‘همیلتون’ for newbies: آیا Lin-مانوئل میراندا دیزنی+ فیلم زندگی به برادوی اعتیاد به مواد مخدره?

وقتی که می آید به نوشتن در مورد “همیلتون” من نه پرتاب دور من شات.

دیدن این pop-فرهنگ مرجع حس می کند خیلی بیشتر هنگامی که شما در واقع دیده می شود Lin-مانوئل میراندا بازی در حال تغییر برادوی موسیقی. یک تولید فیلم برداری می رسد جمعه در دیزنی+ به عنوان هر کس چهارم جولای سرگرمی قفل-کردن جهان در حالی که همچنین با معرفی نشان می دهد به یک جمعیت بزرگ که هرگز تا به حال لذت بردن از دیدن آن است.

این تعداد شامل من هر چند نه برای عدم تلاش. برای پنج سال گذشته به عنوان “همیلتون” شد تونی-فتح پدیده و داغ ترین بلیط در نیویورک (و در همه جا یک تور تولید ممکن است در شهر) من آن اجتناب شود. هرگز گوش به موسیقی متن فیلم نگاه گذشته memes, اجتناب کلیپ های یوتیوب ماند به دور از صفحه ویکیپدیا همه به عنوان تازه یک تجربه به عنوان امکان پذیر است. پس از بازی بسیاری از بلیط بخت آزمایی (همیشه از دست دادن البته) من در نهایت به حال بلیط به یک مرکز کندی نشان می دهد تا زمانی که یک بیماری همه گیر خنثی کسانی که قصد دارد هر چند آن را نیز منتقل “همیلتون” فیلم از تئاتر به جریان.

جدید در جریان: چرا Lin-مانوئل میراندا کشیدن دو F-بمب از صفحه نمایش بزرگ ‘همیلتون’

‘اتاق که در آن اتفاق افتاده است’: Lin-مانوئل میراندا می اندازد سایه در جان بولتون را مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان کتاب

بنابراین ارزش آن را همه اعتیاد به مواد مخدره? اوه بله. و سپس برخی از.

“همیلتون” که قطاری از یک سال 2016 عملکرد نشان می دهد اصلی بازیگران است که یک محرک درس تاریخ در مورد که در آن ما شروع به عنوان یک کشور و یک شخصیت مطالعه از جوان تکه تکه و گرسنه مهاجر الکساندر همیلتون (میراندا) که تبدیل به یک قهرمان انقلابی موسس پدر و غم انگیز ، الهام گرفته از همه چیز از hip-hop و R&B به موسیقی جاز و برادوی استانداردهای آهنگ شما را پر از زندگی و در بین آهنگ گفت و گو – عمدتا مسلمان – فقط به عنوان جلال موسیقی.

هر شخصیت دارای یک پر جنب و جوش با کیفیت. تصور کنید James Brown به عنوان Thomas Jefferson – که showboating را ایجاد daveed را از دست Diggs, که او نیز موفق به رسوخ کردن یک شخصیت دوم ، Marquis de Lafayette با معتبر قافیه-تف روح. لسلی Odom جونیور باعث همیلتون رقیب و frenemy Aaron Burr یک آنتاگونیست شما مراقبت به همان اندازه در مورد به عنوان همیلتون خود را. هر بار که Schuyler خواهر (Phillipa Soo رنه Elise Goldsberry یاس Sephas جونز) به نظر می رسد این یک showstopper بر. “شما” یک “عشق” آهنگ توسط irked و زرق و برق دار پادشاه جورج (Jonathan Groff) به باغی مستعمره نشینان آمریکایی است که سرحال و روانی showtune شما هرگز نمی دانستند شما مورد نیاز در زندگی خود را.

به کارگردانی توماس سوپ کلم, “همیلتون” واضح است که یک ویترین برای میراندا. او را تبدیل به یکی از بزرگ ما آمریکا سازندگان و آن را به یک لذت به تماشای او کرافت همیلتون شخصیت قوس از طریق پیروزی و travails.

وجود دارد زیبا رقصید دوئل (spoiler alert برای کسانی که از دست رفته است که در کلاس تاریخ) یک باطل رپ نبرد بین همیلتون و جفرسون بر دولت فرض متحده بدهی و در نهایت عاطفی نتیجه مورد قدرت گفتن یک داستان است. (این نسخه از داستان نیز با حذف یک زن و شوهر از F-بمب از اصلی نشان می دهد اما صحبت کردن به عنوان یک تازه کار هامیلتونی آن را مانند شما آنها را از دست ندهید. به علاوه یکی از bleeps بسیار فوق العاده است.)

این امر می شده اند بهتر است به در اتاق که در آن اتفاق افتاده است ؟ مطمئن سحر و جادو از تماشای عالی موسیقی تئاتر اتفاق می افتد در مقابل شما غیر ممکن است به دوباره ایجاد کنید. اما به عنوان اخیر “Cats” فیلم ثابت گاهی اوقات veering بیش از حد دوره از مرحله تولید بزرگ نیست, یا, پس چرا در آغوش فیلم برداری نسخه از این دیدنی است ؟ “همیلتون” یک نگاه شگفت انگیز در کشور ما چگونه مهاجران کار انجام می شود که در آن ما بوده است و که در آن ما ممکن است که از همه به تصویر کشیده شده توسط یک عمدتا غیر سفید بازیگران – که طنین انداز همانطور که ما جشن استقلال در طول زمان هنگامی که چیزهایی که در خارج می تواند نگاه کمی تلخ.

در آن صورت بودن در اتاق که در آن جریان نیست بیش از حد نخ نما. و اگر شما ببخشید, موسیقی متن فیلم, است تماس, و من یک مقدار زیادی از ابتلا به انجام.

ماندن از هم جدا با هم: با تشکر از شما برای یک دوست

دیزنی متعلق به تئاتر ؟ ماسک را با بلیط ؟ Moviegoing می تواند نگاه کاملا متفاوت پس از همه گیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>