (not pictured) scores a goal on the Panthers' Sergei Bobrovsky during the Islanders' 2-1 win on Saturday,
آنتونی Beauvillier (در تصویر نیست) نمره هدف در Panthers' سرگئی Bobrovsky در طول نشینان' 2-1 برنده در شنبهگتی ایماژ

"نفرت شما را به دیدن یک مرد به پایین و سپس هنگامی که شما باید این فرصت را در انسان استفاده شما می خواهید به سرمایه گذاری برای او و برای این تیم و برای شتاب" گفت: براک نلسون که یک تیم-پنج عکس. "در حال حاضر به خصوص با تمام حالات ما در جریان و زمان خاموش و آینده تیم های ویژه در حال رفتن به بازی بخش عظیمی."

با امکان داشتن Boychuk برای بازی 2 در شنبه, جزایر تبدیل به یک استخر عمیق از defensemen. دفاعی جفت کهنه اندی گرین و نوح دابسون که درو ستایش بالا در سراسر اردوگاه آموزشی سالم بودند خراشیدگی و همچنین defensemen توماس Hickey و سباستین Aho.

این جزایر در حال حاضر دو روز تا زمانی که آنها را از یخ برای بازی 2 بازی در سری است.

"ما در حال رفتن به ارزیابی مجدد ما را در این بازی ما را یک گام به عقب و نگاهی به بازی کمی متفاوت تر از نیمکت کنید و سعی کنید به تشریح" Trotz گفت. "یک یا دو تنظیمات وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که من می دانم که ما می توانیم بهبود پس در حال حاضر که ما می توانیم امیدوارم اضافه کردن به بازی ما است."


وجود دارد 10 زمان نشینان نیز مواجه Panthers در دور اول 2016 برگشتی.

Boychuk جاش بیلی کیسی Cizikas کال Clutterbuck, Hickey, نیک Leddy, Matt Martin, براک Nelson, Ryan Pulock و توماس Greiss شد و همه بخشی از جزیره نشینان تیم که با شکست فلوریدا در شش بازی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن