برای نزدیک به 160 سال سنت جورج شناخته شده به عنوان یوتا ‘Dixie.’ این نام در سراسر شهرستان. آن زمان برای تغییر ؟

آن را نمی کشد طولانی برای متوجه یک الگوی آشنا وقتی که می آید به یک کلمه خاص در سنت جورج یوتا است.

“دیکسی” است گچ بری بر روی تپه ها و مغازه ها و کسب و کار, نشانه, دانشگاه محلی تابلوهای تبلیغاتی و بیشتر در سراسر شهرستان. کلمه شده است موضوع جنجال زیادی در سنت جورج در طول سال و در حال حاضر بحث بازگشت است.

در پی مرگ جورج فلوید که موجب سیاه در سراسر جهان زندگی می کند موضوع و اعتراض به نابرابری نژادی و خشونت پلیس بوده است وجود دارد یک تجدید درایو برای لغو مجسمه ها و نمادهای با روابط کنفدراسیون سفید برتری تاریخی و نژادی و خشونت است.

برخی استدلال می کنند که “دیکسی” یکی از آن نمادهای نژادپرستانه گذشته با لینک مستقیم, روابط به دوران برده داری در آمریکا است.

این ‘سفید’ معضل در سنت جورج یوتا

تا سال 2020 دیده است تعمیرات اساسی در این راه بسیاری از آمریکایی ها درک مسابقه و کلمه “دیکسی” و جنوب آن و ریشه های روابط کنفدراسیون بوده است که با حذف این واژه در بسیاری از مکان ها.

در مشخصات بالا, تغییر, کشور, گروه Dixie Chicks اعلام کرد که در حال حاضر تلفن خود را فقط “جوجه.” قدیمی ترین آبجوسازی در New Orleans Dixie آبجوسازی است و تغییر نام آن است.

مصرف “دیکسی” از سنت جورج است یک نقطه از مشاجره. کسانی هستند که دیدن این نام به عنوان یک قطعه از میراث خود را.

اولین تلاش برای انجام این کار شکست خورده در روز. رهبران شهر از Washington County/سنت جورج Interlocal آژانس تغییر نام شهرستان مرکز کنوانسیون از دیکسی مرکز کنوانسیون به بیشتر صهیون مرکز کنوانسیون هفته گذشته است. آنها تغییر آن — حداقل برای شش ماه آینده — پس از واکنش جامعه است.

یک Change.org درخواست برای حفظ دیکسی دین به عنوان یک کلمه به نماد سنت جورج بود به دست آورد بیش از 18,900 امضا از بعد از ظهر چهارشنبه.

وجود دارد یک Facebook صفحه بیش از حد: محافظت از یوتا دیکسی دین ایجاد شد و در تاریخ 26 ژوئن برای اعضای جامعه که می خواهید برای دیدن دیکسی دین باقی می ماند به عنوان بخشی از سنت جورج منطقه است.

بیش از 2000 نفر بود و به دنبال صفحه ای که برای “حفظ نام دیکسی بر روی تپه. حفظ D در تپه. نگه داشتن نام دیکسی دین در سنت جورج یوتا است.” در خود “در مورد” بخش.

‘نژادپرستانه تفکر و سیاست’: پرینستون حذف وودرو ویلسون نام از مدرسه

ضد دادخواست در Change.org برای خلاص شدن از شر “دیکسی” از سنت جورج در ضمن تا به حال کمتر از 2000 نفر از هواداران که از چهارشنبه.

تاریخ این کلمه: ‘سفید’ محبوب مؤتلفه راهپیمایی آهنگ

ریشه کلمه نامشخص اما مورخان به طور گسترده ای قبول کند که “دیکسی” بود که به طور گسترده ای استفاده می شود به عنوان یک اصطلاح نژادی توسط 1859 زمانی که دانیل دکتور امت تشکیل شده خنیاگر آهنگ “دیکسی.”

آهنگ محبوب بود راهپیمایی آهنگ در میان مؤتلفه ارتش و شد “سرود ملی غیر رسمی از کنفدراسیون در طول جنگ داخلی آمریکا” با توجه به دانشنامه بریتانیکا.

در سال 1861 در اولین سال از جنگ داخلی در سوریه و رهبران کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران فرستاده 309 خانواده به سنت جورج منطقه برای ایجاد یک پنبه حل و فصل است.

آن دسته از مهاجران با نام مستعار منطقه به عنوان “یوتا دیکسی” از آنجا که آب و هوا و تمایل به رشد پنبه همسان کیفیت از جنوب.

