چگونه کوتاه فصل اثرات MLB چند مطلب درست مانند Gerrit کول یعقوب deGrom

2020 فصل بیس بال, اگر پس از اتمام آن را به پایین به عنوان سال از این بیماری همه گیر. سال با حداکثر سرعت دویدن.

توسط NEWSAMINS در 2 مرداد 1399

2020 فصل بیس بال, اگر پس از اتمام آن را به پایین به عنوان سال از این بیماری همه گیر. سال با حداکثر سرعت دویدن. سال های قدر نبرد رفتند.

سال Ace? سخت به آن را ببینید.

به جز یک بی انتها واقعیت: هر کدام از تیم کوزه مانند پرتاب مطلب در اکتبر آن دسته از بچه ها دارای یک شانس عالی برای برنده شدن همه چیز است.

"فقط نگاه کنید چه شماره یک پارچ مانند یعقوب deGrom گفت: یک جوان ماه جایزه معنی نیست که چقدر" گفت: ESPN مفسر ریک Sutcliffe که برنده سال 1984 لیگ ملی Cy جوان جایزه. "اما یک سری جهانی حلقه خواهد شد."

این متس' deGrom همانطور که می دانید سعی خواهد کرد برای برنده شدن در یک سوم راست NL Cy جوان جایزه پیوستن به Hall of Famers سفت جانسون و گرگ Maddux در فوق العاده منحصر به فرد ، با توجه به این که coronavirus-کوتاه کمپین گذشته 60 بازی اگر درآمد حاصل از آن را به عنوان برنامه ریزی شده است که به deGrom و معاصران خود را — از جمله جدید یانکی Gerrit کول بیش در لیگ آمریکا — به احتمال زیاد حداکثر 12 شروع می شود به موارد خود را. و این که در پی یک نیم-as-long-as-بهار معمول آموزش 2.0 به بوت دادن به بچه ها زمان کمتری را به سطح شیب دار برای روز افتتاحیه.

پرتاب در گسترش فهرست اسامی — 30 بازیکن برای اولین بار دو هفته 28 پس از آن دو هفته و 26 بقیه راه — و فصل به طور منظم می تواند اولویت بندی مقدار سلاح و سازمانی عمق به همان اندازه به عنوان با کیفیت. مدرسه قدیمی, ace, در حال حاضر پژمرده برای یک دهه در حال حاضر — "به دنبال در بازی امروز ... وجود ندارد بسیاری از aces" سابق یک آس دیو استوارت گفت: — ممکن است یک یا دو مرحله نزدیک به انقراض حداقل برای کوتاه مدت.

"هنگامی که شما یک شماره یکی مثل deGrom یا Gerrit کول [داجرز' کلیتون] Kershaw, هر کس, بدیهی است که شما نمی بیش از حد بیش از حد به زودی" گفت: Dave Eiland که برنده سری جهانی حلقه به عنوان یک تبادل مربی برای یانکی ها و سلطنتی و مربی deGrom به اولین Cy جوان در سال 2018 با متس. "با توجه به جایی که آنها در زمانی که این 60-بازی فصل باز می شود برای اولین بار شما رو به خطا در کنار احتیاط. اگر آن را در سه نوبت آن را در سه نوبت. شصت و پنج 70 زمین هر آن ممکن است.

"من می دانم که بچه ها پرتاب بازی های شبیه سازی شده و انجام تمام این مسائل اما همان تبادل تحت استرس است."

MLB 2020 Yankees Mets Gerrit Cole Jacob deGrom
Gerrit کول یعقوب deGromn. y. پست: چارلز Wenzelberg; Anthony J. باعث تخریب جهانی

با توجه به تمام این بی سابقه ای از اجزا که در این سال به ارمغان خواهد آورد Sutcliffe گفت: "من فکر می کنم ما در حال رفتن به دیدن چیزهایی که در این سال ما هرگز قبل از دیده می شود. آن خواهید بود این نگرش تلاش آن چرا که چرا که نه؟"

آیا چنین تفکر آشکار خود را از طریق شش مرد چرخش بیشتر bullpenning گسترش استفاده از درب بازکن و یا استراتژی های دیگر باقی مانده است به تعیین خواهد شد و در عین حال تیم های به طور فزاینده ای آگاه از حتی بهترین کوزه' محدود قفسه زندگی احتمالا نمی خواهد بیش از حد سخت در بالا خود را ،

این likelihoods جلوگیری نمی کند لیگ اصلی بیس بال از انتخاب یانکی ها در اتباع — عنوان توسط کول را برای اولین بار با تیم جدید خود را در برابر خاصی آینده Hall of Famer حداکثر Scherzer — به عنوان خود را راه اندازی مجدد فصل بازکن. Aces فروش.

