غول’ DeAndre بیکر, Seahawks’ Quinton دانبار به اتهام سرقت مسلحانه

حکم صادر شده برای دستگیری غول cornerback DeAndre بیکر و Seahawks گوشه Quinton دانبار برای سرقت مسلحانه, به گفته پلیس.

دو مرد رو به چهار اتهام سرقت مسلحانه با اسلحه گرم و بیکر نیز به اتهام چهار فقره از تشدید حمله با اسلحه گرم به صورت یک حادثه ای که در روز 13 مه با توجه به میرامار اداره پلیس در فلوریدا.

“ما آگاه هستند از این وضعیت است. ما شده اند در تماس با DeAndre,” غول در بیانیه ای گفت. “ما هیچ نظر بیشتر در این زمان است.”

پلیس به نام حزب در Miramir اوایل صبح روز پنجشنبه و شاهدان شناسایی بیکر داشتن یک تفنگ را در دست خود و اشاره آن را در یکی دیگر از اعضای این حزب در حالی که کارگردانی دو نفر دیگر به اشیاء با ارزش از شرکت کنندگان با توجه به حکم بازداشت و استشهاد. دانبار است که متهم به کمک در جمع آوری آن دسته از اشیاء با ارزش که شامل یک $18,000 رولکس $25,000 تماشای Hublot.

در این سند همچنین ادعا می کند بیکر, 22, کارگردانی سوم شخص در یک ماسک قرمز به ساقه کسی که فقط راه می رفت اما هیچ عکس از کار اخراج شدند. دانبار, 22, اعتقاد بر این بود که غیر مسلح بود. شاهدان گفت: سه نفر در سمت چپ جداگانه وسایل نقلیه دادن تصور وجود اتهام اقدامات برنامه ریزی شده بود چرا که آنها prepositioned به تسریع آنها را ترک.

یک شاهد عینی گفت: پلیس آنها را دیدم بیکر و دانبار در یک حزب متفاوت از چند روز قبل در میامی که در آن جفت از دست داده و حدود $70 ، 000 دلار است. آنها را از دست داده پول در بازی های کارت و انواع دیگر قمار با توجه به TMZ.

بیکر غول’ در دور اول انتخاب و در سال 2019 (30th به طور کلی). او قرار است به $2.39 میلیون دلار در این سال از جمله پاداش با توجه به sportrac.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>