هوارد طلا را هیچ و بی معنی سرمایه گذاری: پیشگام هدف-تاریخ بودجه به نظر می رسد به آینده: مصون سازی و 'دم خطر" استراتژی

سرمایه گذاری-شرکت تحقیقات مورنینگ استار به تازگی اعطا یک "برجسته مدیر نمونه کارها" جایزه جروم کلارک از T. Rowe

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

سرمایه گذاری-شرکت تحقیقات مورنینگ استار به تازگی اعطا یک "برجسته مدیر نمونه کارها" جایزه جروم کلارک از T. Rowe Price, پیشگام در توسعه هدف بودجه برای بالتیمور بر اساس صندوق های غول پیکر.

آن را برای به رسمیت شناختن کلارک خود را که همراه با اعضای تیم خود را راه اندازی T. Rowe اولین هدف-تاریخ بودجه در سال 2002 یک سال قبل از پیشتاز شروع به خود را دارد. (وفاداری آزادی بودجه آغاز شد و در سال 1996.) اما آن را نیز دارای اعتبار چگونه مهم این وجوه — که خود را تنظیم دارایی تخصیص بر اساس چگونه نزدیک آنها به هدف تاریخ بازنشستگی — تبدیل شده اند.

بیش از 1 تریلیون دلار در حمایت کارفرما طرح بازنشستگی دارایی های سرمایه گذاری در هدف-تاریخ بودجه که درو 59 درصد از کمک های جدید به این برنامه در سال گذشته با توجه به پیشتاز است. آنها در میان معدود نقاط روشن برای مبارزه صندوق میباشد. پیشتاز بزرگترین بازیکن با 37 ٪ از بازار است که به دنبال وفاداری و T. Rowe اندیشه کردن, +2.06%, با حدود 13%-14% هر یک توسط برخی تخمین می زند.

کلارک در حال حاضر انتقال از مدیریت پرتفوی فعال به گسترده تر نقش استراتژیک با شرکت, بنابراین من فکر کردم آن بود زمان خوبی برای گرفتن افکار خود را در جایی که هدف بودجه شده است و آنچه پیش رو است. (او همچنین یکی از برجسته ترین آفریقایی-آمریکایی ها در صندوق صنعت و چیزهای زیادی برای گفتن در مورد چگونه به آدرس گنده مداوم شکاف ثروت بین سیاه و سفید آمریکایی است. ما را دریافت کنید که در یک ستون آینده.)

"ما انتظار نداریم که مردم را به می دانم که چگونه به انجام عمل جراحی'

کلارک معتقد است که من انجام است که هدف بودجه باقی می ماند کلی بهترین راه برای سرمایه گذاری برای دوران بازنشستگی برای بسیاری از مردم شده اند که با توجه به مسئولیت برای مدیریت دوران بازنشستگی خود را اما نه ابزار برای انجام آن را به درستی.

"درست مثل ما انتظار نداریم که مردم را به می دانم که چگونه به انجام عمل جراحی مانند یک دکتر را در یک طرح 401(k) ما از بسیاری از مردم به انجام کارهایی است که آنها آماده به انجام," او به من گفت.

که شامل صندوق انتخاب تخصیص دارایی ها و ایجاد توازن در امتداد "glide path" به بازنشستگی. "تمام کسانی که چیزهای مختلف شما آن را از دست خود را و شما آن را به دست یک حرفه ای" کلارک گفت.

آن را نیز می تواند کاهش چه رفتاری اقتصاددانان را شناسایی کرده اند که احساسات محور از جمله اقدامات اعتماد بیش از حد تایید تعصب و مبارزه یا پرواز سندرم است.

"آنها نه تنها آماده, آنها ندارد, سرمایه گذاری دانش و تجربه سرمایه گذاری" گفت: Clark. "ما دیدن رفتارهایی که آنچه ما تماس بگیرید کمتر از حد مطلوب."

"کمتر از حد مطلوب" است, صندوق, صنعت تعبیری برای "خود مخرب" اما شما نقطه دریافت کنید.

اجتناب از اشتباهات بزرگ

فعال مدیران صندوق باید underperformed برای سال, اما هدف بودجه را نگه داشته و سرمایه گذاران از بدترین اشتباهات مانند فروش در پایین و یا خرید در بالا. خیلی از این پس به صورت خودکار — مستقیم عقب نشینی از حقوق, default سرمایه گذاری در یک هدف صندوق است که سرمایه گذاران نمی عقده روحی بیش از آن زمانی که همه چیز بد است. در سرمایه گذاری کمی دانش می تواند یک چیز بسیار خطرناک است.

در واقع با توجه به کلارک همکار مدیر صندوق جو مارتل از سال 2006 کمتر از 2 درصد از هدف-صندوق سرمایه گذاران منتقل شده اند پول خود را حتی در محله های که در بازار کاهش یافته و 5 درصد است.

"بدون توجه به آنچه در محیط زیست ما در, سرمایه گذاران, در تمام سنین حدود چهار برابر بیشتر احتمال دارد به واکنش نشان می دهند به بازار و معاملات [خارج از] در تاریخ هدف صندوق است که یک چیز خوب" کلارک به من گفت.

یک نقش جدید

در نقش جدید خود Clark خواهد بود و شکل دادن به آینده از نظر بودجه. T. Rowe به تازگی اعلام کرد این امر می تواند پله تا آن تخصیص سهام در طول مسیر سر خوردن به بازنشستگی اما نه در دوران بازنشستگی خود را. که کمی تعجب آور پس از آن هدف قرار دادن بودجه بیشتر به شدت سرمایه گذاری از سه بزرگ. چرا ؟ چرا که آنها می گویند مشتریان خود را بزرگ کمبود در دارایی های بازنشستگی و هستند احتمال بیشتری برای اجرا از پول در اواخر عمر. (من تا به حال مسائل فکر برای یک مدت زمان طولانی و هنوز هم نمی به طور کامل آن را خریداری کنید.)

به همین دلیل کلارک در حال کار بر روی برخی از استراتژی است که می تواند پرچین افزایش خطر ابتلا به برگزاری بیشتر سهام. آنها ممکن است شامل تکنیک های مانند تماس با نوشتن و درآمد ثابت مانند وسایل نقلیه به کوسن نوسانات و ارائه برخی از بیمه در برابر نادر "دم خطر" رویدادها (مانند بحران مالی یا COVID-19) که ممکن است رخ دهد فقط به عنوان به افراد بازنشسته است.

او همچنین به دنبال در برخی از محصولات هیبرید است که ترکیب مورد نظر-تاریخ چارچوب با عناصر به طور جداگانه حساب های مدیریت شده برای ارائه به مشتریان راه حل های شخصی برای دوره مدت کوتاهی قبل و همچنین در طول دوران بازنشستگی برای کمک به آنها را صرف عاقلانه آنچه آنها ساخته شده است تا در طول سال.

T. Rowe Price نیست تنها شرکت با تجربه بیشتر سفارشی هدف روزترین محصولات. آنها نشان دهنده موج بعدی که در آن استاندارد تاریخ مورد نظر بودجه قبل از بازنشستگی به دنبال پیچیده تر پرداخت وجوه پس از آن — به عبارت دیگر, مصنوعی بازنشستگی نوع 401(k) قرار بود به جای.

اما مردم می خواهند که اطمینان و امنیت به همین دلیل است که چه در اطراف می رود به نظر می رسد مانند آن را در آینده دوباره به اطراف.

Howard R. طلا MarketWatch مقاله نویس. او را دنبال کنید در توییتر @howardrgold.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن