مخفی لبه غول در coronavirus-محدود اردوگاه

مزیت جغرافیایی: غول. MetLife Stadium است مشترک رادرفورد شرقی خانه از غول و جت اما آن across-the-پارکینگ-بسیاری

توسط NEWSAMINS در 29 تیر 1399

مزیت جغرافیایی: غول.

MetLife Stadium است مشترک رادرفورد شرقی خانه از غول و جت اما آن across-the-پارکینگ-بسیاری نزدیکی به غول' دفاتر و تلاش تشخیص مرکز آموزش ارائه خواهد شد یک تیم انعطاف پذیری فوق العاده مرور coronavirus-محدود اردوگاه های آموزشی. ورزشی سلامت جت آموزشی مرکز است و در حدود 30 مایل دور در فلورهام پارک.

به منظور تطابق با NFL اجتماعی فاصله دستورالعمل به عنوان "انسانی غیر ممکن است" توسط کلاغ مربی جان ما این غول را با استفاده از چند قفل اتاق داخل ورزشگاه مکمل به طور منظم خود را gameday پانسمان فضا با اتاق رختکن به معنای برای بازدید از تیم NFL یا مستاجر دیگر مانند دبیرستان تیم و XFL. آنها همچنین به دسترسی به سوئیت لوکس به عنوان موقت جلسه اتاق که خارج از منزل امکان پذیر نیست.

آموزش ستاد تنها خواهد شد برای استفاده آن در فضای باز و یک محیط داخلی در زمینه های.

Giants' Quest Diagnostic Training Center
غول' تلاش تشخیصی مرکز آموزشAnthony J. باعث تخریب جهانی

Rookies گزارش خواهد شد به اکثر تیم ها در اطراف لیگ از جمله جت در روز سه شنبه هر چند غول های عقب رانده اول خود را روز به روز شنبه هنگامی که quarterbacks و بازیکنان مصدوم می توانید عضویت. بقیه جانبازان با توجه جولای 28.

COVID-19 تست برای بار اول بازگشت غول های اعضای ستاد هفته گذشته آغاز شد و دستیار مربیان که گزارش از سراسر کشور مورد آزمایش قرار گرفتند جمعه. NFL و بازیکنان آن اتحادیه هنوز در حال مذاکره جزئیات چگونه اردوگاه عمل خواهد شد و این روش برای دست زدن به مثبت نتایج آزمون.

غول پاک طرح خود را با جت های که تا به حال هیچ اعتراض. تدارکات برای اولین بار گزارش شده توسط NorthJersey.com و تایید توسط پست.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن