من فرستاده ماسک برای سلامت کارگران اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ضبط آنها به جای کمک به

نظر

یک ماه پیش به عنوان COVID-19 سراسر شهرستان و بحرانی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند ماسک و دستکش و فولاد لباس و چهره سپر همچنان در تامین کوتاه مدت من امیدوار بودم دولت خواهد کار خود را انجام دهید و عمل به دیدار با این تقاضا است. اما زمانی که رسانه های خبری گزارش دادند که کارگران پزشکی بودند که چپ آسیب پذیر به عفونت بدون PPE روشن بود ما نمی تواند صبر کنید برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دیگر هیچ.

یک گروه کوچک از داوطلبان آمد و با هم به پیدا ماسک برای امریکا و همکاری با پیشرو مراقبت های بهداشتی فعال Ady Barkan را یک قهرمان صندوق تامین اجتماعی کار می کند و پرستاران ملی ایران برای ما خط مقدم قهرمانان تجهیزات مورد نیاز آنها برای ایمن ماندن به عنوان آنها زندگی را نجات داد.

به عنوان دولت فدرال موفق به ارائه تجهیزات ضروری ما گروه کوچکی از داوطلبان با موفقیت تحویل حدود 200000 FDA گواهی CDC-تایید KN95 ماسک برای کارگران خط مقدم در مناطق ضربه — نیویورک شهرستان, دیترویت, New Orleans, شیکاگو و واشنگتن دی سی پورتو ریکو — فقط در یک ماده از هفته. اما آن را آسان نبود زیرا زمانی که دولت فدرال در نهایت تصمیم به عمل به آن نیست که در راه ما می رود. به جای کمک به ما از آنها کشف و ضبط برخی از ما PPE محموله بدون گفتن ما که در آن آنها آنها را گرفتن.

بی سابقه ای فدرال دخالت

در آوریل 11, در اوج COVID-19 موارد و مرگ و میر در شهر نیویورک به سازمان مدیریت اضطراری فدرال مداخله و خواستار سفارشات تجهیزات پزشکی اختصاص داده شده ما به تلاش های امداد رسانی هدایت می شوید به دولت فدرال است. FEMA و سپس کشف و ضبط 50,000 N95 ماسک ما دستور داده بود بدون دادن ما یک توضیح و یا به ما گفتن که در آن کسانی که ماسک داره.

در 15 سال مشغول به کار در صنعت ساخت با داخلی و بین المللی زنجیره تامین, من هرگز — هرگز — تا به حال دولت فدرال دخالت شبیه به این.

آن را طولانی نیست قبل از اینکه من متوجه شدم آن را فقط اتفاق می افتد در نیویورک و نیوجرسی. FEMA مصادره سان فرانسیسکو PPE منظور به عنوان آن را از طریق رفت و آداب و رسوم و حتی به عنوان برگ برنده دولت گفت ایالات و شهرستانها برای تهیه تجهیزات خود را به جای تکیه بر دولت فدرال است. پس از آن گزارش از FEMA بی سر و صدا تصرف مواد حداقل شش متحده باید تسلیم شکایت مشابه در برابر دولت فدرال دخالت زنجیره تامین خود را.

بیش از 100 سلامت رهبران به فرمانداران: نیاز به ماسک به کمک شامل coronavirus

آن است که غیر قانونی برای دولت به دست گرفتن و توزیع پزشکی محموله از طریق دفاع تولید عمل می کنند و در عین حال دولت ما شکست خورده است را به صورت شفاف با مردم در مورد چگونه و چرا از آن است که توزیع منابع از شهرهای متحده و سازمان های خصوصی مانند ما.

مبارزه برای تضمین PPE و تجهیزات پزشکی نیست فقط یک شکست رهبری در دولت ما بلکه ناپایدار زنجیره تامین موضوع است که حباب فقط در زیر سطح برای سال.

را تولید بازگشت به امریکا

بیش از دو دهه گذشته من جنگیدند که ملت ما خاموش-shored میلیون ها نفر از آمریکایی تولید شغل در خارج از کشور. اکثر PPE و دیگر تجهیزات پزشکی است که در حال حاضر ساخته شده در چین که منجر به افزایش دشواری را برای دولت به تولید و توزیع منابع مهم در طول یک فاجعه است. این در علاوه بر این به FEMA سابقه از ناکارآمدی و عدم ارائه کافی امداد رسانی به رهبری دولت افغانستان با کمبود است و به احتمال زیاد به همین دلیل آنها در حال گرفتن تجهیزات از یک داوطلب محور ائتلاف که قادر به اهرم منابع خود را و می دانم که چگونه به انجام این کار نمی تواند آنها را انجام دهد.

تدریس خصوصی در خانه: به اشتراک گذاری خود را coronavirus داستان

بین المللی و خطوط تولید در حال گرفتن هفته به ارائه منابع ما نیاز به نگه داشتن مردم زنده است. اگر ما تولید PPE و تجهیزات پزشکی در ایالات متحده آن را صرف روز به ارائه حفاظت به خط مقدم ضروری کارگران که در آن مورد نیاز. Reshoring تولید PPE و دیگر ضروری بهداشت عمومی منابع به طور دائم همچنین می تواند میلیون ها نفر از خوب تولید شغل در زمانی که بیش از 36 میلیون آمریکایی را برای ثبت بیکاری است.

به عنوان ما به تصویب 1.4 میلیون تایید ایالات متحده موارد COVID-19 و 87,000 مرگ و میر هزاران نفر در بیش بینی روزانه آن را واضح تر از همیشه است که ما به عنوان یک ملت نیاز به نگه داشتن ما دولت پاسخگو برای سری سیستمیک شکست که رهبری ما را به این نقطه از FEMA تصرف PPE از پرستاران و دولت های ایالتی و غیر انتفاعی تلاش های امدادی بدون توضیح و یا شفافیت.

Coronavirus اپیدمیولوژی Q&A: ‘ما فقط در ورود دوم نه زمین باز یافته بازی’

در حالی که وجود دارد و بسیار به یاد بگیرند که از این بیماری همه گیر در حال انجام یک چیز روشن است — برای ملت ما بهداشت عمومی و امنیت ملی کنگره باید اقدام فوری برای reshore PPE پزشکی و تامین خطوط تولید بازگشت به ایالات متحده است. در غیر این صورت ما همچنان آسیب پذیر محکوم به تکرار اشتباه مرگبار این بیماری همه گیر.

باب شیرین و مطلوب است که بنیانگذار ماسک برای امریکا رهبر انقلاب و تولید و عرضه زنجیره ای متخصص به عنوان بنیانگذار تولید, New York. او در توییتر دنبال کنید: @bobblanddesign

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de