هانا در نظر گرفتن هدف مرده در تگزاس ساحل شد اولین طوفان 2020 کومودو در روز شنبه شد و انتظار می رود به اعتصاب ساحل توسط اوایل شب National Hurricane Center گفت.

آن خمرهای از طریق خلیج مکزیک به عنوان طوفان داگلاس در ادامه به بوسیله اسباب گردنده جلو رفتن به سمت هاوایی در اقیانوس آرام با یک تهدید از سنگین باران و طوفان-قدرت بادها شروع یکشنبه. در ضمن تضعیف گرمسیری طوفان گونزالو شد پراکنده در کارائیب در روز دوشنبه.

در حالی که سال 2020 شده است خرد کردن سوابق برای اولین به نام طوفان در اقیانوس اطلس – از جمله Cristobal, ادوارد, پری, گونزالو و در حال حاضر هانا – طوفان کارشناسان توجه داشته باشید که این طوفان تا کنون ضعیف شده است و عمر کوتاه.

اما اوج فصل طوفان است که هنوز هم هفته دور و دوربرد پیش بینی برای بقیه سال نشان می دهد فعال نجومی است به احتمال زیاد. در واقع پیش بینی از دولت فدرال پیش بینی شده است که تا 19 به نام طوفان خواهد شکل که شش تا 10 خواهد بود طوفان است.

ایالات متحده آمریکا امروز hurricane tracker: Track همه از زمان طوفان و طوفان های گرمسیری

در اینجا نگاهی به هر یک از طوفان و آنچه که در این آخر هفته:

هانا دستاوردهای قدرت طوفان آن را به عنوان نزدیک سواحل تگزاس

طوفان گرمسیری هانا بدل به طوفان هانا در روز شنبه — اقیانوس اطلس برای اولین بار در این فصل — به عنوان این نوتبوک به سمت تگزاس ساحل به انتظار ریزش زمین شنبه, آوردن تهدید خطرناک موج طوفان قبل از تضعیف سرعت داخلی, پیش بینی گفت.

طوفان هشداری بود در اثر از پورت منسفیلد به مسکیت خلیج تگزاس.

هانا است که انتظار می رود به تولید 6 تا 12 اینچ از باران با جدا حداکثر مجموع از 18 اینچ از طریق پنج شنبه شب در جنوب تگزاس ملی طوفان مرکز گفت. “این باران ممکن است در نتیجه تهدید کننده زندگی جاری شدن سیل سریع افزایش می یابد در جریان های کوچک و جدا شده جزئی تا متوسط رودخانه و جاری شدن سیل” مرکز هشدار داده است.

در امتداد ساحل متورم از طوفان پیش بینی شد به “علت تهدید کننده زندگی و گشت و گذار و تبدیل شرایط فعلی” طوفان مرکز گفت.

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت گفت: این منابع در حالت آماده به کار در سراسر کشور در پیش بینی طوفان است.

از 11 a. m. EST شنبه مرکز هانا واقع شده بود در حدود 85 کیلومتری جنوب شرقی کورپس کریستی, تگزاس, طوفان مرکز گفت. آن را تا به حال حداکثر پایدار باد حدود 75 مایل در ساعت و در حال حرکت بود غرب در 7 مایل در ساعت.

هانا شکست رکورد به عنوان اولین هشتم اطلس به نام طوفان; رکورد قبلی بود هاروی در اوت. 3, 2005, دانشگاه ایالتی کلرادو طوفان محقق فیل Klotzbach توییتی.

هاوایی پرانتز برای طوفان داگلاس

هر چند هنوز هم صدها مایل از هاوایی دولت بود که فرح برای ورود طوفان داگلاس بود که انتظار می رود به حرکت در سراسر جزیره های زنجیره ای در روز یکشنبه.

هاوایی رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige صادر وضعیت اضطراری به عنوان طوفان با نزدیک شدن.

در 11 a. m. EST شنبه طوفان داگلاس بود 440 مایلی شرق هیلو و بسته بندی حداکثر پایدار باد 105 مایل در ساعت. این انتظار به تضعیف آن را به عنوان عبور می کند بیش از کولر آبی اما هواشناسان هشدار می دهند که قوی وزش باد و بارش باران های سنگین و خطرناک گشت و گذار می تواند پریشان کل کشور آغاز و در روز یکشنبه ،

داگلاس است و پیش بینی می شود نزدیک به قدرت طوفان هنگامی که آن را نزدیک به جزایر هاوایی این طوفان مرکز گفت.

مقامات محلی در هاوایی خواسته بودند اکثر مردم به پناهگاه در خانه اگر آنها می توانند. John Cummings, اطلاعات عمومی افسر هونولولو مدیریت اضطراری گفت که رفتن به یک شهر-اجرای سرپناه باید آخرین راه حل باشد.

خواندن این: شلوغ فصل طوفان و بیماری همه گیر کوروناویروس “یک زمین شناسی سناریو’

گرمسیری طوفان گونزالو از دست می دهد و پیشنهاد به عنوان اطلس اولین طوفان از فصل

گرمسیری طوفان گونزالو تضعیف آن را به عنوان نقل مکان کرد و به سمت بادگیر جزایر کارائیب در روز شنبه از دست دادن چشم انداز تبدیل شدن به اقیانوس اطلس اولین طوفان فصل طوفان مرکز گفت.

همانطور که از 11.m EST شنبه, گونزالو در حدود 55 مایل در شرق ترینیداد و بسته بندی پایدار باد از 40 مایل در ساعت به عنوان طوفان منتقل شده به غرب در 18 مایل در ساعت.

سیستم انتظار می رود که پراکنده یکشنبه شب یا دوشنبه پس از حرکت بیش جنوب شرقی دریای کارائیب, با توجه به این مرکز است.

گونزالو انتظار می رود که تولید کل باران انباشته از 1 تا 3 اینچ با جدا حداکثر مقدار 5 اینچ در باربادوس و جزایر بادگیر از طریق پنج شنبه شب NHC گفت.

کمک: آسوشیتد پرس

فصل طوفان 2020: آن را به لحاظ تاریخی شروع سریع: آنچه که برای بقیه سال ؟

طوفان نام: از آرتور به Wilfred در اینجا لیستی از طوفان نام برای سال 2020 فصل

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de