خوشحال بابی Bonilla روز! 1 جولای یعنی زمان برای متس به پرداخت وحشیانه قرارداد

اگر نه برای برنی Madoff ، متس ممکن است را ساخته اند 2000 سری جهانی. اگر نه برای Madoff ، متس ممکن است پیش نویس دیوید رایت.

اگر نه برای مجرم از بزرگترین طرح Ponzi در تاریخ متس ممکن است خود یکی از بیس بال ترین تمسخر می پردازد.

10 سالانه بابی Bonilla روز بر ما طی آن 57 ساله سابق outfielder — که بازنشسته از بیس بال در سال 2001 — جمع آوری یک بررسی برای $1,193,248.20 از تیم او نا امید طی نانامی به بازی. این متس بدهکار Bonilla $5.9 میلیون هنگامی که آنها منتشر شد او پس از سال 1999 فصل و توافق به تاخیر پرداخت از طریق 2035 — در 8 درصد بهره — تا حد زیادی به دلیل Wilpons گفته شده بود حساب خود را با Madoff تولید سود سالانه حداقل 10 درصد است.

بنابراین به عنوان Madoff در خدمت 150 سال زندان و Wilpons جستجو برای یک خریدار نقدی خود را-خونریزی باشگاه Bonilla پرداخت می شود بیشتر توسط متس از پیت آلونسو و جف McNeil, اضافه کردن به یک در حال رشد ثروت باد آورده خواهد شد که رسیدن به نزدیک به 30 میلیون دلار زمانی که قرارداد منقضی می شود در سال 2035.

Bobby Bonilla in 2009
بابی Bonilla در سال 2009Paul J. Bereswill

“من می دانم که بابی در مورد آن خوشحال است اما ما نمی توانیم به بحث در مورد آن زیاد” Bonilla را عامل سابق دنیس گیلبرت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزش در سال 2018 است. “این فقط تاسف آنها hood winked در Madoff معامله است. در غیر این صورت آن را یک پیروزی برای هر دو طرف است.”

در علاوه بر این به سرمایه گذاری با Madoff متس مالکیت انگیزه بود برای به تعویق انداختن پرداخت Bonilla به منظور سرمایه گذاری در فهرستی که به تازگی ساخته شده NLCS برای اولین بار در 11 سال است. کمتر از دو هفته قبل از برش Bonilla این متس به دست آورد 2000 NLCS MVP مایک همپتون ($5.75 میلیون) و شروع outfielder درک بل (5 میلیون دلار).

زمانی که همپتون چپ به عنوان یک عامل رایگان برای کلرادو یک سال بعد متس به دست آورده جبرانی پیش نویس انتخاب برای انتخاب دیوید رایت. هنگامی که رایت و متس برنده 2015, NL, پرچم, Bonilla ساخته شده بیش از این تیم چهار سری جهانی استارت (مت هاروی یعقوب deGrom نوح Syndergaard استیون Matz).

از سال 1992 تا سال 1994 Bonilla ساخته شده بیش از هر بازیکن در رشته های. برانکس بومی برای اولین بار به خانه بازگشت و برای پنج سال 29 میلیون معامله که همچنین شامل معوق پرداخت. پس از سال 2004 متس و آرام — که معامله برای او در سال 1995 — تقسیم جداگانه $500,000 پرداخت سالانه به Bonilla که ادامه خواهد داد تا از طریق 2023.

بدنام معامله می شود بیشتر حیرت انگیز در هر سال.

“شما را به برخی از بد و برخی از معاملات خوب” متس COO جف Wilpon گفت: ارسال این سال است. “این یکی معوق-جبران ترتیب که مشترک هستند.”

این پیشنهاد را از هر بازنشسته رویاهای نبود توافق به عنوان به سرعت به عنوان بسیاری از مردم فرض کنیم.

“این سوال از آغاز به کار از آنجا که مردم تعجب که آیا گرفتن 8 درصد بهره بود یک معامله خوب است. در آن زمان ما با داشتن نرخ تورم دو رقمی و مردم فکر “خدای من می تواند او را ساخته اند پول بیشتری به سرمایه گذاری در چیز دیگر؟'” گیلبرت گفت. “بابی نیاز به درک چگونه آن کار می کرد و بابی بسیار محافظه کار ، او می خواست به مطمئن شوید که او تا به حال پول برای آینده است. او نگران بود در مورد مراقبت از خانواده خود را. اما زمانی که شما نگاه کنید آن را در حال حاضر 8 درصد است که بسیار محافظه کار شماره به خصوص تضمین شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de