در یک نمودار: “لا لا زمین؟’ بازار سهام است ‘تلویزیون قطع شده و دلیل برای ‘حساب’ وارن بافت نخودی هشدار

کسانی که شرط بندی در برابر این “شدت بالاتر از حد ارزشگذاری” بازار سهام در حال پرداخت اگر Kevin Smith, Crescat سرمایه مدیر سرمایه گذاری رئیس آن حق در او غم انگیز است.

“حدس و گمان شایع است و در حال دفاع و پشتیبانی توسط نسل جدید جسورانه از هزاره معامله گران روز,” او گفت:. “شیدایی مبتنی بر گسترده امیدوارم که در تغذیه چاپ پول. کاتالیزورها برای حساب های متعدد به عنوان یک دوره ای رکود اقتصادی فقط آغاز شده است.”

اسمیت که به تازگی در مورد یادگیری طناب از یک پشته از برکشایر هاتاوی BRK.یک -0.51% BRK.ب -0.55% سهامداران با حروف پدرش به او چندی پیش گفت: در سازمان ملل متحد–وارن بافت, مد, که اتصال کوتاه سهام “است که ارزش قابل توجهی تخصیص امروز.”

اسمیت با استفاده از این نمودار از ياوه S&P 500 SPX -0.56% حاشیه سود برای نشان دادن “چگونه دیوانه قطع قیمت سهام هستند از اصول اساسی.” او هشدار داد که خرید این شیب سرمایه گذاران “عدم توجه و به سادگی بیش از حد مشتاق به تماس پایین.”

اسمیت خود را تکرار کرد “ماکرو تجارت قرن” تماس است که شده است وجود دارد هرگز یک بهتر تنظیم برای چرخش از بالاتر از حد ارزشگذاری سهام و به کم ارزش فلزات گرانبها.

“بازار محور توسط سرخوشی هرگز به پایان خوب,” او توضیح داد که در یک توجه داشته باشید به مشتریان این هفته است. “بازار سهام ایالات متحده امروز در la-la land. این است که تنزیل جدید توسعه فاز از اقتصاد در همان زمان به عنوان عمده رکود اقتصادی فقط آغاز شده است.”

اسمیت در زمان برخی از توده در بودجه خود را زمانی که بازار شد افزایش در اوایل سال اما بازده ballooned در ماه مارس به عنوان coronavirus همه گیر وارد شده است. در اینجا خود شماره های تاریخی:

شدید “حساب” اسمیت شده است هشدار در مورد نشده وارد همانطور که از روز شنبه جلسه معاملاتی اما میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.80%, S&P 500 و تکنولوژی-سنگین نزدک کامپوزیت COMP +0.03% همه تحت فشار در گذشته را بررسی کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de