تاریخی SpaceX موشک باید راه اندازی در حق دوم شنبه — می شود و یا به تعویق افتاد دوباره

ناسا می گوید روز شنبه تلاش در تاریخی پرتاب موشک توسط اقدام به عنوان برنامه ریزی شده هر چند آب و هوا می تواند دوباره به تعویق انداختن بازگشت به فضای کهنه کار ناسا فضانوردان رابرت Behnken و داگ Hurley.

ناسا و اسپیس ایکس تیم در حال هدف قرار دادن دقیقا 45 ثانیه پس از اعتصاب در ساعت 3:22 p. m. EDT برای راه اندازی از پد 39A در مرکز فضایی کندی به ایستگاه فضایی بین المللی. آن را علامت دوم تلاش برای ماموریت شناخته شده به عنوان خدمه اژدها نسخه ی نمایشی-2 برای اولین بار بود که پاک روز شنبه به علت بد آب و هوا.

ماموریت است برای اولین بار یک شرکت خصوصی می فرستد انسان به مدار و اولین بار پس از سال 2011 که ایالات متحده راه اندازی کرده است فضانوردان به فضا از خاک ایالات متحده آمریکا. چهارشنبه scrubbed راه اندازی جلب جمعیت که braved drizzles و بارندگی – حتی یک گردباد هشدار.

آب و هوا: پرتاب موشک SpaceX در ‘50% برو” برای شنبه با توجه به شرایط بد آب و هوا

ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: روز شنبه راه اندازی شد و با تاخیر به دلیل پرتاب می تواند باعث یک طوفان رعد و برق در یک شارژ الکتریکی جو است. “در واقع این موشک خود را می تواند تبدیل به یک رعد و برق پیچ و مهره,” او گفت:.

تیم طراحی و توسعه سخت راه اندازی معیار برای حفاظت از ایمنی از فضانوردان: “اگر آب و هوا خوب است شما بروید. اگر آب و هوا خوب نیست شما نمی,” Bridenstine گفت. این یک چالش دشوار برای دیدار با توجه به همه شرایط باید رعایت شود در یک لحظه او گفت:.

متاسفانه تیم نمی تواند گسترش یک پنجره و منتظر آب و هوا را بهبود بخشد. نیاز برای فالکون 9 به راه اندازی دقیقا در زمان است که با توجه به مکانیک سیالات به عنوان خدمه کپسول اژدها به “عقب” با ISS است که سفر در 17,000 مایل در ساعت در حدود 250 کیلومتری بالای زمین است.

اما آن را فقط به آب و هوا در اطراف پد که اهمیت – تیم ها باید به نظارت گسترده flightpath و شرایط زیر را در صورتی که Behnken و Hurley باید برای سقط جنین, برخورد فضاپیما به دور از آن موشک فالکون 9 و به اقیانوس اطلس است. اگر شرایط در دریا هستند بیش از حد راه اندازی یک “هیچ است.”

هرلی گفت که او هیچ غریبه ای به پاک راه اندازی در جمعه توییت: “در اولین پرواز STS-127 در شاتل اندور ما پاک 5 بار در طی یک ماه و ویژگی های آب و چالش است.”

در ضمن فضانوردان – هر دو دوستان قدیمی و شاتل جانبازان – شده اند و صرف وقت با خانواده و ادامه preps برای یکی-به-چهار-ماه اقامت در ISS Bridenstine گفت.

“آنها شروع به یک سنت از راه اندازی موشک کمی از ساحل” Bridenstine گفت: فولاد خوزستان معروف “فضانورد ساحل خانه” جایی که در آن خدمه در طول تاریخ صرف زمان آرامش بخش با خانواده و دوستان است. “من می خواهم تصور کنید آنها احتمالا به گرفتن برخی از خرابی و فکر کردن در مورد آنچه در آینده.”

همچنین روز شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به بازگشت به فضای ساحل به تماشای پرتاب از نسخه ی نمایشی-2. او برنامه ریزی شده به پیوست توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس بر روی عرشه عملیات و پشتیبانی ساختمان II ارائه می دهد که نمایش unobstructed از پد 39A از بیش از سه مایل دورتر.

کمک: Britt Kennerly فلوریدا امروز; آسوشیتد پرس.

دنبال Emre کلی در توییتر: @EmreKelly

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de