جورج Floyd live به روز رسانی: مراسم تشییع جنازه است روز سه شنبه در هوستون; ارتش برای در نظر گرفتن تغییر نام قلعه; ‘Black Lives Matter’ نقاشی های دیواری در سراسر آمریکا

جورج فلوید را باقی گذاشته خواهد شد و به استراحت در هوستون روز سه شنبه در حالی که مرگ او در دست مینیاپولیس افسران پلیس سوخت مطالبات به صورت نژادی و عدالت و اجرای قانون و پاسخگویی.

یک مراسم تشییع جنازه خصوصی برگزار خواهد شد در چشمه ستایش قبل از او گذاشته است و به استراحت در کنار مادر خود را در یک گورستان در نزدیکی پرلند. این سرویس آغاز می شود و در ساعت 11 صبح به وقت محلی. حداقل 6,000 مردم سوگواری دوشنبه در Floyd یادبود.

فلوید مرگ و خشم آن مشتعل است که با داشتن یک تاثیر در سراسر کشور. نیویورک مقننه را آغاز کرده است تصویب یک سری از اقدامات پلیس در پاسخگویی. ارتش ایالات متحده از مقامات است و با توجه به برنامه ریزی برای حذف رهبران مؤتلفه نام از قلعه ها و تاسیسات. ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم می گوید او مصمم توسط یک حقوقی شکست و مطبوعات در تلاش برای حذف مجسمه مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee در ریچموند.

نگاهی دقیقتر به برخی از تحولات اخیر:

 • در سال 2019 خاویر Ambler گفت که او نمی تواند تنفس درگذشت تگزاس خیابان پس از معاونان او برگزار شد و با استفاده از اسلحه تیزر او چهار بار در در حالی که یک خدمه از A&E واقعیت نشان می دهد “زنده PD” فیلم برداری شده است.
 • پورتلند, اورگان, رئیس پلیس جامی Resch استعفا دوشنبه پس از شش ماه کار در میان فلوید تظاهرات دست چیدن یک کاپیتان را به جای او.
 • این ‘Black Lives Matter’ نقاشی در واشنگتن با الهام از هنرمندان و فعالان در سراسر کشور به انجام همان. است به اندازه کافی به آن را موثر در تغییر ؟

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه. در اینجا آخرین اخبار:

ایالت نیویورک آماده برای باز کردن افسران’ records, افزایش پاسخگویی پلیس

نیویورک مقننه در روز سه شنبه است که انتظار می رود به تصویب قوانین بین بردن قدیمی دهه اساسنامه نگه می دارد که اجرای قانون انضباطی پرونده ، قانونگذاران در پاسخ به سراسر کشور تماس بگیرید, برای افزایش مسئولیت پذیری در حال حاضر شروع به عبور از اقدامات که شامل ممنوعیت chokeholds یک منع نژاد-بر اساس پروفایل و نیاز است که ادارات پلیس و دادگاه پیگیری بازداشت های نژاد و قومیت برای کمک به شناسایی الگوهای تعصب. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: برای ثبت نام در این اقدامات به قانون است. در جای دیگر:

 • مینیاپولیس ممنوع chokeholds – و اعضای شورای شهر قول داده اند که به انحلال پلیس.
 • کالیفرنیا و نیوجرسی و شهر دنور در میان شهرستانها نیز ممنوعیت chokeholds در روزهای اخیر.
 • سیاتل را ممنوع کرده است پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای یک ماه; ممنوعیت دائم در حال انتظار در نیواورلئان و واشنگتن ،

ویرجینیا قاضی بلوک منظور پایین Robert E. Lee مجسمه – در حال حاضر

ویرجینیا قاضی صادر کرده است که 10 روز حکم است که مانع از رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم دولت از بین بردن یاد اما بحث مجسمه مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee در ریچموند. فرماندار با این حال نمی توان منصرف سخنگوی گفت: پیشرفت-شاخص یک عضو از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

“فرماندار نرتهم باقی می ماند متعهد به از بین بردن این نماد تفرقه از ویرجینیا, شهرستان پایتخت و ما با اعتماد به نفس در قدرت خود را برای انجام این کار” دبیر مطبوعاتی آلنا Yarmosky گفت: در یک ایمیل اواخر دوشنبه شب. در دوشنبه, Richmond, مدار قاضی دادگاه برادلی B. Cavedo اعطا درخواست وکلای مدافع برای William C. گرگوری که توقف هر یک از کار آماده سازی درگیر در از بین بردن مجسمه از آن 130 سال اقامت در بنای تاریخی خیابان.

