تام McClellan, بازار, تکنسین و ناشر از McClellan گزارش بازار می گوید: سرمایه گذاران در حال فرار یکی از محبوب ترین تبادل وجوه معامله در وال استریت حتی به عنوان تجمع سهام خود را مارس پایین.

دولت خیابان-حمایت SPDR S&P 500 ETF اعتماد جاسوسی, +1.20%, ارائه می دهد که سرمایه گذاران قرار گرفتن در معرض S&P 500 شاخص سهام است به طور گسترده ای در نظر گرفته ترین مایع و اغلب معامله ETF مباهات دارایی $254 میلیارد دلار رسید. آن افزایش یافته است بیش از 29 درصد پس از دست زدن به یک خرس-بازار پایین در 23 مارس مصادف با پایین پهن-شاخص بازار است که آن آهنگ.

دفعات بازدید:این نمودار نشان می دهد که طلا می کند که دولت فدرال می رود در استقراض شراب خواری

اما بودجه شده اند جریان از محبوب ETF اخیرا با وجود تجمع کمک کرده است که شاخص S&P 500 SPX +1.15%, میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.89% و شاخص Nasdaq Composite COMP +1.41% جابجایی بیش از نیمی از آن در اواخر مارس nadirs.

در واقع جاسوسی با اشاره به صندوق محبوب ticker symbol دیده است خالص خروج در 11 گذشته 15 جلسه به عنوان از آوریل 6 با توجه به FactSet داده ها (دیدن متصل نمودار).

McClellan می نویسد که به عنوان “تظاهرات اقدام بیشتر سرمایه گذاران شروع به گرفتن و کشیدن از جاسوسی” و او اشاره می کند که تعداد کل سهام منتشره برای ETF را لمس کرده است یکی از کمترین خوانش “از چند سال گذشته است.” بیش از گذشته 30 روز دوره جاسوسی دیده است خالص خروج از 9.7 میلیارد یک خروج بیش از 22 میلیارد دلار در سال به تاریخ.

در ضمن این تکنولوژی محبوب-لادن Invesco QQQ اعتماد سری من QQQ, +1.28%, که در آهنگ های بزرگترین 100 اجزای شاخص Nasdaq Composite با دیده است خالص جریان نزدیک به 5 میلیارد دلار از گذشته و 30 روز و بیش از $8.6 میلیارد دلار در سال 2020 است.

از ویژگی های تحلیلگر می گوید که تعداد سهام منتشره را تغییر و یا پایین به عنوان سرمایه گذاران بیشتر یا کمتر علاقه مند به داشتن آن پول. بنابراین ردیابی جریان می تواند ارائه دهد مقدار زیادی از بینش تمایلات سرمایه گذار در نظر او.

در اینجا چیزی است که او می گوید در مورد آنچه که در صندوق جریان ممکن است دلالت او گفت: در تحقیقات توجه به تاریخ مارس 7 (دیدن متصل نمودار):

در حال حاضر ما شاهد یک شرایط عجیب و غریب که در آن قیمت ها در حال افزایش است اما تعداد سهام کاهش یافته است به سرعت در حال حذف زیر گروه پایین تر. این وسیله انتقال پیام است که سرمایه گذاران اعتقاد به روند صعودی

اما McClellan گفت که منفی جریان برای محبوب ETF ممکن است نشانه خوبی برای روند صعودی سرمایه گذاران.

در واقع به دلیل جریان استفاده می شود برای حمایت از اعطای وام به منظور بازار خرس شرط بندی روی سقوط قیمت سهام Etf منفی جریان ممکن است نشان می دهد که روند صعودی برای سهام ممکن است در ادامه به سوار بالاتر است. “این انتقال این پیام است که سرمایه گذاران اعتقاد به روند صعودی که البته نشانه ای است آشنا برای هر contrarian که روند صعودی باید ادامه یابد” او گفت:.

در واقع در ماه مارس در ارتفاع coronavirus ناشی از وحشت فروش, جاسوسی دیدم بالاترین جریان در 11 میلیارد دلار از وال استریت ژورنال نوشت: با استناد به داده ها از CFRA اولین پل ETF.

تعدادی از استراتژیست. اما باید خراش سر خود را در بازار های اخیر حرکت در سهام و با توجه به این که COVID-19 بیماری همه گیر در حال ایجاد یک رکود عمیق در ایالات متحده و جاهای دیگر در رابطه با برخی از 33 میلیون آمریکایی از کار گذشته شش هفته.

بررسی: ‘آن را ‘مخرب’ — شغل تعداد بد خواهد بود اما واقعیت این است که در واقع بسیار بدتر, هشدار بانک فدرال نیل Kashkari

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de