“من نمی خواهم به کسی که نیاز به پول نقد است.’ رکود اقتصادی می تواند منجر به مصرف کننده زخم’ — آن اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

یعقوب Yi a 20-year-old دانشجو می گوید او آموخته قدرتمند مالی درس هنگامی که او را دیدم یک خط از ماشین کشش چهار بلوک در خارج از فولرتون, کالیفرنیا. بانک مواد غذایی.

Furloughed از شغل خود را تخلیه موجودی در Saks Fifth Avenue آن Yi اولین روز کار داوطلبانه در بانک مواد غذایی بارگیری مواد غذایی به ماشین تنه. او را دیدم رانندگان انتظار برای مواد غذایی در ترکیبی از اتومبیل و برخی از مدل های جدیدتر از جمله تسلا TSLA, +0.98% مدل X که در اطراف شروع $80,000.

لحظه ای که به طور دائم تغییر راه او فکر می کند در مورد او گفته MarketWatch.

“من قدرت واقعی یک صندوق اضطراری و پول نقد در دست است.’

— یعقوب یی

“فقط دیدن که مردم نمی توانیم ضرورت در یک زمان مثل این و تقاضا برای مواد غذایی بسیار سخت است. … من دیدن قدرت واقعی یک صندوق اضطراری و پول نقد در دست است.”

او را متوقف و خود را استارباکس SBUX, -0.95% عادت و در حال حاضر دستور غذایی یک بار در هفته به جای چهار بار. او را دو برابر حساب پس انداز خود را به 2000$.

یعقوب یی می گوید: رکود اقتصادی است و به طور دائم تغییر راه او فکر می کند در مورد پول است.

حسن نیت ارائه میدهد یعقوب یی

در اورلاندو فلوریدا, Krista Thompson, یک وکیل در خانه برای یک ماهواره ساز و مادر تنها از سه نفر هرگز صرف پول بیشتر در مواد غذایی و کمتر گاز پس از همه گیر طرح میتوانست به او کار و زندگی روزمره.

Krista تامپسون تا به حال شش ماه صندوق پس انداز اضطراری قبل از همه گیر. در حال حاضر هدف این است که برای صرفه جویی به اندازه کافی برای یک سال.

حسن نیت ارائه میدهد Krista تامپسون

35 سال گرفته شده 20% کاهش پرداخت خواهد شد و هزینه های کمتر در کریسمس ارائه این سال و قرار دادن بیشتر به سمت و سوی صندوق روز بارانی. قبل از همه گیر تامپسون بود پس انداز برای پوشش شش ماه از هزینه های. در حال حاضر او می خواهد به صرفه جویی در پول نقد به اندازه کافی به او را از طریق سال.

او با تمرکز بر صرفه جویی — اما نه به شدت به عنوان پدر بزرگ او یک مرد است که در طول رکود بزرگ و stashed پول خود را تحت floorboards سال پس از سقوط اقتصادی.

“من فکر نمی کنم من قصد دارم به طور دائم تغییر چگونه عمل کنم از نظر مالی. من فکر می کنم من محتاط تر برای یک دوره طولانی از زمان در رفتار من حداقل.’

— Krista تامپسون

“من فکر نمی کنم من قصد دارم به طور دائم تغییر چگونه عمل کنم از نظر مالی. من فکر می کنم من محتاط تر برای یک دوره طولانی از زمان در رفتار من حداقل,” او گفت:.

آن دو شخصی-سرمایه گذاری قصه در COVID-19 عصر در گسترده تر سوال: آیا امریکا هزینه و پس انداز عادات به طور دائم تغییر به دلیل همه گیر مربوط به رکود?

اقتصادی اسلامپ تحمیل می توانید دائمی “زخم” در یک فرد دیدگاه ها در مورد هزینه و صرفه جویی در, محققان می گویند.

از دست ندهید:در حال حاضر من کاملا دریافت که چرا پدر من خیلی با صرفه

‘مصرف کنندگان گذشته عمر تجربه از شرایط اقتصادی را یک اثر ماندگار در اعتقادات و مصرف آن توضیح داده نشده است با درآمد و ثروت [و] نقدینگی.’

— مطالعه ‘زخم مصرف” توسط Ulrike Malmendier و لسلی شنگ شن

قبل از وقوع اقتصاددانان در دانشگاه برکلی کالیفرنیا و فدرال رزرو نوشت: در یک سال 2019 مقاله “زخم مصرف کنندگان” است که مردم زندگی می کنند که از طریق دوره های با نرخ بیکاری بالا نشان می دهد “مداوم بدبینی در مورد آینده وضعیت مالی و صرف به طور قابل توجهی کمتر است.”

با استفاده از اطلاعات از چندین دهه در حال انجام نظرسنجی از نویسندگان نوشته است که افرادی که زندگی می کردند از طریق دوره های با نرخ بیکاری بالا در طول عمر خود “را بیشتر بدبین اعتقادات در مورد وضعیت مالی خود در آینده هستند و بیشتر احتمال دارد به این باور است که زمان خوبی برای خرید عمده لوازم خانگی در کل.” این اثر دیده می شد در سراسر سن و سطح درآمد و دیگر عوامل.

آن بوده است که 100 روز پس از سازمان بهداشت جهانی با برچسب coronavirus شیوع یک بیماری همه گیر. از آن پس نرخ بیکاری چرخش از یک دهه-نرخ پایین به دو رقمی رسیدن به در پس از جنگ جهانی دوم اوج در ماه آوریل است. کنگره صرف 2.2 تریلیون دلار در یک محرک لایحه که شامل $290 میلیارد برای مستقیم چک به آمریکایی ها و $260 میلیارد مکمل مزایای بیکاری.

اقتصاد وارد رکود اقتصادی در ماه فوریه پس از شکستن رکورد گسترش است که به طول انجامید بیش از 10 سال است.

پس از “دوم فاجعه بزرگ در یک دهه” ریچارد Curtin مدیر دانشگاه میشیگان نظرسنجی مرکز تحقیقات می گوید: “مطمئن شوید که مردم را نجات دهد.” مرکز تولید شده است ماهانه شاخص در ضریب اطمینان مصرف کننده برای چند دهه.

همه گیر ‘تنها تقویت این دیدگاه است که شما باید برای آماده شدن و شما باید به خودتان را.’

— ریچارد Curtin مدیر دانشگاه میشیگان نظرسنجی مرکز تحقیقات

“یکی از ماندگار چیزهایی که مصرف کنندگان آموخته از رکود بزرگ بود که در حالی که موسسات مالی بزرگ می تواند ذخیره شده توسط سیاست های دولت حتی شرکت های…آنها بیش از حد کوچک برای ذخیره و آنها از چپ به چهره مشکلات خود را به” او گفت:. این بیماری همه گیر “تنها تقویت این دیدگاه است که شما باید برای آماده شدن و شما باید به خودتان را.” (پس از رکود بزرگ آمریکایی’ نرخ پس انداز شده بود لبه رو به بالا.)

شیوع بیماری را تغییر دهد بسیاری از مردم “پول اسکریپت” — یک اصطلاح برای رابطه عاطفی خود را با پول — گفت: انجی اولری که سر ثروت برنامه ریزی در RBC مدیریت ثروت-متحده برای مصرف کنندگان جوان تر از رکود می تواند منجر به یک “کمبود کالا” طرز فکر او نوشت.

شواهد نشان می دهد که در حال حاضر حداقل آمریکایی ها صرفه جویی در پول بیشتر. آمریکایی ها در ماه آوریل و دور یک سوم از آنها پس از کسر مالیات درآمد قابل تصرف در آوریل, با توجه به U. s. اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی. که یک رکورد از حدود 13 درصد نرخ پس انداز در مارس و 8% نرخ در ماه فوریه است.

آمریکایی ها تا به حال یک دانه تعادل $6.4 میلیارد دلار در تمام حساب های سپرده تحت 250.000 دلار در طول این سال سه ماهه اول با توجه به آمریکایی انجمن بانکداران. که از $6.1 میلیارد دلار در سال 2019 را سه ماهه چهارم این انجمن تجارت گفت. در همان زمان حساب بالا 250.000 دلار — که حذف حساب بازنشستگی — گل رز از 7 میلیارد دلار به $7.7 میلیارد دلار است.

اطلاعات دیگر چالش های این ایده ما همه سریع تر صرفه. برای مثال خرده فروشی افزایش یافت 17.7% ماه بیش از ماه در مارس, با توجه به وزارت بازرگانی. در ضمن کل فروش کالا در اولین هفته از ماه ژوئن شد تا 3 درصد نسبت به همان نقطه در سال گذشته با توجه به NPD Group یک شرکت تحقیقات مصرف کننده.

همچنین نگاه کنید به:خیره کننده و خرده فروش را افزایش ممکن است خبر خوبی است اما انتظار نداریم که یک تکرار

مارس نخستین بار از سال 2010 که اکثریت آمریکایی ها (51%) گفت گالوپ آنها صرف کمتر از آنها در ماه های اخیر. این زمان 53 درصد از افرادی که گفته بودند هزینه های کمتر مشاهده آن را به عنوان یک “جدید و الگوی طبیعی برای سال پیش رو است.” ده سال قبل از آن دو سوم از مردم هزینه های کمتر گفته بود دائم الگوی.

آنچه اتفاق می افتد به پول عادات در حال حاضر ؟

“100 روز است که قطعا به اندازه کافی بلند به شکل یک عادت” گفت: وندی چوب نویسنده از ” عادات خوب عادت های بد: علم ایجاد تغییرات مثبت است که چوب است.’

عادات و رفتارهای است که توسعه با تکرار تا زمانی که تبدیل شدن آنها به یک عمل است که انجام می شود و بدون تفکر آگاهانه در مورد آن توضیح داد که چوب یک کسب و کار و استاد روانشناسی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است.

می توانید آن را به مدت دو ماه برای یک کار ساده برای تبدیل شدن به یک عادت دوست داشتن میوه در ناهار گفت: چوب. می توانید آن را سه یا چهار ماه برای ایجاد یک روال تمرین که شامل مراحل بیشتر.

“این خواهد بود تعجب آور برای بسیاری از مردم فکر می کنم که هنگامی که ما به عقب بر گردیم به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی که عادات ما خواهد آمد کاملا به سرعت از آنجا که ما در این زمینه است که cueing, پیر رفتار است.’

— وندی چوب استاد روانشناسی و کسب و کار در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی

“این خواهد بود تعجب آور برای بسیاری از مردم فکر می کنم که هنگامی که ما به عقب بر گردیم به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی که عادات ما خواهد آمد کاملا به سرعت از آنجا که ما در این زمینه است که cueing, پیر, رفتار,” او گفت:.

برخی از مشاوران مالی می گویند مشتریان دوباره به فکر سرمایه گذاری خود را رفتار به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

رایان Bayonnet اصلی Hyland, برنامه ریزی مالی یک شرکت در اکرون اوهایو حومه با 15 میلیون دلار در دارایی های تحت مدیریت شده است گفتن مشتریان خود را برای سال آنها نیاز به افزایش پس انداز اضطراری.

برخی تنها به حال پول نقد اضطراری برای یک یا دو ماه که Bayonnet توصیه می شود بین سه و شش.

مشتریان خود را عمدتا متخصصان پزشکی از جمله پزشکان و داروسازان و دندانپزشکان. آنها ساخته شده آن را از طریق 2000 و 2009-2019 رکود بدون تاثیر زیادی بر روی خود را پایین خط. این زمان تا به حال ساعت قطع و یا کاهش حقوق و دستمزد و در زمان مشاوره خود را به قلب است.

‘وجود دارد تقریبا این توهم شما هرگز لمس و در حال حاضر که توهم رفته است.’

— رایان Bayonnet اصلی Hyland برنامه ریزی مالی

“وجود دارد و تقریبا این توهم شما هرگز لمس و در حال حاضر که توهم رفته است,” او گفت:. مشتریان به طور متوسط اضافی قرار داده 25 درصد به 50 درصد در کسانی که بودجه اضطراری. او فکر می کند آنها را به این حساب ها به خوبی تامین می شود برای خوب دانستن یک رکود اقتصادی “می تواند دوباره اتفاق می افتد و آنها می تواند چیزی در مورد آن.”

یی بود furloughed از Saks Fifth Avenue در اواخر ماه مارس است. اگر او را به نام بازگشت از آن خواهد شد ژوئیه در اولین. رشته حسابداری را توسعه داده است یک روال جدید در میان است. او شروع می شود بعد از خواندن یک فصل یا دو در یک کتاب او می شود یک تمرین در.

او معامله شده است به مدت 18 ماه و با سرمایه گذاری در سهام و صندوق های اول — بخش دیگری از برنامه های خود را به ساخت تا پول خود را. “من نمی خواهم به کسی که نیاز به پول نقد همیشه در زندگی من,” او گفت:. “من می خواهم به قادر به کمک به دیگران.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de