– بیل اتکینسون پیشرفت-شاخص

به نظر scrapping مؤتلفه نام در قلعه

وزیر دفاع علامت Esper و ارتش, منشی, رایان مک کارتی نشان داد تمایل خود را به بحث در مورد دور انداختن مؤتلفه نام در قلعه ها در سراسر کشور, ارتش سرهنگ غروب Belinsky گفت: دوشنبه شب. آنها باز به داشتن یک حزبی گفت و گو در مورد تغییر نام پایگاه با توجه به Belinsky. ارتش دارای 10 پست به نام بعد از مؤتلفه ژنرال در سراسر جنوب از جمله عمده تاسیسات در فورت براگ در کارولینای شمالی, Fort Benning در گرجستان و فورت هود در تگزاس است.

مک کارتی سابق ارتش رنجر نشان داد تمایل خود را به بحث در مورد تغییر پس از هفته ها تظاهرات که در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید.

– تام Vanden بروک, ایالات متحده آمریکا امروز

پورتلند رئیس پلیس استعفا داد پس از شش ماه در میان افزایش تنش های نژادی

پورتلند پلیس رئیس دفتر جامی Resch روز دوشنبه اعلام کرد که کناره گیری از مقام خود را در میان اعتراضات علیه خشونت پلیس به مناسبت پایان دوره تصدی خود را به عنوان دفتر رئیس پس از شش ماه. چاک Lovell اقدام کاپیتان اداره خدمات اجتماعی تقسیم شد رئیس. Lovell, 46, است, دفتر چهارم, سیاه, رئیس پلیس, the gray industries گزارش شده است. انتصاب خود را می آید به عنوان اعتراض به خشونت پلیس و تبعیض نژادی را جاروب در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید.

Resch که سفید گفت او پرسید: Lovell را به جای او به عنوان رئیس و نام او را “دقیق فرد مناسب در لحظه مناسب دقیق.” The gray industries گزارش Lovell استخدام شد توسط پورتلند پلیس اداره در سال 2002.

– اردن کولور سیتی, ایالات متحده آمریکا امروز

DC خیابان هنر الهام بخش بیشتر ‘Black Lives Matter’ نقاشی در شهرستانها در سراسر ایالات متحده

عظیم ‘BLACK LIVES MATTER’ نقاشی دیواری, نقاشی در خیابان منتهی به کاخ سفید دستگیر توجه جهان در هفته گذشته — چشم-باز کردن تصویری است که قابل ملاحظه ای به اندازه کافی بزرگ است به نشان می دهد تا بر روی تصاویر ماهواره ای.

آن را نیز اسیر تخیل هنرمندان و فعالان اجتماعی و مقامات محلی در سراسر کشور به دنبال راه هایی برای بیان خود در پی مرگ جورج فلوید. آثار مشابه انجام شده در کالیفرنیا شهر ساکرامنتو و اوکلند و در Raleigh, North Carolina.

جسی جکسون: سفید آمریکایی ها در نهایت ‘بیداری’ به نژادی بحران

برگرد., Jesse L. Jackson, Sr. شده است در قلب مبارزه برای حقوق مدنی برای بسیاری از 78 سال, یک سفر است که او را از دستیار کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور به در حال اجرا برای رئیس جمهور در سال 1988. اما در حالی که عدالت اجتماعی سود کرده اند که اغلب گریزان جکسون در حال حاضر خود را میبیند و خوش بینانه است. چند نژادی و چند شهر تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید نشان می دهد که بسیاری از آمریکایی ها تبدیل شده اند به شدت آگاه ملت را چرکین نژادی زخم جکسون گفت: ایالات متحده آمریکا امروز دوشنبه.

“من امیدوار هستم زیرا ما در نهایت کشیده زخم پشت” جکسون گفت. “بسیاری از مردم هرگز فرصتی برای بیان واقعا چگونه آنها احساس. این راهپیمایی در حال راهپیمایی از امید. مردم سفید گفت: نژاد پرستی یک مشکل است که بیداری.”

