سابق شبکه star کنی اندرسون به دست آوردن حافظه پس از سکته مغزی

سابق شبکه گارد نقطه اندرسون کنی که دچار سکته مغزی نزدیک به 15 سال پیش نشان داد او دچار از دست دادن حافظه از حادثه است.

“من احساس خوب من بازگشت به حالت عادی” اندرسون گفت: در ظاهر به پخش بر روی YES شبکه سه شنبه شب. “قبل از همه چیز با کروناویروس در رفت و من رفتن به دکتر در اینجا در Vanderbilt, شما می دانید یک بار در هفته هر جمعه فقط به گرفتن برخی از حافظه من برگشت.

“خدا شما می دانید که در آن می توانست بدتر بود اما فقط یک برکت و رحمت است.”

اندرسون 49 ساله سابق بازیسازی گل میخ از ملکه و اتحاد خود را از سر گرفت مربیگری وظایف دانشگاه فیسک در نشویل. و او را نگه داشته تا با جدیدترین شبکه’ نقطه-گارد ستاره در Kyrie Irving.

“من می بینم من, اما او متفاوت” اندرسون گفت: در مصاحبه انجام شده توسط ایان عقاب. “او بهتر از من مرد. او فقط عالی. او را بسیار جذاب با توپ او را باهوش با توپ او می تواند به ساقه او می تواند نفوذ کند. او می تواند آن را انجام دهد همه مرد. او فقط عالی بازیکن. او عالی است.”

اندرسون تنها برای شبکه در رادرفورد شرقی, N. J. — قبل از نهایی خود را حرکت به بروکلین. او خواسته های این شبکه شد و در کینگز کانتی زمانی که او عینک خود را نیوجرسی از 1991-95.

“آره من واقعا آن را دوست دارم” اندرسون گفت: از بروکلین حرکت در 2012-13.

“من آرزو می کنم من بازی” اندرسون گفت. “من آرزو می کنم ‘بروکلین نتس’ را پیش نویس من و من می خواهم که پایین بلوک Lefrak شهرستان. بیا مرد. من فقط آن را دوست دارم. بروکلین بزرگ است. این فوق العاده است که آنها یک تیم NBA.”

و اندرسون فکر می کند این شبکه را واقعی خود را در قصبه در 2020-21 — هر گاه بارکلیز سنتر مجاز به بازگشایی برای طرفداران.

“آنها در حال رفتن بود که بلندترین تیم در نیویورک در سال آینده زمانی که آنها شروع به بازی به دلیل این که آنها رو Kyrie آنها رو کوین دورنت و ساختمان سمت راست وجود دارد” اندرسون گفت. “آنها در حال رفتن به بسیار جذاب است. من نمی توانم صبر کنید. این دیگه عالی بود, من آن را دوست دارم. من دوست دارم برای دیدن شبکه های که در آن آنها در حال حاضر. به نظر می رسد خوب است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>