جاستین Gaethje را بلوغ از یک خروس جنگی بهترین و شناخته شده برای “مبارزه با شب” پاداش به گرد جهان-قهرمانی با کیفیت رقیب کامل است.

Gaethje (22-2 MMA 5-2 UFC) کاملا به سادگی قرار دادن در یک عملکرد باور نکردنی در برابر تونی فرگوسن شنبه شب در مهمترین رویداد به یاد ماندنی UFC 249. پس از ریختن آن به خوبی به دور پنجم در جکسون ویل فلوریدا., تقلا بود دست تکان داد در 3:39 علامت نهایی قاب برای TKO.

Gaethje برنده UFC موقت بسیار سبک وزن و قهرمانی با این پیروزی اما حذف این کمربند فقط به عنوان به زودی آن را به عنوان UFC رئیس دانا سفید قرار داده و آن را دور کمر خود اعلام او می خواهد یکی از واقعی در حال حاضر برگزار شد Khabib Nurmagomedov.

“سخت کار می کنند تا کار از من 4 سال” Gaethje گفت: در پست خود-مبارزه مصاحبه. “هر روز در یک زمان من هرگز نگاه گذشته یک روز و من می خواهم به بهتر از دیروز.”

Gaethje آمد در دور باز پرتاب با قصد بد و فرود مانند یک پتک. Gaethje آغاز شده و با عرق پا لگد و به زودی پس از آن شروع به فرود واضح و تمیز با قلاب.

توسط دور دوم فرگوسن چشم راست در حال حاضر شروع به متورم می شود. Gaethje ماند منظم و فرود آمد و بیش از بیش. فرگوسن تا به حال خود را در بهترین لحظه از مبارزه در واپسین ثانیه به عنوان او کاهش یافته است Gaethje با یک خوبی قرار داده uppercut اما شاخ صدا به پایان دور.

این Gaethje قدیمی را اجرا از گاز با دور سوم است که زمانی که قلب عجایب فرگوسن (25-4 MMA 15-2 UFC) معمولا تا نوبت گرما. نه این زمان ، فرگوسن تلاش برای انتخاب کنید تا به سرعت و Gaethje همسان آن را به عنوان او ادامه داد: به انتخاب خود و نقاط زمین در خواهد شد.

چهارم روشن بود فرگوسن مورد نیاز پایان و فقط به عنوان روشن Gaethje نیست برای رفتن به فریب به هر گونه اشتباه می کنند. آن را به فرگوسن اعتباری که او هرگز متوقف به دنبال یک راه برای پیروزی است. اما در پنجمین دور چهره اش زشت ظرف غذا و داور گیاه دین در نهایت دیدم به اندازه کافی در این جلسه را پایانی دقیقه و دست تکان دادند همه چیز خاموش است.

با پیروزی Gaethje سابق سری جهانی مبارزه با قهرمان سبک وزن است در حال حاضر برنده چهار در یک ردیف. فرگوسن تا به حال 12-مبارزه با win streak جامعی بود و به پایان رسید برای اولین بار در UFC اجرا شود.

Geathje شد یک جایگزین برای Nurmagomedov که در اصل میله میله برای دفاع از کمربند خود در برابر فرگوسن در مارس 18, قبل از COVID-19 pandemic مجبور قهرمان, از جلو تعویق آوریل 9 و دو محل تغییرات.

موقت سبک عنوان تقلا بود UFC 249 رویداد اصلی در VyStar یادبود سربازان عرصه در جکسون ویل فلوریدا. آن را در پخش pay-per-view زیر prelims در ESPN/ESPN+ و اوایل prelims در UFC Fight Pass/ESPN+.

“آن بوده است (expletive) اردوگاه” فرگوسن گفت. “من واقعی این اردوگاه وزن قطع تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن جاستین دشوار است از یک (expletive).”

Up-to-the-minute UFC 249 نتایج عبارتند از:

جاستین Gaethje def. تونی فرگوسن از طریق TKO (مشت) — دور 5, 3:39
هنری gabriel gomez rojo def. Dominick کروز از طریق TKO (زانو و مشت) – دور 2, 4:58 فرانسیس Ngannou def. Jairzinho Rozenstruik از طریق حذفی (مشت) – دور 1, 0:20 Calvin Kattar def. جرمی Stephens از طریق TKO (اعتصاب) – دور 2, 2:42
Greg Hardy def. Yorgan د کاسترو از طریق تصمیم به اتفاق آرا (30-27, 30-27, 30-27)
آنتونی Tia def. Donald Cerrone از طریق تصمیم به اتفاق آرا (29-28, 29-28, 29-28)
آلکسی Oleinik def. Fabricio Werdum از طریق تصمیم گیری تقسیم (28-29, 29-28, 29-28)
کارلا اسپرزا def. میشل Waterson از طریق تصمیم گیری تقسیم (27-30, 29-28, 30-27)
ویسنت Luque def. Niko قیمت از طریق TKO (دکتر توقف) – Round 3, 3:37
برایس Mitchell def. چارلز رزا از طریق تصمیم به اتفاق آرا (30-25, 30-25, 30-24)
رایان Spann def. سام Alvey از طریق تصمیم گیری تقسیم (29-28, 28-29, 29-28)