و آنها پرداخت در پلی آف باید انجام دهید تا این سال بیش از حد زمانی که چنین احتیاط تاریخی می شود به باد پرتاب می شود. در نظر بگیرید که اتباع' استفان عشق که به عهده او با هم تیمی Scherzer وقتی که می آید به افتخارات مانند روز باز شروع انداخت حیرت انگیز 36 1/₃ نوبت در سال گذشته پلی آف تدوین با شکوه 1.98 دوران بیش از پنج شروع می شود و یک امداد ظاهر. Scherzer تحویل 2.40 عصر در 30 نوبت در طول همان پنج شروع می شود و یک امداد ظاهر. موفقیت که قدرت دو فعال واشنگتن را به نفع خود عنوان برای اولین بار در تاریخ حق رای دادن. کول در ضمن قرار دادن با هم یک 1.72 عصر در پنج postseason شروع می شود در مجموع 36 2/₃ نوبت برای Astros و چه هوستون طرفداران ممکن است به یاد داشته باشید این است که جنجال بر سر مدیر سابق A. J. Hinch نه خواستار بر کول از اغل گاو یا حشم در جهان بازی سری 7 خود را به عنوان تیم کاهش یافت و فقط کوتاه.

در حالی که عشق اسیر سقوط های کلاسیک و با ارزش ترین بازیکن افتخارات به همراه خود حلقه هر دو او و کول گذاری نماینده در اسکات بوروس اعلام کرد با اقتدار در زمستان سال گذشته چگونه sparsity تک خال گونه فقط افزایش قدرت کسب درآمد از کسانی که هنوز دیدار با استاندارد. Strasburg توافق برای بازگشت به اتباع هفت سال و $245 میلیون در دسامبر. 9 اولین روز پر از زمستان جلسات در سن دیگو و با بوروس عمد تامین امنیت عشق را معامله اول که jacked قیمت کول که علاقه جدی از داجرز و فرشتگان و همچنین یانکی ها. فقط یک روز پس از عشق یک رکورد برای بیشترین رایگان-عامل مقابله با یک پارچ شروع کول هم شکسته که پذیرش a nine-year, $324 میلیون بسته از یانکی ها.

یانکی ها در رفتن آنقدر بزرگ assuaged بسیاری از طرفداران خود را که رشد کرده بود تشدید با آنچه آنها درک به توان مالی skimpiness. آنها تا به حال به تصویب قبلی زمستان در بزرگ نام رایگان عوامل برایس هارپر و مانی ماچادو و همچنین lefty پارچ پاتریک کربین یک نزدیکی-ace که زخم teaming با Scherzer و عشق به کمک به اتباع پیروزی از آن همه است. صرفه جویی در منابع خود برای کول آنها تاکید باور خود را برگزار کرد و در طول این صنعت است که هیچ چیز وجود دارد به عنوان با ارزش به عنوان واجد شرایط آس. به خصوص در این سن از تجزیه و تحلیل ترافیک هنگامی که آن را مشترک برای بلند کردن استارت خود را پس از دو نوبت از طریق ترکیب با توجه به می گویند که آیا او در خط به دست آوردن یک پیروزی با تکمیل پنج نوبت.

"Ace یک پسر که زمانی که یک تیم نیاز به پیروزی در یک بازی بیس بال, او خود را رفتن به پسر گفت:" استوارت که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک عامل پخش و همچنین درگیر در تلاش برای آوردن یک تیم بزرگ لیگ به نشویل. "هم تیمی های خود را به اتفاق می گویند:" این مرد اگر ما به پیروزی در این بازی است. این پسر من می خواهم بر روی تپه.' که پسر خود را آس.

"در حال حاضر چه می کند که به دنبال ؟ من می تواند به بازگشت به زمانی که من تن به تن. آن مرد که خوردند تا نوبت اما نوبت نیست فقط غذا خوردن تا نوبت. آنها کیفیت نوبت. بیرون بروید و با کیفیت شروع اکثریت از آن زمان. شما در حال تبادل در یک بازی و نه بازی های بیرون از 10 هنگامی که شما را ترک یک بازی شما یک شانس برای برنده شدن یک بازی است. شما ممکن است آن را به نفع خود اما شما یک شانس برای برنده شدن در آن است. آس می کند چه در زمان مورد نیاز است که آن را به نام ، هر آنچه که نیاز است به نحوی ace چهره یک راه برای انجام آن است."

"اولین چیزی که من فکر می کنم از چیزی است که در [همین] درایسدیل به من گفت:" گفت Sutcliffe که به اواخر Hall of Famer هنگامی که او از طریق داجرز' سیستم مزرعه. "'بهترین توانایی در ورزش است در دسترس است.' "

منظم-فصل نوبت تن به تن از رهبران قبل از سه سال هستند کول سابق Astros هم تیمی (و حاکم آل Cy جوان برنده جایزه) جاستین Verlander (643), deGrom (622 1/₃) یکی دیگر از Astro در زاک Greinke (618 2/₃) کول (615 2/₃) و Scherzer (593 2/₃).

