پنج کلید غول به تماشای این اردوگاه های آموزشی

پنج غول به تماشای این اردوگاه های آموزشی: دانیل جونز بهبود در کارفرمایی از سال 1 به 2 سال است که اغلب در تضاد

توسط NEWSAMINS در 5 مرداد 1399

پنج غول به تماشای این اردوگاه های آموزشی:

دانیل جونز

بهبود در کارفرمایی از سال 1 به 2 سال است که اغلب در تضاد است و به هر دلیلی به فکر می کنم از آن خواهد شد که راه را برای جونز. او نمی تواند به طور کامل گسترش بال خود را به عنوان یک تازه کار — نه با Eli Manning مستقر در مجاور قفل و اشغال نخست املاک و مستغلات در اتاق نشست. جونز فصل گذشته تحت تاثیر قرار خود را با هم تیمی های خود را moxie اما به عنوان یک جرم برای او به یادگیری و سر مربی جدید برای پیوند با احتمال پرتاب چند ضربه سرعت به خط سریع او می خواهد به سوار شدن در.

بلیک مارتینز

وجود دارد خودنمایی نیاز به یک رهبر در دفاع و میانه linebacker این مرد که باعث می شود تماس و چک رسیده است برای واگذاری. مارتینز آن را برای هکرها و امضا شد آن را برای غول — به عنوان به خوبی به عنوان رهبری تیم در پردازد. آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه به سرعت او طول می کشد فرمان جدید خود را ،

Daniel Jones
دانیل جونزگتی ایماژ

اندرو توماس

آن است که یک معامله از یک سال برای یک تازه کار به شکستن در و بلافاصله حرکت به یک شروع نقش در خط حمله. این چیزی است که در انتظار توماس که در دور اول پیش نویس انتخاب از گرجستان است. هیچ چیز خواهد بود را به او واگذار و او را مجبور به کار و راه خود را تا عمق نمودار, اما, انتظار, او را به چالش افزایش و در روز 1 استارت به احتمال زیاد در حق مقابله با.

سام Beal

این خواهد بود یک سال بزرگ برای بیل حتی قبل از DeAndre بیکر وضعیت. در حال حاضر آن است که بسیار زیاد فصل برای Beal — با بیکر مشکلات حقوقی احتمالا او را نگه داشتن از این تیم برای آینده قابل پیش بینی. فقط می خواهم که Beal حرکت می کند تا عمق نمودار در cornerback, بز او را کاملا احتمالا به یک شروع ، Beal در حال ورود به سومین فصل NFL اما فقط شش بازی در رزومه. او در دور سوم به مکمل انتخاب کنید و هیچ کس می داند که اگر او می تواند بازی کند. ما به زودی پیدا کردن.

اوان Engram

مراحل اولیه از اردوگاه های آموزشی خواهد بود همه دیدن که در شکل و چه کسی نیست و این را پاک می کند و یا مانع راه پیش رو برای Engram. او تا به حال عمل جراحی پا پس از 2019 فصل آن باقی مانده است دیده می شود اگر بارها مجروح (او متنفر است که تصویر) تنگ پایان می توانید یک تپش و اجرای آزادانه یک بار و برای همه است. اخیر نشان دادن Engram در حال اجرا مسیرهای تشویق شد. او یک تخته سنگ پاک با مربیگری کارکنان و بیش از اندازه کافی استعداد و هدیه های فیزیکی به یک بار حمله سلاح. اما او برای ماندن در این زمینه است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب