واقعیت را بررسی کنید: افسر سابق درگیر در جورج فلوید مرگ در تصویر نیست در مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع

این ادعا: سابق مینیاپولیس افسر پلیس دخیل در مرگ انسان ایستاده بر روی صحنه در یک مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در ماه اکتبر

درک چوین این مینیاپولیس افسر پلیس دخیل در مرگ جورج فلوید شده است misidentified آنلاین به عنوان یک افسر که با حضور مینیاپولیس رالی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این است که درک چوین سابق-مینیاپولیس پلیس که خفه #GeorgeFloyd به مرگ در فیلم در ردیف جلو از مغلوب ساختن پیشی جستن MAGA تجمع؟,” یک کثیرالانتشار جیر می خواند. “این است که مردی که کشته #GeorgeFloyd خنده سه فوت از realDonaldTrump?”

“صبر کنید — آیا پلیس است که در مرکز فلوید مرگ حضور در یک مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع یا نه ؟ و اگر نه که این مینیاپولیس پلیس بود که بر روی صحنه با مغلوب ساختن پیشی جستن در اکتبر?,” یک Facebook صفحه پرسید.

این عکس که نشان می دهد چندین منطقه مینیاپولیس افسران پلیس ایستاده در کنار رئیس جمهور در “پلیس برای مغلوب ساختن پیشی جستن” T-پیراهن گرفته شده در اکتبر تجمع که در آن ده ها تن از مینیاپولیس پلیس فدراسیون اعضای ایستاده بود بر روی صحنه با رئیس جمهور است.

مرد در سوال این است که مایک Gallagher رئیس اتحادیه پلیس در بلومینگتون, مینه سوتا, نه چوین.

پست های دیگر را misidentified چوین در یکی دیگر از راه. عکس های ارسال شده به Facebook نشان می دهد یک مرد با پوشیدن “را سفیده بزرگ دوباره” کلاه و ادعا می کنند که مرد چوین. این تصاویر در واقع از provocateur جاناتان لی ثروت.

عکس: تظاهرکنندگان در درگیری با پلیس به عنوان آنها در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس

که درک چوین?

چوین شناخته شده به عنوان افسر پلیس که kneeled بر گردن جورج فلوید, سیاه, مینیاپولیس ساکن در روز دوشنبه. پس از آن فلوید گرفته شده بود توسط اورژانس پاسخ به یک بیمارستان که در آن او بعد درگذشت.

چوین که بنا به گزارش ها تا به حال سابقه قبل از شکایت در مورد پلیس انجام شد اخراج شنبه به همراه سه نفر دیگر از افسران درگیر در این حادثه.

فلوید مرگ است که در میان یک سری از بالا اخیر-مشخصات کشتار از مردم تحت فشار قرار دادند تا مسائل مربوط به نژادپرستی و خشونت پلیس را به ملی کانون توجه است.

بیشتر: “آنها اعدام برادر من’: جورج فلوید برادر خواستار دستگیری تظاهرات مسالمت آمیز

مغلوب ساختن پیشی جستن اکتبر مینیاپولیس رالی

باب Kroll, رئیس پلیس مینیاپولیس, اتحادیه اروپا صحبت می کرد در این تجمع و معرفی مغلوب ساختن پیشی جستن. سپس او ایستاده بود بر روی صحنه در کنار دیگر پلیس اعضای اتحادیه به عنوان رئیس جمهور خود تحویل داده اند ،

در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس کرول گفت: مرد misidentified به عنوان چوین در ویروسی عکس خود را همتای او.

“هیچ یک از افسران در این حادثه نزدیک بودند و مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع” کرول گفت: با اشاره به ادعای نادرست در مورد این تجمع عکس.

“این می تواند باشد اما من به شما بگویم من قطعا فکر نمی کنم آن است که” Sgt. جان الدر سخنگوی مینیاپولیس اداره پلیس گفت Snopes. “من نظر رسمی است: هر کس آن است که وظیفه خاموش.”

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن به دریافت “گزارش کامل” در مینیاپولیس مرگ خواستار آن را “بسیار رویداد غم انگیز’

“من عاشق اجرای قانون, من عاشق پلیس, من عاشق پلیس!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در آغاز سخنرانی خود.

جاناتان لی ثروت, حرفه ای, ترول

ثروت را تایید کرد به گزارش آسوشیتد پرس که او در ویروسی عکس misidentifying او را به عنوان چوین.

او دارای سابقه ای طولانی در تشکیل پرونده جنجالي دادخواهی تحت پیگرد صدها نفر از افراد مشهور و سیاستمداران و دیگر مشخصات بالا شرکت ها و سازمان ها برای دلایل غیر قابل تشخیص.

پس از 2012 تیراندازی در نیوتاون کنتیکت او وانمود به تیرانداز عمو. ثروت او نیز تحت تعقیب در دادگاه فدرال در سال 2018 برای نما به عنوان فرد مسلح که شات سابق کنگره ایالات متحده Gabby Giffords.

حاکم ما: غلط

آسوشیتد پرس به تایید هویت در مغلوب ساختن پیشی جستن رالی به عنوان مایک گالاگر نه سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین. و مرد در ایجاد سفیده بزرگ دوباره کلاه نیز نمی چوین اما جاناتان لی ثروت. ما رای به غلط ادعا می کنند که یا در این کثیرالانتشار تصاویر چوین.

ما واقعیت-بررسی منابع:

  • آسوشیتد پرس افسر که kneeled در را گردن نمی شد روی صحنه در مینیاپولیس تهمت رالی
  • آسوشیتد پرس مرد با پوشیدن ‘را سفیده بزرگ دوباره کلاه در عکس نیست, مینیاپولیس, افسر پلیس
  • Snopes, آیا تهمت ستایش سپس-مینیاپولیس پلیس درک چوین در تجمع ؟
  • C-SPAN, رئیس جمهور تهمت کمپین تجمع در مینیاپولیس
  • NBC News, مینیاپولیس, افسر پلیس در مرکز جورج فلوید مرگ تا به حال سابقه شکایت
  • ایالات متحده آمریکا امروز جورج فلوید تصویری می افزاید: به تروما: ‘هنگامی که آخرین باری که شما را دیدم یک نفر آنلاین؟’
  • ABC اخبار, جهان بیشتر دعوایی مرد تحت پیگرد کتاب رکوردهای جهانی گینس?
  • New Haven, ثبت نام, پنسیلوانیا, مردی که وانمود می شود نوتون تیرانداز عمو نقض آزادی مشروط با سفر به کنتیکت
  • Tucson.com مرد متهم پرونده ساختگی علیه Giffords تحت تعقیب در توسان دادگاه فدرال

با تشکر از شما برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شما می توانید اشتراک به ما چاپ نسخه ad-free نرم افزار و یا الکترونیکی روزنامه ماکت در اینجا.

ما واقعیت را بررسی کنید, کار, پشتیبانی, در بخش, توسط یک کمک مالی از Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>