"شماره یک این توانایی و شماره دو این قابلیت اطمینان" Eiland تکرار. "یک مرد است که شده است وجود دارد و آن انجام می شود. یک مرد که خود را ثابت کرده است. جیک deGrom حداکثر Scherzer راجر کلمن, Curt Schilling ... انتخاب هر نام شما می خواهید. اگر شما یک هم تیمی و یا یک فن شما می دانید که اگر شما کردم که مرد در تپه امشب شما احساس خوبی در مورد چیز است. تاپیک های مختلف پرنیان, اعتماد به نفس که در مورد تیم.

"در حال حاضر در سمت تلنگر است که اگر شما برنده نیست که آن را به یک فروشي. اما شما حرکت می کند. و شما می دانید که هنگامی که شما از خواب بیدار در صبح هنگامی که شما کردم شما شماره یک رفتن کل سازمان و فن پایه یک کمی اضافی هیجان زیرا که مرد را بر روی تپه."

این متس دانم آنچه که می خواهم با deGrom فقط به عنوان آنها تجربه "هاروی بعد" زمانی که مت هاروی تحت سلطه چگونه هر دوایت Gooden شروع به تبدیل به یک رویداد و برای کسانی که به اندازه کافی به خاطر داشته باشید, تام Seaver شد "حق رای دادن." یانکی ها مطمئن امیدواریم که با کول فقط به عنوان آنها یک بار با مطلب مانند فورد سفید پوست ران Guidry مایک Mussina و CC Sabathia.

استوارت که مشغول به کار به عنوان یک مدیر و تبادل مربی و همچنین به عنوان بازیکن نماینده در زمان لذت در خواندن است که کول به حال تن به تن پنج نوبت (او فکر آن را شش اما بر بودن اصلاح و هنوز هم تحت تاثیر قرار گرفته بود با پنج) در یک intrasquad بازی در آغاز بهار آموزش 2.0.

"وقتی که شروع فصل او را برای رفتن آماده می شود از روز 1 توپ را به عمق بازی و که تیم چه آنها نیاز به شروع اولین بازی از آنچه که به طور معمول در فصل" استوارت گفت. "شما نگاه کنید قادر به بیرون رفتن خود را اول وقت و پرتاب [پنج] نوبت که به خودی خود به شما می گوید چه کار اخلاق است در حالی که آنها در حال بازی. و بخش دیگری از آن است. این مسئولیت شما به عنوان یک فرد برای نتیجه تیم خود را."

آیا کول به راحتی می توانید انتقال به تسلط به طور منظم فصل بازی ها ما نمی دانیم. در این سال احساس می کند که بسیار سیال است. حتی اگر ace طول می کشد یک استراحت در این فصل هر چند آن را نمی خواهد برود در دسترس نباشد. آن را بیش از حد مهم است بیش از حد ارزشمند در کمک به برنده مسابقات قهرمانی و فروش بلیط. حتی اگر این نمی بود که سال از, Ace, حتی اگر کمتر بچه ها متعلق به این باشگاه این را ادامه خواهد داد به ورزش Ace.


این پست کن Davidoff نمرات هر تیم از شماره 1 شروع پارچ در "آس" مقیاس. نمرات وارد شده از طریق ذهنی مخلوط سابقه با تاکید بر نتایج اخیر و همچنین زمان, سلامت, صنعت شهرت و 2020 صعود کند.

مطلب

Gerrit کول Yankeees

یعقوب deGrom, Mets

حداکثر Scherzer, اتباع

جاستین Verlander Astros

پادشاهان

مدیسون Bumgarner, دایاموند

کایل Hendricks, توله

کلیتون Kershaw داجرز

چارلی مورتون اشعه

Hyun-Jin Ryu Blue Jays

ملکه

خوزه بریوس دوقلوها

جانی کوتو, غول

سانی, خاکستری, قرمز

لنس لین, رنجرز

هارون Nola, فیلیز

جک

شین بیبر سرخپوستان

جک فلاهرتی کاردینالز

لوکاس Giolito, White Sox

آلمانی مارکز, رشته کوه های راکی

مایک Soroka, بریوز

Brandon, Woodruff, حذفی,

10s

سندی Alcantara Marlins

ناتان Eovaldi, Red Sox

مارکو گونزالس Mariners

براد کلر Royals

کریس Paddack, Padres

8s

متی بوید ببر

فرانکی Montas یک را

6s

اندرو هینی فرشتگان

جو Musgrove, دزدان دریایی

3s

تامی Milone, آرامtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن