گیل Sayers ” حرکت برایان فلوت دارای صدای زیر مروری است که با الهام از یک فیلم تبدیل 50

شب بود و پیچ در پیچ پایین در آخرین منبر سخنرانان کشیدن اقدامات تا کنون نزدیک به ساعت یک نیمه شب. بسیاری از آن شب 25 مه سال 1970 تا به حال شده است یک دسته از تیز یک آستر و هوشمندانه retorts 600 نفر در یک سالن در قدیمی Americana هتل در 7 خیابان و 53 خیابان bedecked در سیاه و سفید کراوات جرعه جرعه شامپاین.

فرانک Gifford, تشریفات شده بود صاف و بی دردسر به عنوان او می خواهم اعلام کرد مختلف برندگان جایزه سالانه طرفدار فوتبال نویسندگان جوایز شام. کیر Cavett شده بود urbane و جذاب, پیت Rozelle یابم. جو Kapp و هنک Stram که وایکینگ ها و روسای بود زدم سر 4 و نیم ماه پیش از آن در سوپر باول IV, تعویض zingers.

زمان آخرین جایزه داده شد, جمعیت خسته شد و برخی از آنها مشتاق به ضرب و شتم یک شتابزده فرار برای خروجی. از احترام آنها درنگ به دلیل مهمان افتخاری بود کسی که همه آنها را دوست داشت یک معامله بزرگ: گیل کارترین سایرس در حال اجرا بازگشت از شیکاگو خرس. در نوامبر. 10, 1968, Sayers بود complexly دمیده راست خود را تا زانو در زمینه انوری در حالی که خرس بازی the 49ers.

بسیاری معتقد بودند Sayers هرگز دوباره بازی. در عین حال در سال 1969 در برابر همه معقول شانس, کانزاس, ستاره دنباله دار بود نه تنها بازگشت به خرس او می خواهم بازی 14 بازی و به نوعی رهبری این لیگ در عجله با 1,032 متری برای یک افتضاح تیم که رفت 1-13. او از نویسندگان به اتفاق آرا انتخاب کنید برای برنده شدن در این George S. Halas شجاع ترین بازیکن جام.

Bears
Chicago Bears’ برایان فلوت دارای صدای زیر اتهامات به مینه سوتا وایکینگ خط.AP

به طور معمول, که جایزه ارائه شد در اواخر ماه اوت در شیکاگو در Halas شام اما Sayers درخواست کرده بود ارائه شده بود نقل مکان کرد. چند پرسید که چرا بسیاری از به عهده گرفت او می خواست می شود قادر به تمرکز در اردوگاه های آموزشی.

آنها می خواهم به زودی یاد بگیرند که چرا.

Sayers نامیده می شد به افتا و در آنجا بود که یک دور از احترام تشویق. بسیاری از مردان در اتاق مصاحبه Sayers قبل از آنها می دانستند که او یک مرد از چند کلمه. اکثر آغاز شده برای رسیدن به خود topcoats به عنوان Sayers تشکر هم تیمی های خود و Halas, و پزشکان خود را.

“آن چیزی است که برای انجام یک کار بسیاری می گویند نمی تواند انجام شود” Sayers گفت: بی سر و صدا به سختی با صدای رسا. “شاید که چگونه شجاعت است املای — حداقل در مورد من.”

بیشتر مودب کف زدن. نمونه Sayers: سریع فروتن, شیرین و مطلوب Unmem… “اما من می خواهم به شما بگویم در مورد من برایان فلوت دارای صدای زیر.”

این غیر منتظره بود. فلوت دارای صدای زیر? او عادی در حال اجرا به عقب که می خواهم همکاری در Sayers’ backfield به عنوان اغلب فراموش شدنی مسدود کردن پشت. او می خواهم در زمانی که توانایی Sayers بوده است صدمه دیده در ’68, اما او نبود نام ترین در اتاق بودند وحشتناکی آشنا با.

Sayers ادامه داد.

“در اواسط فصل گذشته برایان زده شد توسط deadliest, تکان دهنده ترین دشمن هر یک از ما همیشه می تواند چهره — سرطان است.”

در حال حاضر او تا به حال اتاق توجه undivided.

“مقایسه شجاعت خود را با نوع من قرار داشته باشد. هرگز وجود هر گونه شک و تردید است که من می خواهم به بازگشت مصدومیت زانو و یا هیچ. اما فکر می کنم از برایان و شکیبایی در ماه های پس از ماه نوامبر گذشته در داخل و خارج از بیمارستان امیدوار به بازی فوتبال دوباره, اما نه بیش از حد مطمئن شوید که در هر زمان چه نمره بود و یا ممکن است. او قلب یک غول. او نگرش ذهنی است که باعث می شود من افتخار می کنم به دوستان که جادوها کلمه ‘شجاعت’ 24 ساعت شبانه روز و در هر روز از زندگی خود را.”

او متوقف شد. شش صد مردان در tuxedos نشسته در سکوت شیشه ای-eyed بی حس. سپس به نحوی گیل Sayers احضار قدرت به پایان سخنان خود را با این: “شما تملق گفتن من با دادن این جایزه اما من به شما بگویم در اینجا و در حال حاضر که من آن را قبول برایان فلوت دارای صدای زیر. برایان فلوت دارای صدای زیر است که انسان شجاعت که باید دریافت George S. Halas جایزه. آن مال من است امشب آن است که برایان فلوت دارای صدای زیر را فردا.

“من عاشق برایان فلوت دارای صدای زیر و من می خواهم همه شما را به او را دوست دارم بیش از حد. و امشب هنگامی که شما ضربه زانو لطفا از خدا بخواهید او را دوست دارم.”

پنجاه سال پیش پنج شنبه, 600 مردان منتظر ضرب و شتم و سپس شروع به پریدن کرد به پا پر کردن اتاق و هتل (در حال حاضر وسبک میدان تایمز) با سر و صدا ترین هنوز هم می تواند احساس در گوش خود را سال بعد. برایان درگذشت فلوت دارای صدای زیر 22 روز بعد در سن 26, چند بلوک دور در آنچه در حال حاضر به نام Memorial Sloan Kettering Cancer Center.

در نوامبر. 30, 1971, “برایان آهنگ” با بازی جیمز کان و Billy Dee Williams, برای اولین بار در ABC. این بیشتر به تماشای ساخته شده برای تلویزیون فیلم در تاریخ آن باقی مانده است یکی از بزرگترین فیلم های ورزشی تا کنون ساخته شده و آن را غیر ممکن است برای تماشای حتی در حال حاضر بدون احساس بسیار در راه همان کسانی که 600 مردان در tuxedos احساس زمانی که در آن متولد شده و در آمریکا هتل در 25 مه سال 1970 یک مرد درخواست شما را به عشق دوست خود را به عنوان او.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>