IPO گزارش: Albertsons دادن بازارهای عمومی دیگری را امتحان کنید — در اینجا 5 چیزهایی که در مورد مواد غذایی لوله و آن IPO

با مواد غذایی-در-خانه در تقاضای بالا با توجه به کروناویروس همه گیر Albertsons Cos. ثبت مدارک برای رفتن است.

Albertsons ACI, -3.43% شروع معاملات در بازار بورس نیویورک در روز جمعه تحت ticker symbol “ACI.” سهام بلافاصله قبل از افزایش و پس از آن پایان دادن به 3.4%.

در اواخر روز پنجشنبه این شرکت قیمت آن IPO در 16 دلار یک سهم کمتر از 18 دلار به 20 دلار در محدوده قیمت آن را به دنبال. بقال را به فروش 50 میلیون سهم نیز کمتر از حد انتظارات آن را به عنوان به دنبال فروش 65.8 میلیون سهام — افزایش تا 800 میلیون دلار.

موجود در Albertsons در سراسر کشور مجموعه ای از فروشنده ها هم اسم های زنجیره ای همراه با Vonns, Safeway, جواهر و اوج, در میان دیگران.

وجود 24 بانک اختصاصی معامله رهبری BofA اوراق بهادار Goldman Sachs & Co., جی پی مورگان و سیتی گروپ.

Albertsons کنترل می شود مجموعه ای از حامیان مالی است که شامل خصوصی سهام صندوق سربروس; املاک و مستغلات سرمایه گذاری تراست Kimco Realty Corp و Klaff ملک L. P.; Lubert-آدلر مدیریت املاک و مستغلات صندوق و Schottenstein فروشگاه Corp. یک توسعه دهنده از مراکز خرید.

جزئیات:خریداران خواهد پرداخت بیشتر برای همان مورد آنلاین در مقابل در فروشگاه های زیر جدید COVID-19 شرایط کارشناسان می گویند

Albertsons افتتاح اولین فروشگاه خود را در بویزی آیداهو در سال 1939 است که در آن شرکت است که هنوز هم مقر آن. در سال 2015 Albertsons ادغام با Safeway. این شرکت 2,252 فروشگاه های سراسر 34 متحده و می ایستد در مقام اول یا دوم در سهم بازار در 68 درصد از 121 مناطق شهری که در آن عمل می کند. هفت فروشگاه در Albertsons نمونه کارها شده اند در اطراف برای بیش از یک قرن است.

Kroger Co. کرون -0.30% و Walmart, Inc. WMT, -1.16% کلید رقبا.

در نامه ای به آینده نگر سهامداران Vivek Sankaran, Albertsons اجرایی و PepsiCo, Inc. پپ, -1.88% زاج که پیوست Albertsons در مارس 2019 می گوید: شرکت فروشگاه های زنجیره تامین و فن آوری های یکپارچه شده است پس از ادغام.

همچنین در سال 2015 Albertsons ظ برای رفتن اما IPO به تعویق افتاد.

در سال 2017 بحث وجود دارد که Albertsons شد با توجه به تصاحب و سپس عموم معامله Whole Foods Market. Amazon.com Inc. AMZN, -2.24% از آن زمان به دست آورد و تمام مواد غذایی در $13.7 میلیارد معامله است. Albertsons در نهایت خریداری غذا-کیت شرکت اندود که در آن سال. شرایط مالی که کسب نبودند افشا می شود.

Albertsons فاز اندود در پایان 2019 به نفع تمرکز بیشتر بر آن خصوصی-برچسب مارک های خود که یک $13.1 میلیارد نمونه کارها کسب و کار در سال مالی 2019.

و در سال 2018 وجود دارد بحث در مورد ادغام بین Albertsons و مناسک کمک Corp. راد -7.36%, یک معامله به ارزش 24 میلیارد دلار است که باعث Albertsons به جلو IPO خود را برنامه ریزی. که معامله از طریق کاهش یافت پس از فشار از سهامداران.

آماده سازی برای این آخرین IPO شد اولین گزارش در ماه ژانویه سال 2020 است.

ببینید: اینجا جایی است که آمریکایی ها در حال صرف پول خود را در آن کشورهای که بازگشایی شد

فروش سال گذشته افزایش یافت به $62.5 میلیارد دلار از $60.5 میلیارد دلار در سال 2018 و این شرکت به دست آورده $466 میلیون دلار یا 80 سنت یک سهم در سال 2019 در مقایسه با $131 میلیون دلار یا 23 سنت سهم در سال 2018 است. این شرکت می گوید آن را به دست آورده سهم بازار در طول همه گیر با یکسان افزایش فروش 30% برای 12 هفته اول مالی سال 2020 است.

Albertsons گرفته است تعدادی از اقدامات ایمنی در میان coronavirus همه گیر از جمله ارائه ماسک و دستکش برای کارگران و تنظیم فروشگاه ساعت.

این شرکت موافقت با فروش $1.75 میلیارد دلار در تبدیل سهام ممتاز آپولو مدیریت جهانی Inc. آن را نیز به فروش می رسد $1.68 میلیارد دلار از تبدیل سهام ممتاز به ACI شرکت املاک و مستغلات LLC یک شرکت تابعه از Safeway و غیر مستقیم تابعه و آل RE سرمایه گذار Holdings, LLC.

Albertsons موافقت کرده است به پرداخت سه ماهه سود سهام موثر مالی سال 2020 از 2.5 درصد از قیمت IPO.

تبدیل سهام ممتاز می تواند تاثیر قیمت سهام عادی و رتبه بالاتر از سهام عادی در مسائل مربوط به پرداخت سود سهام و مسائل دیگر Albertson می گوید در آن دفترچه.

همچنین:مک دونالد و تاکو بل در میان رستوران های زنجیره ای آمار COVID-19-مربوط به صبحانه ضعف

در اینجا پنج چیز دیگر که در مورد Albertsons آن را به عنوان آماده برای رفتن به:

آن را تا مقدار زیادی از بدهی

“ما باید یک مقدار قابل توجهی از بدهی می گوید:” دفترچه.

همانطور که از 29 فوریه این شرکت تا به حال حدود 8.2 میلیارد دلار بدهی و $667 میلیون دلار در سرمایه گذاری اجاره تعهدات با توجه به دفترچه. آن بهره و هزینه های آمد و به $698 میلیون دلار در سال مالی 2019 از $830.8 میلیون دلار در سال مالی 2018.

شرکت حامیان مالی ادامه خواهد داد به تماس عکس

پس از IPO Albertsons خواهد بود کنترل شرکت است. سربروس را 31.9 درصد از معمول سهام Kimco خود را 8 درصد و باقی مانده حامیان Klaff ملک Lubert-آدلر و Schottenstein, 11.7% هر. حامیان خود را 73% اگر underwriters خود را به ورزش گزینه ای برای خرید سهام ،

“ما حامیان کنترل ما ادامه خواهد داد و قادر به کنترل انتخابات از مدیران ما تعیین شرکت ما و مدیریت سیاست ها و تعیین, بدون رضایت ما دیگر سهامداران نتیجه هر شرکت معامله و یا دیگر ماده ارائه شده به ما سهامداران برای تصویب از جمله پتانسیل ادغام و یا ادغام فروش دارایی ها و دیگر قابل توجه شرکت ها و معاملات” دفترچه می گوید.

“به عنوان یک نتیجه, ما سهامداران نمی خواهد که همان حمایت فراهم شده به سهامداران از شرکت هایی که در معرض چنین مورد نیاز است.”

Cerberus خواهد بود قادر به تعیین چهار مدیره به هیئت مدیره اگر صاحب آن حداقل 20 ٪ از سهام.

از دست ندهید:شرکت در حال صحبت کردن در برابر نژادی و بی عدالتی بعد از کشتن جورج فلوید, اما آنها به پشت آن را با عمل

فناوری است که انتظار می رود به عنوان یک کلید رشد راننده

در طول coronavirus همه گیر بسیاری از مشتریان که هرگز سعی در خرید مواد غذایی آنلاین را در تلاش برای جلوگیری از فروشگاه ها و فاصله اجتماعی. داده های ارائه شده توسط eMarketer نشان می دهد که 68 درصد از تجارت الکترونیکی جدید خریداران مواد غذایی ادامه خواهد داد به خرید مواد غذایی آنلاین.

Albertsons مذاکرات تا آن منظقه وانت قابلیت در حال حاضر در دسترس در 650 مکان با مجموع 1600 برنامه ریزی شده در دو سال آینده. صفحه اصلی تحویل در دسترس است در 2000 فروشگاه با کمک از Instacart و دیگر خدمات شخص ثالث.

این شرکت با استفاده از تکنولوژی برای افزایش بهره وری در فروشگاه ها و مراکز توزیع است که در آن می گوید این است که بهبود خدمات به مشتریان. Albertsons نیز شروع به نصب “میکرو تحقق مراکز” در فروشگاه خود را برای کمک به تحویل و سفارش آنلاین. دو نصب شده اند با 10 آینده بیشتر در دو سال آینده.

“فقط برای تو” برنامه های وفاداری رسیده 20.7 میلیون خانوار در سال مالی 2019 و با استفاده از Albertsons موبایل, برنامه, برای, تبلیغاتی, تخفیف, تجارت الکترونیک, و بیشتر.

چهار نفر از Albertsons خصوصی-label علامت های تجاری به فروش بیش از 1 میلیارد دلار در سال

کسانی که مارک های لوسرن امضا را انتخاب کنید که در آن شرکت تماس “فوق العاده حق بیمه” امضا کافه و O آلی. هدف شرکت TGT, -2.32%, که دارای تعداد زیادی از مارک های برچسب خصوصی در سراسر غذا و لباس و دکوراسیون خانه و بیشتر نیز خصوصی-برچسب که بیش از 1 میلیارد دلار آستانه.

سایر برچسب های خصوصی شامل ارزش گوشه “هزینه-آگاهانه” با نام تجاری و Debi لیلی طراحی دکور خانه و, هدیه با نام تجاری.

Albertsons می گوید علامت های تجاری خود را 25.4% ، هدف آن است که به 30 درصد برسد.

مراقبت های بهداشتی تحکیم می تواند به معنای فشار قیمت

“اگر این تحکیم روند ادامه آن می تواند در نتیجه شرکت های حتی بیشتر قدرت چانه زنی است که ممکن است منجر به فشار بیشتر بر قیمت ها برای ما داروخانه محصولات و خدمات” دفترچه می گوید.

“اگر این فشارها منجر به کاهش قیمت های ما ما تبدیل خواهد شد کمتر سودآور مگر اینکه ما قادر به رسیدن به مربوطه کاهش هزینه و یا توسعه سودآور جدید جریان درآمد.”

Albertsons عمل 1,726 داروخانه ها.

گزارش اضافی توسط کلودیا عسیس.