تازی مالک می گوید تهمت شعارهای باعث کمتر مهاجرت وادار $156 میلیون و نوشتن به پایین

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به مهاجرت کمک به یک پوند 124 میلیون دلار ($156 میلیون دلار ) رسید برای بودجه بین شهری مربی اپراتور تازی های اجرایی در آن شرکت مادر FirstGroup می گوید.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به مهاجرت از جمله در مورد ساخت یک دیوار بین مکزیک و ایالات متحده باعث کاهش مهاجران عبور از مرز است که یک منبع قابل توجهی درآمد برای این شرکت FirstGroup است مدیر امور مالی گفته MarketWatch.

تازی تنها ملی و بین شهری مربی اپراتور در آمریکا و مهاجرت مهم است سود راننده آن را به عنوان تازه واردان اغلب با استفاده از تازی مربیان به سفر به مقصد نهایی خود.

“در پایان سال 2019 به شروع سال 2020 مهاجرت جریان بیرون آمدن از مکزیک به ایالات متحده بودند فوق العاده قوی” گفت: Ryan مانگولد. FirstGroup مالی سال به پایان می رسد در ماه مارس است.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پشت سر گذاشت و سپس در ضد مهاجرت و دیوار که او می خواهد برای ساخت در سراسر در سراسر مرز مکزیک تا به حال به معنای این است که تعداد زیادی از کسانی که مهاجرت جریان…بیرون آمدن از جنوب و رفتن به آمریکا تقریبا تبخیر بیش از یک دوره بسیار کوتاه از زمان بر اساس سیاست ایالات متحده,” او گفت:.

FirstGroup در گفت و گو با کاهش تازی ارزش £124.4 میلیون در ماه نوامبر در آن نیم سال نتایج.

“اصولا این نشان دهنده کاهش مهاجرت مربوط به جریان در جنوب مرز آمریکا متحده در سه ماهه دوم” آن گفت: همچنین با استناد به افزایش رقابت در برخی از راه.

جزئیات:نظر: چرا هجوم مهاجران کمک می کند تا مغلوب ساختن پیشی جستن اما لطمه می زند امریکا

انتشار کامل آن در سال نتایج در روز چهارشنبه آن را بیان کاهش تازی ارزش و گفت: آن را بی ارزش بخش توسط a £بیشتر 62.5 میلیون در نیمه دوم با توجه به عملکرد ضعیف و تغییر در آن داخلی ارزیابی روند.

هنگامی که مهاجران وارد در ایالات متحده آنها نه تنها توقف در تگزاس مانگولد گفت: فاصله گرفتن سفر به شهرهایی مانند سیاتل و شیکاگو است.

“و آنها با استفاده از تازی من فکر می کنم در اولویت را به شرکت های هواپیمایی به دلیل آن را بسیار ارزان تر به انجام,” او گفت:.

بیش از 1 میلیون اتباع خارجی به دست آمده قانونی اقامت دائم در ایالات متحده در سال 2019 به گفته وزارت امنیت داخلی از آنها 459,000 وارد شده به عنوان تازه واردان.

در مقایسه با یک سال قبل از آن DHS گفت: مهاجرت توسط تازه واردان کاهش 13٪.

جزئیات:Kanye West میریزد MAGA کلاه طول می کشد هدف در کاخ سفید: اگر من برنده در سال 2020 و سپس آن خدا را ملاقات’

انتخابات آینده می تواند کلیدی برای تازی, Manigold گفت.

“من گمان می برند که تحت دموکراتیک رهبری آن خواهد بود فلسفه های مختلف برای مهاجرت من فکر می کنم که که پس از آن که در نتیجه احتمالا سود به تازی” او گفت:.

FirstGroup قبلا اعلام شد به دنبال فروش تازی.

FirstGroup را FGP, +2.48% قیمت سهم کاهش یافت و 23 درصد در روز چهارشنبه پس از آن اعلام کرد £300 میلیون از دست دادن سال به مارس از جمله نوشتن به پایین در تازی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de