سابق آمریکا bobsledder Pavle Jovanovic مرده در 43

LAKE PLACID n. y. (AP) — سابق المپیک ایالات متحده bobsledder Pavle Jovanovic درگذشت. او 43.

ایالات متحده آمریکا نوعی سورتمه کوچک/اسکلت در آزادی گفت: روز شنبه که Jovanovic در زمان زندگی خود را ممکن است 3.

بومی Toms در رودخانه, New Jersey, Jovanovic در آغاز این ورزش در سال 1997. فشار ورزشکار برای راننده تاد هیز او موفق به کسب یک مدال برنز در سال 2004 در مسابقات قهرمانی جهان به پایان رسید و هفتم در هر دو دو و چهار مرد حوادث در بازی های المپیک زمستانی 2006 نیز پس از هل دادن برای دیر استیون هولکوم.

“ورزش های زمستانی در جامعه دچار غم از دست دادن” گفت: USABS مدیر عامل شرکت آرون مک گوایر سابق هم تیمی. “Pavle شور و شوق و تعهد نسبت به نوعی سورتمه کوچک دیده می شد و احساس با هم تیمی های خود مربیان رقبا و طرفداران این ورزش است. او … بود پایدار نفوذ در تمام کسانی که تا به حال این فرصت را به صرف زمان با او.”

Jovanovic سابق به یاد هم تیمی های او در Facebook به عنوان خبر مرگ او پخش شده است.

“ما از دست یکی دیگر خوب در کشویی ورزشی این هفته” سابق ایالات متحده نوعی سورتمه کوچک مربی گرگ شن و ماسه نوشت. “اگر وجود داشت همیشه یک bobsledder دنیا به فشار اجسام سنگین مرد آن بود Pavle. Pavle بود قطعا یکی از نوع اصلی است.”

المپیک مدال طلا استیو Mesler نوشت که Jovanovic او “افسانه شخصی” و “ورزشکار است که مجموعه ای استاندارد برای تمرکز و تعهد دقت و رانندگی” را در زندگی خود و برای این تیم است.

“Pavle پادشاه شد. او استاندارد” Mesler نوشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>