– مارکو دلا کاوا ایالات متحده آمریکا امروز

جو بایدن می آید در برابر جنبش به ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’

Presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن با صدور بیانیه ای گفت او پشتیبانی نمی کند در حال رشد فشار پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس. بایدن از طریق سخنگوی اندرو بیتس گفت: او از طرح های تامین مالی مانند روان برنامه های بهداشت و درمان سوء مصرف مواد پس افسران می تواند تمرکز بر انجام ندادی. “او می شنود و سهام عمیق غم و اندوه و نا امیدی از کسانی که خواستار تغییر و هدایت می شود به اطمینان حاصل شود که عدالت انجام شده است و ما با قرار دادن یک توقف به این درد وحشتناک” بیتس در بیانیه ای گفت.

درک چوین وثیقه: تا $1.25 میلیون

درک چوین کهنه مینیاپولیس افسر پلیس متهم به قتل درجه دوم در مرگ جورج فلوید به نظر می رسد در دادگاه برای دادرسی جمعه بود و خود را مشروط به قید وثیقه نگه داشته و در $1 میلیون نفر است. آن را در ابتدا در مجموعه $500,000 اما دو برابر چهار شنبه هنگامی که یک قتل درجه دوم مسئول اضافه شد. دادستان اعطا شد درخواست خود را برای $1.25 میلیون بی قید و شرط وثیقه.

چوین, 44 گفت: تقریبا هیچ چیز در طول 11 دقیقه شنوایی است که در آن او به نظر می رسد قبل از Hennepin County قاضی Jeannice M. ردینگ در تلویزیون مدار بسته از دولت حداکثر امنیت زندان در Oak Park Heights. چوین دیده می شد در فیلم فشار دادن زانو خود را در برابر فلوید گردن برای نزدیک به نه ساعت به عنوان غیر مسلح دست به دستبند, سیاه, مرد راضی شد که او نمی تواند نفس بکشد. مدارک دادگاه نشان می دهد چوین خود را نگه داشته زانو در Floyd برای دو دقیقه پس از دیگری افسر نمی تواند تشخیص یک پالس بر روی او.

سه تن دیگر از افسران درگیر در این پرونده – J. Kueng توماس خط و Tou Thao – متهم هستند با کمک و معاونت در جرم قتل. آنها باقی می ماند در زندان Hennepin شهرستان $750,000 وثیقه.

دموکرات ها به افتخار جورج فلوید با سکوت پرده پلیس لایحه اصلاحات

آمریکا به زانو در سکوت 8 دقیقه و 46 ثانیه در یک مراسم در کاپیتول هیل در روز دوشنبه به افتخار جورج فلوید که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت به عنوان او دراز دستبند به دست در خیابان.

“این یک زمان 8 دقیقه و 46 ثانیه است. آن را مدت زمان طولانی در یک زانو” کارولینای جنوبی نماینده جیمز Clyburn گفت. “اما برای 244 سال وجود دارد مقدار زیادی از زانو بر گردن سیاه که آمد به این کشور است.”

دموکرات ها نیز پرده برداری از یک جارو بسته پرداختن به پلیس تغییرات عمده قوه مقننه در پاسخ به Floyd کشتن و تظاهرات علیه خشونت پلیس در سراسر کشور. عدالت در پلیس عمل 2020 تماس اجباری داشبورد و بدنه دوربین برای پایان دادن به پلیس chokeholds و ایجاد یک رجیستری ملی برای پیگیری افسران با سابقه سوء رفتار.

این قانون است که انتظار نمی رود برای به دست آوردن یک استقبال گرم از بسیاری از جمهوریخواهان که کنترل مجلس سنا.

– ویلیام Cummings, Ledyard شاه و Christal هیز, ایالات متحده آمریکا امروز

بیشتر در تظاهرات جورج فلوید:

 • سناتور. میت رامنی: رئیس جمهور تهمت bashes رامنی بیش از یک سیاه زندگی ماده مارس
 • ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’: آنچه در آن به معنی و به همین دلیل برخی می گویند اصلاحات کافی نیست.
 • “من نمی خواهم به یک برچسب’: یک نگاه در یک آشفته هفته در DC به گفته معترضان
 • دولت از عدم اطمینان: در چهار پنج ثبت نام رای دهندگان فکر می کنم آمریکا از کنترل خارج شده است
 • سیاه و سفید متعلق به کسب و کار: واغ واغ می افزاید: ابزار جستجو آن را آسان تر به کردهاید سیاه متعلق به کسب و کار

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de