دریایی سابق آمریکا پل Whelan محکوم و از اتهام جاسوسی در روسیه می شود 16-سال حکم زندان

آمریکایی پل Whelan سابق دریایی محکوم شد توسط روسیه جاسوسی در دوشنبه دریافت 16 سال حبس در حداکثر امنیت زندان مستعمره.

Whelan التماس کرد گناه نیست به جاسوسی اتهامات و ادعاهای او در یک نیش عملیات هماهنگ توسط روسیه سرویس های اطلاعاتی. او در بازدید از روسیه برای عروسی یکی از دوستان زمانی که او دستگیر شد و در ماه دسامبر سال 2018 پس از دریافت یک درایو فلش USB که گفته می شود شامل طبقه بندی شده روسی اطلاعات است.

Whelan آزمایشی آغاز شد مارس 23, اما این اقدامات بسته شده اند و بسیاری از مورد جزئیات پدید آمده از طریق وکیل خود ولادیمیر Zherebenkov.

“این است که لزج, grubby, چرب, سیاست روسیه. هیچ چیز کمتر” Whelan گفت: فقط قبل از صدور حکم. دادستان خواسته بود برای 18 سال حبس.

Zherebenkov گفت: Whelan خواهد درخواست تجدید نظر در حکم. سفارت آمریکا در مسکو را محکوم کرد Whelan s محاکمه ناعادلانه و گفت هیچ مدرکی برای جرائم ارائه شد. در روسیه حداکثر امنیت زندان مستعمره شبیه به یک اردوگاه کار اجباری.

یک ماسک صورت و پیاز’: آمریکایی بازداشت شده در خارج از کشور در صورت تهدید در میان همه گیر

Whelan, 50, است مدیر امنیت جهانی برای یک میشیگان-خودکار بر اساس تامین کننده. او در کانادا متولد شده به پدر و مادر و بزرگ در آن آربور میشیگان. او دارای ایالات متحده, انگلیسی, کانادایی و ایرلندی گذرنامه. سفیر ایالات متحده در مسکو جان سالیوان توصیف اتهامات علیه Whelan به عنوان الکی و دادگاه به عنوان “مسخره از عدالت است.” سابق سازمان سیا عوامل گفته اند ایالات متحده آمریکا امروز که Whelan مناسب نیست مشخصات پنهان گروهک تروریستی و که آن را بیشتر احتمال دارد روس ها دستگیر و او را به عنوان اهرم با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در یک بازی شطرنج جغرافیای سیاسی.

سابق سازمان سیا عوامل: Paul Whelan مناسب نیست جاسوسی مشخصات به احتمال زیاد توسط روس ها

“اگر پل بودند که سعی در واشنگتن – و یا دوبلین و لندن و یا اتاوا – سپس من ممکن است برخی از اضطراب در مورد نتیجه. یک اعتقاد را منعکس مدارک و شواهد یک جمله را منعکس شدت پل اقدامات” نوشت: Whelan برادر, دیوید, در یک ایمیل به خبرنگاران گفت پیش از این انتظار حکم. “اما این روسیه است. محکومیت صرفا منعکس کننده که متهم اعتراف نیست. و حکم هر آن ممکن است می گوید بیشتر در مورد سیستم حقوقی از آن را در مورد متهم اقدامات است.”

Whelan گفت: او یک قربانی سیاسی “آدم ربایی” و التماس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مداخله از طرف او. “آقای رئیس جمهور ما نمی تواند نگه امریکا بزرگ مگر اینکه ما به شدت محافظت از شهروندان آمریکایی در هر کجا که هستند در جهان گفت:” از داخل یک محوطه شیشه ای در شهر مسکو دادگاه در ماه ژوئن سال گذشته است.

Whelan گفت: او بوده است و تهدید مورد آزار قرار گرفته و قادر به دسترسی به مراقبت های پزشکی در طول حبس خود را در یک czarist دوران مسکو ، پس از حکم برادر خود گفت: در بیانیه ای که خانواده ادامه خواهد داد “به مبارزه برای پل آزادی” و است که آنها “به دنبال ایالات متحده دولت به سرعت مراحل را (او را) به خانه.”

“ما امیدوار بودم که دادگاه ممکن است نشان می دهد برخی از استقلال, اما در پایان, روسی, قضات, سیاسی, قانونی اشخاص” بیانیه ای گفت:.

برگزار شد در خارج از کشور: Whelan خانواده همچنان به مبارزه در میان اتهام جاسوسی در روسیه

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ رکورد خود را تامین انتشار آمریکایی ها برگزار می شود در خارج از کشور – از جمله نمونه های اخیر از مایکل سفید, نیروی دریایی ایالات متحده جانباز آزاد ایران – رئیس جمهور گفت: کمی علنی در مورد Whelan. وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo به نام در مسکو به انتشار Whelan هفته گذشته در طول مختصری از رسانه های در دسترس است. “مطمئن باشید سالیوان سفیر و تیم خود را حفظ خواهد کرد برای مبارزه با پل” Pompeo گفت.

Xiyue وانگ یک دانشجوی کارشناسی ارشد آمریکایی که صرف بیش از سه سال پشت میله های زندان در ایران قبل از اینکه در ماه دسامبر منتشر شد گفت: NPR در مصاحبه ای که خود را ایرانی بازجویان نمی شد به خصوص علاقه مند در خوشهچین هر گونه اطلاعات از او. به او گفته شد او برگزار می شد چرا که ایران و مقامات معتقد بودند او مفید خواهد بود در مذاکرات خود با آمریکا روابط رو به وخامت گذاشته تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de