جزیره آدم Pelech آماده برای رفتن پس از تکان دادن زنگ خاموش

وقتی NHL به حالت تعلیق 2019-20 فصل به طور منظم در ماه مارس نشینان defenseman آدم Pelech بود که در یک پیاده روی

توسط NEWSAMINS در 10 مرداد 1399

وقتی NHL به حالت تعلیق 2019-20 فصل به طور منظم در ماه مارس نشینان defenseman آدم Pelech بود که در یک پیاده روی بوت. او کمتر از دو ماه خارج از آنچه که قرار بود پایان فصل تحت عمل جراحی آشیل.

اما زمان تمام زخم ها و این یکی را فقط در زمان.

25 سال Pelech skated در صف نشینان برای اولین بار از ژانویه در شب چهارشنبه و حضور او شناخته شده به عنوان جزایر رنجرز را شکست داد 2-1 در تنها نمایشگاه بازی.

"این بدیهی است که چندی است من فکر می کنم آن را تقریبا هفت ماه از من بازی" Pelech گفت: در زوم تماس پنج شنبه. "قطعا یک بیت از وحشت رفتن به بازی اما هنگامی که شما در خارج وجود دارد و به خصوص با راه تیم ما بازی می کند هر کس بنابراین قابل پیش بینی آن ساخته شده است این بازی واقعا آسان است برای من. من خوشحالم که چگونه آن رفت و من فقط به دنبال ساخت آن است."

زمانی که این بیماری همه گیر تعطیل, NHL, 6 فوت-2 defenseman متوجه شدم دوباره هم تیمی های خود برای postseason می تواند امکان پذیر است.

"همانطور که من از بوت ما به نوعی لگد آن را به دنده بالا با ناتوانی من در یخ و خوشبختانه من تا به حال مقدار زیادی از زمان برای رسیدن به 100 درصد," او گفت:. "من واقعا خوشحالم که من قادر به بازی در پلی آف با تیم من فکر نمی کنم که امکان بود در این فصل است. من واقعا خوشحالم از این فرصت."

این جزایر در حال سپاسگزار از این فرصت نیز با توجه به Pelech می دهد دفاعی خود را واحد کاملا متفاوت و عمیق تر نگاه کنید. بر روی کاغذ Pelech ثبت تنها یک ضربه و یک بلوک در 15:22 برابر رنجرز اما سهم او بسیار فراتر از ورق آمار.

زیر چهار tuneup چند رنجرز با اشاره به جزایر' خفه کننده تاکتیک و توانایی را به دور از زمان و فضا است. این چیزی است که دشوار بود نشینان برای حفظ هنگامی که Pelech گرفته شد از این معادله که به نوبه خود کاهش یافته خود را در راه دو بازی به طور کلی.

پیوست در جزایر' top دفاعی جفت کردن Pelech و رایان Pulock نگاه به عنوان اگر هیچ وقت رفته بود. و با توجه به چقدر زمان تا به حال رفته سهولت که با آن Pelech پشت پا به سرعت از این بازی قابل توجه بود.

رقابت در یک بازی واقعی برای هفت ماه نیست حتی بزرگترین مانع برای غلبه بر در Pelech چشم.

"در همه صداقت, سخت ترین چیز به عادت کرده بود فقط عدم طرفداران و عدم وجود سر و صدا در عرصه" او گفت:. "پس از اولین تغییر یا من احساس بسیار راحت وجود دارد و حتی با توجه به زمان است."


این جزایر رفت 3-0 برابر پلنگ در این فصل است. اینجا را نگاه کنید که چگونه آنها این کار را قبل از آنها دوباره ملاقات در دور مقدماتی پلی آف:

Oct. 12, ناسائو سالن بزرگ
جزایر 3, Panthers 2 (SO)

آنچه به پایان رسید تا دو امتیاز از آنچه شد نشینان' حق رای دادن رکورد 17-بازی نقطه و خط تا به حال به تصمیم گرفته شده توسط یک در ضربات پنالتی. پس از آندرس لی و جاش بیلی به جزایر 2-1 سرب در دوم هدف از Evgenii Dadonov مجبور به اضافه کاری. نشینان به جلو براک نلسون تنها بازیکن به نمره در ضربات پنالتی. Semyon Varlamov به پایان رسید و با 35 موجب صرفه جویی در.

Nov. 9 بارکلیز سنتر
نشینان 2, Panthers 1

پس از Mathew Barzal داد نشینان 1-0 شود در یک دام مجازات در جانی Boychuk در سومین مجاز الکساندر Barkov برای مساوی کردن بازی قدرت-بازی بازی هدف. با این حال, 38 ثانیه بعد defenseman اسکات میفیلد قرار داده نشینان در بالا با یک شوت از سمت راست نقطه که منحرف کردن Panthers defenseman و سابق رنجر آنتون Stralman. توماس Greiss تبدیل به کنار 37 38 عکس.

Dec. 12, Sunrise, Fla.
جزایر 3, Panthers 1

بعد از آهسته دوره اول یک پلنگ به دام مجازات است که انجام شده به دومین مجاز دوون Toews برای قرار دادن جزایر در هیئت مدیره اول 49 ثانیه در. پس یکی دیگر از Panthers مجازات Barzal گرفتار Panthers دروازه بان سرگئی Bobrovsky از موقعیت و دو برابر شود. مایک هافمن به ثمر رساند به سمت پایان دوم قبل از لی سون در خالی-netter. Greiss ساخته شده 32 موجب صرفه جویی در.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب