غول به دنبال دانیل جونز به یک جهش بزرگ در سال 2

قسمت اول از یک سری تجزیه و تحلیل New York Giants.

برای 16 سال گذشته هیچ بررسی یا تحلیل Giants’ کارفرمایی موقعیت شروع و تقریبا به پایان رسید با Eli Manning. با الی و شماره 10 نیوجرسی کردن محل تابش خیره کننده از نور افکن می درخشد به طور مستقیم بر روی دانیل جونز آینده یک تازه کار سال با وعده و زیادی از دست دادن.

با توجه به همه تمسخر و احساس وحشت و نگرانی ناشی از مدیر کل دیو Gettleman داشتن جسارت به جونز با شماره 6 انتخاب در سال 2019 پیش نویس جونز تبرئه خود را کاملا به خوبی محوری به یک مشکل مهم نقطه. او قرار بود به صبر خود را به نوبه خود پشت منینگ — یادگیری از حق رای دادن آیکون درک نقش خود را به عنوان جوان پشتیبان گیری در حالی که اشتباه نه به طور کامل پذیرش این نقش به خصوص در حالی که درگیر در, سرمربی سابق پت Shurmur را (به عمد?) منفرجه تابستان پر از چیزهای مانند “من می دانم که ما در حال رقص در اطراف این کلمات در اینجا, اما در حال حاضر Eli در حال آماده شدن برای یک سال بزرگ و دانیل است گرفتن آماده برای بازی.”

موارد وجود دارد جونز به نظر می رسید راحت تر در این زمینه نسبت به او اجتناب از سیاسی فوتبال به او وحی (و واقعا) معوق به منینگ در رختکن همیشه دقیق خود را با کلمات و حتی زبان بدن خود را در حال انتظار خود را به نوبه خود تا زمانی که منینگ دیگر بود که در قفل خود را به آدرس رسانه ها.

از بسیاری جهات — قطعا فیزیکی ساخت و ظاهر و در زمان سخنرانی الگوی جونز یک الی کلون. جونز هر چند به سرعت توسعه یافته اوراق قرضه با بازیکنان جوان در جرم و پشت صحنه به بیشتر از یک swagger پرنیان از منینگ تا به حال به عنوان یک تازه کار. رسیور خود را واقعا به او ایمان آوردید.

هیچ کس (به غیر از Shurmur) فکر جونز خواهد بود با شروع هفته 3 اما این چیزی است که اتفاق افتاده و باعث بالا و پایین rookie سوار. جونز برنده اول خود را دو شروع می شود و سپس تحمل هشت بازی از دست دادن خط به پایان رسید و تا سال اول خود را با یک شروع ثبت 3-9. او نشان داد یک بزرگتر و دقیق تر بازو از پیش نویس خود را — و دوک — مخالفان پیش بینی شده برای او. او 279 عجله متری — به طور متوسط 6.2 هر تلاش — قرار دادن بر روی صفحه نمایش عالی خود را با سرعت و ورزشکاری. در نظر بگیرید: Manning هرگز فرار بیش از 80 متری در هر یک از 16 فصل.

Daniel Jones
دانیل جونزAP

جونز’ touchdown-به-رهگیری رای (24-12) بيشتر قابل قبول (منینگ به عنوان یک تازه کار بود 6-9) و 61.9 درصد تکمیل شد بد نیست در همه, با توجه به این غول به ندرت تا به حال منجر شود و جونز مجبور شد برای پرتاب به عقب.

خود را در <a href=”http://”>یک خودنمایی موضوع: توپ های امنیتی. جونز 18 گیر میکنه, از دست دادن 11. برای یک مرد با دست و به اندازه کافی نشانهای خود را به می دانم که بهتر این بود که غیر قابل توجیه و شما می توانید مطمئن شوید که جو قاضی و جدید مربیگری کارکنان خواهد بود چکش صفحه اصلی “دو دست بر روی توپ” در حالی که تحصیل جونز و اصرار او بهبود جیب خود آگاهی است.

پرش از سال 1 به 2 سال می تواند بسیار زیاد برای یک کارفرمایی و غول خواهد بود پیش بینی این از جونز هر چند او باید یاد بگیرند جدید جرم و هوای جدید خو گرفتن به یک نام تجاری جدید کارکنان مربیگری در حالی که همه درگیر شدن در یک مجازی offseason.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

“او انجام می شود یک کار فوق العاده تنظیم تن با او کار” قاضی گفت. “که بزرگترین بخشی از آن است. شما نمی تواند یک رهبر اگر شما موثر نیست در کار خود را و شما لازم نیست کار سخت برای تیم خود استفاده کنید. اینها دو چیز مهم است مردم باید به دنبال. من می خواهم بگویم دانیل را به یک شروع قوی در این جلسات مجازی با تنظیم تن با او چگونه کار می کند, و این به نظر من بزرگترین چیزی. همه چیز او می تواند انجام دهد در این مرحله او را انجام می دهند. که همه ما می توانید بپرسید.”

منینگ اذعان کرد حضور او در فصل گذشته بود “احتمالا بی دست و پا” برای جونز و پیش بینی در یک منینگ-منطقه آزاد جونز قادر بودن به زور و اجبار سهام ادعای خود را به عنوان یک جانشین شایسته. جونز آن را پذیرفته بود بی دست و پا در زمان.

کلت McCoy, 33, فقط 28 شروع می شود در نه سال کار حرفه ای — فقط سه شروع می شود در گذشته پنج فصل و باید در خط سقوط به عنوان نمونه veteran پشتیبان گیری. این به احتمال زیاد سیگنال پایان Alex Tanney دو سال اقامت به عنوان غول امضا کوپر راش که دارای تجربه در این سیستم از زمان خود را با حمله هماهنگ کننده Jason گرت با کابوی ها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>