این زمان کلمه “دیکسی” و ارتباط آن به سمت جنوب نیز به کنفدراسیون و حمایت خود را از برده داری.

سنت جورج در ادامه به بافت Dixie به آن فرهنگ و به عنوان کلمه شد در هم تنیده با شهرستان پس از انجام اتصالات آن به کنفدراسیون.

در سال 1916 سنت جورج خطر آکادمی شد Dixie عادی و در نهایت آنچه که در حال حاضر Dixie دانشگاه دولتی.

“ما می خواهیم به دیدار این لحظه’: این Dixie Chicks در حال تغییر نام خود را به جوجه ها

1950s شاهد تغییرات بسیاری با الهام از نام “دیکسی” و سنت جورج را سست روابط به جنوب. در سال 1952 Dixie Junior College تیم های ورزشی به تصویب رسید “شورشی” را به عنوان نام مستعار خود را و آن طلسم یک مؤتلفه سرباز در سال 1956.

توسط 1960 به مؤتلفه بود پرچم پرواز به عنوان نماد و حذف نشده بود و تا سال 1993 پس از فشار شدید از مدرسه, دانش آموز شورای اجرایی.

طبع هایش دوباره در 2000s زمانی که مدرسه را رها کرده و به استفاده از آن متفق سرباز رادنی شورشی طلسم در سال 2005 و رهایی از “شورشیان” را به عنوان مدرسه نام مستعار در سال 2007.

هنوز “دیکسی” به طور فزاینده ای تا ظهور در نام سنت جورج کسب و کار و همه در اطراف شهر بزرگترین در کندوی عسل دولت در خارج از شهر سالت لیک و واساچ ،

دیکسی دانشگاه دولتی است دوباره در مرکز سنت جورج نام بازی

دانشگاه محلی است حرکت می کند به دور از روابط به کنفدراسیون آمده اند و بدون جنجال.

زمانی که دانشگاه می خواست به حذف مؤتلفه پرچم به عنوان نماد در 1993 Deseret News گزارش داد که رئيس جمهور از کالج فارغ التحصیلان در زمان Scott, Lovell, گفت که او “به نفع نگه داشتن پرچم” را به عنوان “آن نیست معنی هر چیزی منفی در Dixie. این بخشی از رادنی یک سرگرم شخصیت.”

برخی از دانشجویان و استادان در Dixie دولت تحت فشار قرار دادند و دوباره به مدرسه به تغییر نام خود را در سال 2013.

مدرسه هیئت امنا اما رای به نگه داشتن نام و سپس رئیس Steve Caplin به استناد یک نظرسنجی انجام شده در آن زمان نشان داد که “بیشتر از 80 درصد از سهامداران فکر نام “دیکسی” باید در حفظ این نهاد است.”

اردن تیز بازاریابی و ارتباطات مدیر Dixie دولت در سال 2015 صحبت کرد و در مورد شورشی سابق مستعار به طیف & اخبار روزانه بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

“ما می خواهیم همه شورشیان سابق به می دانم که آنها هنوز هم شورشیان. … هیچ کس حال شکل گرفتن است که به دور از آنها” تیز گفت: در آن زمان. “ما می خواهیم به افتخار ما گذشته شورشی میراث و ما نمی خواهید برای فراموش کردن تاریخ ما است. اما این طرح استراتژیک با هدف بالا بردن Dixie دانشگاه دولتی به رسمیت شناختن ملی و برجستگی و بازگرداندن Dixie شورشی نام مستعار و undertones مرتبط با آن می تواند مضر به آنچه که ما در حال تلاش برای انجام.”

دیکسی دین, دولت با ثبت حدود 11000 دانشجویان بزرگترین دانشگاه در جنوب یوتا. مدرسه دو و میدانی برنامه انتقال به NCAA Division من در جولای 1, پیوستن به غرب کنفرانس ورزشی.

دانشگاه رهبران همراه با یوتا سیستم آموزش عالی در مراحل اولیه بحث بالقوه تغییر نام اما جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری ایالتی را نهایی می گویند. تصمیم نهایی به احتمال زیاد نمی خواهد آمد تا زمانی که قانونگذاران دیدار در ماه ژانویه گفت: سیستم سخنگوی Trisha Dugovic.

کمک: آسوشیتد پرس.

دنبال Terell ویلکینز در توییتر: @terelljwilkins.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>